• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - ANEK - Smily Play

Zabawki dla małych dzieci SMILY PLAY
Popularny producent zabawek, firma SMILY PLAY, posiada w swojej ofercie pełną gamę zabawek wspierających rozwój dziecka na każdym etapie! Wielofunkcyjne zabawki interaktywne, wspierające rozwój układanki, urocze przytulanki, śliczne lalki – wśród tak wielu produktów, każde dziecko odnajdzie coś dla siebie! SMILY PLAY to matka, która przez lata budowała swój wizerunek i dziś może poszczyć się ugruntowaną pozycją, nienaganną opinią oraz renomą w swojej branży. Wyprodukowane przez nią zabawki są chętnie wybierane przez rodziców którzy poszukują wysokiej jakości, bezpiecznych produktów dla swojego dziecka.

Interaktywne zabawki dla najmłodszych
Śpiewające, grające i świecące zabawki potrafią sprawić małemu dziecku mnóstwo radości! SMILY  PLAY oferuje atrakcyjne, wyposażone w szereg funkcji zabawki interaktywne dla rocznych, dwurocznych i trzyletnich dzieci. Zostały zaprojektowane w taki sposób aby stymulować różne zmysły dziecka i w ten sposób wspierać jego rozwój. Takie produkty jak muzyczna karuzela, interaktywny laptop czy edukacyjna książeczka zainteresują i oczarują każdego maluszka, a jednocześnie zapewnią mu świetną zabawę! 

Słodkie przytulanki – najlepsi przyjaciele małych dzieci
Przytulanki w formie sympatycznych zwierzaków zjednają sobie serce niejednego dziecka! Miękkie, miłe w dotyku maskotki można do woli przytulać i zabierać ze sobą np. w podróż. SMILY PLAY oferuje przytulanki które nie tylko słodko wyglądają, ale dodatkowo posiadają wiele ciekawych funkcji. Miś Hugo może stać się wiernym towarzyszem wielu zabaw, niebieski króliczek Śpioszek ułatwi dziecku zasypianie, a wiewiórka z projektorem rozświetli pokój barwną, gwiezdną iluminacją. Warto wiedzieć, że ulubiona przytulanka dodaje dziecku pewności siebie w trudnych dla malucha chwilach i pomaga mu np. oswoić się z nową sytuacją.
 
Urocze lalki dla dziewczynek
Lalki należą do zabawek o niezwykle bogatej historii. Przez wiele lat swojego istnienia wielokrotnie przechodziły ewolucję. Współczesne lalki często przyjmują formę ulubionych postaci z bajek, np. Roszpuszki lub Królowej Śniegu. Zabawy lalkami to niezwykle istotny etap w rozwoju każdej dziewczynki. Przygotowują do pełnienia określonych ról społecznych i co ważne, mogą również pomóc w zaadoptowaniu się dziecka do nowej sytuacji, np. pójścia do przedszkola lub pojawienia się na świecie nowego członka rodziny. Dziecku łatwiej jest zrozumieć niepojęte dla niego kwestie, jeśli wyjaśnimy je poprzez odgrywanie scenek z lalkami!
 
Wybierz atrakcyjne zabawki dla maluchów w sklepie Dziecięcy Świat
Dziecięcy Świat to sklep stworzony z myślą o tym, aby spełniać oczekiwania współczesnych dzieci.  Oferowane przez nas zabawki to produkty renomowanych marek, spośród których większość funkcjonuje na rynku już od wielu lat. W naszej ofercie znajdziesz między innymi interaktywne zabawki, maskotki oraz lalki SMILY PLAY – wesołe melodie i żywe kolory wprawią w dobry nastrój każdego malucha! Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi zabawkami SMILY PLAY, które są dostępne w tej kategorii.
Brak produktów do wyświetlenia