• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Baby Design

Brak produktów do wyświetlenia
Wózki dziecięce Baby Design
Wybierając wózek dla dziecka, rodzice zwracają uwagę na wiele detali. Jakość wykonania, nowoczesny design, lekkość oraz funkcjonalność to tylko niektóre cechy, którymi powinien się wyróżniać idealny wózek dla dziecka. Powstała w 2002 roku marka Baby Design dopasowuje się do wymagań współczesnych rodziców, projektując nowoczesne wózki które wzbudzają zachwyt swoim designem oraz praktycznymi rozwiązaniami.

Sprawdzone wózki spacerowe Baby Design
Baby Design jest cenionym producentem wózków dziecięcych już od wielu lat. Tę polską markę wyróżnia wnikliwe podejście do każdego projektu oraz poszukiwanie coraz to nowszych rozwiązań, mających na celu osiągnięcie jak największej funkcjonalności. Każdy produkt zanim trafi do sprzedaży poddawany jest licznym testom. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że kupuje sprawdzony i bezpieczny artykuł dla swojego dziecka. O doskonałej jakości wózków dziecięcych Baby Design zdążyło się już przekonać tysiące zadowolonych mam w Polsce i nie tylko! 
Baby Design produkuje wózki przeznaczone dla niemowląt, jak również wózki spacerowe dla starszych dzieci. W tej kategorii naszego sklepu oferujemy popularne modele spacerówek w różnych przedziałach cenowych, zaprojektowane przez markę Baby Design. Każda mama może tu znaleźć wózek, który w pełni odpowiada jej oczekiwaniom! 

Jaki wózek spacerowy wybrać dla swojego dziecka?
Trudno wskazać jeden wózek dziecięcy, który odpowiadałby na wszystkie potrzeby. Każdy rodzic ma inne wymagania i zwraca uwagę na inne cechy. Dlatego też marka Baby Design przygotowała pełną ofertę wózków spacerowych o różnych parametrach.
Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru wózka? Istotne znaczenie ma ciężar wózka, rodzaj kółek, możliwość blokady kół, a także sposób, w jaki składa się wózek. Warto również wspomnieć o dodatkowych udogodnieniach, np. wygodnych kieszonkach na drobne akcesoria. Dla wielu mam niezwykle istotną cechą jest pojemny koszyk na zakupy. Kolejną ważną cechą jest regulacja wysokości oparcia, co przydaje się np. kiedy maluszek zaśnie na spacerze. Większość modeli wózków proponowanych przez markę Baby Design umożliwia ustawienie oparcia nawet do pozycji leżącej, dzięki czemu dziecko ma zapewniony maksymalny komfort podczas spania w wózku. 
Wózki spacerowe Baby Design zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby zapewnić jak najwyższy komfort zarówno dziecku, jak i jego mamie. Posiadają szereg rozwiązań, dzięki którym spacery z dzieckiem mogą stać się jeszcze przyjemniejsze! 

Wysokiej jakości wózki spacerowe Baby Design
Ponieważ współpracujemy z najlepszymi producentami z polskiego oraz zagranicznego rynku, w naszej ofercie nie mogło również zabraknąć wysokiej jakości produktów marki Baby Design! Znajdziesz u nas sprawdzone wózki spacerowe o nowoczesnym designie oraz wielu przydatnych funkcjach. Wybierz najlepszy model dla swojego maluszka!