• Producent - Baby Merc marka stawiająca na najwyszą jakość oraz komfort najmłodszych użytkowników.

Wózki dziecięce Baby Merc
Tą markę obdarzyło zaufaniem już tysiące rodziców w Polsce i nie tylko! Wysokiej jakości wózki dziecięce polskiej marki Baby Merc nie tylko urzekają swym nowoczesnym designem, ale jednocześnie zapewniają szeroki zakres funkcji. To sprawia, że są chętnie wybierane przez mamy które poszukują komfortowego i stylowego wózka dla swojej pociechy. Sklep Dziecięcy Świat zapewnia niezwykle szeroki wybór wózków dziecięcych producenta Baby Merc!

Nowoczesne wózki dziecięce w różnych stylach
Wybór właściwego wózka dla dziecka spędza sen z powiek niejednej przyszłej mamie! Na wybór odpowiedniego modelu wpływ ma wiele czynników, w tym między innymi waga wózka, wielkość koszyka na zakupy, długość gondoli, rodzaj kół, a także oczywiście wygląd. Marka Baby Merc przygotowała bogatą ofertę wózków, które w pełni odpowiadają na potrzeby współczesnych rodziców. Wózki Baby Merc zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby zapewnić dziecku komfort na wysokim poziomie. Produkty wykonane są z dbałością o każdy detal co sprawia, że prezentują się bardzo prestiżowo, a jednocześnie gwarantują znakomitą wytrzymałość.  W swojej zróżnicowanej ofercie Baby Merc posiada wózki w różnych kolorach i stylach, dzięki czemu każdy może znaleźć wśród nich idealny model wózka dla swojej pociechy.

Praktyczne wózki dziecięce 3w1 
Czy wózek z którego korzysta niemowlę w pierwszych miesiącach życia, może jednocześnie pełnić funkcję spacerówki? Oczywiście, że tak! Jest to możliwe dzięki praktycznym wózkom 3w1 które zawierają w zestawie gondolę i spacerówkę. Kiedy dziecko zaczyna siadać, wystarczy zdjąć gondolę ze stelaża i zamontować część spacerową, która będzie mogła służyć maluchowi jeszcze przez długi czas. Dodatkowo są wyposażone w fotelik który jest niezbędny podczas podróży samochodem i który w razie potrzeby można wygodnie wpiąć do stelaża wózka. Wózki dziecięce 3w1 to częsty wybór rodziców którzy poszukują praktycznych, sprawdzonych i jednocześnie oszczędnych rozwiązań.

Wózki pojedyncze oraz bliźniacze
Baby Merc zapewnia bogaty wybór wózków dziecięcych przeznaczonych dla jednego, jak również dla dwójki dzieci. Rodzice bliźniaków mogą wybierać spośród wielu modeli stylowych wózków bliźniaczych dostosowanych do przewożenia dwójki dzieci jednocześnie! Przemyślnie zaprojektowany wózek zapewnia komfort i wygodę zarówno dzieciom, jak i rodzicom którzy go prowadzą!

Sprawdzone wózki dziecięce Baby Merc 
Jesteśmy świadomi, że każdy rodzic wybierając wózek dla dziecka kieruje się nieco innymi priorytetami. Właśnie dlatego zapewniamy wyjątkowo bogaty i zróżnicowany wybór wózków dostosowanych do różnych oczekiwań. Polska marka Baby Merc oferuje wózki w różnych kategoriach cenowych, w wielu stylach oraz posiadających różne funkcje. W ofercie dostępne są zarówno ekonomiczne, funkcjonalne wózki dla poszukiwaczy oszczędnych rozwiązań, jak i wózki klasy premium przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. W asortymencie marki Baby Merc każdy może znaleźć idealny wózek dla swojej pociechy!

  • Filtry