• Producent - Babys Zone

Kołdry, poduszki i materace Babys Zone
Każdy rodzic chciałby zapewnić swojemu dziecku jak najlepsze warunki do snu. Jak można zadbać o zdrowy sen dziecka? Wybierając dla niego wysokiej jakości kołderkę, poduszkę oraz materacyk do łóżeczka z certyfikowanych materiałów! Takie właśnie produkty znalazły się w ofercie polskiej marki Babys Zone, która już od wielu lat dostarcza na rynek artykuły pościelowe przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. W tej kategorii znajdziesz sprawdzone materacyki oraz kołderki z poduszkami z wysokogatunkowych materiałów.

Babys Zone – bogata oferta artykułów pościelowych dla dzieci i niemowląt
Polski producent kołderek, pościeli oraz materacyków dla dzieci Babys Zone może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Dzięki temu dziś  posiada ogromną wiedzę na temat oczekiwań rodziców, którzy poszukują najlepszych produktów dla swoich dzieci. Oferta marki Babys Zone to wysokiej jakości artykuły pościelowe stworzone z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie każdego malucha.

Materace do łóżeczek dla dzieci Babys Zone
W materacach Babys Zone zostały zastosowane liczne rozwiązania mające na celu uzyskanie komfortu na najwyższym poziomie! Doskonałe systemy wentylacji oraz zastosowanie najlepszych materiałów pozwoliły uzyskać produkty najwyższej klasy.  Materace do łóżeczek dla dzieci i niemowląt Babys Zone dostępne są w kilku wariantach materiałowych, dzięki czemu każdy rodzic może wybrać najlepszą opcję dla swojego maluszka. W poszczególnych modelach zostały zastosowane różnego rodzaju rozwiązania, w tym np. elastyczna pianka z pamięcią optymalnie dostosowująca się do kształtu ciała dziecka, konstrukcja składająca się z kilku warstw twardości oraz rama wspierająca naukę chodzenia. Materace do łóżeczek dla niemowląt Babys Zone to sprawdzony wybór dla każdego malucha!

Kołderki i poduszki dla dzieci Babys Zone
Podobnie jak materacyki, również kołderki i poduszki do łóżeczka powinny wyróżniać się najwyższą jakością! Takie właśnie są wysokiej jakości kołderki oraz poduszeczki proponowane przez polską markę Babys Zone. W produktach tych zastosowane zostały najwyższej klasy materiały zgodne z certyfikatem OEKO-TEX® STANDARD 100. W zależności od modelu są to włókna bambusowe, włókna bawełniane, włókna celulozowe lub wysokiej jakości włókna poliestrowe. Zastosowanie materiałów o sprawdzonej jakości to najlepsza gwarancja bezpieczeństwa Twojego dziecka! 
Kołderki i poduszki dla dzieci Babys Zone to produkty stworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach, których delikatna skóra wymaga szczególnej troski. Artykuły pościelowe oferowane przez tą markę są wykonane z materiałów hipoalergicznych, nie wywołujących podrażnień i odpowiednich nawet dla wrażliwej skóry noworodków. Dzięki właściwościom termoizolacyjnym zapobiegają przegrzaniu, jak również wychłodzeniu, a zatem można z nich korzystać niezależnie od pory roku. Oddychający materiał gwarantuje dziecku komfortowy sen już od pierwszych dni życia. Jeśli pragniesz zapewnić swojemu maluszkowi bezpieczny i zdrowy sen, kołderki i poduszki Babys Zone to idealny wybór!

  • Filtry