• Kategorie
  • Szukaj
  • Foteliki samochodowe Britax Romer gwarantują komfort i bezpieczeństwo - polecane przez rodziców i ekspertów.

Jak optymalnie dobrać fotelik samochodowy Britax Romer dla dziecka ? Zwróć uwagę zwłaszcza na kategorie wiekowe.

Fotelik samochodowy Britax Romer ma za zadanie gwarantować dziecku komfortową podróż, a w razie gwałtownego hamowania, czy też wypadku chronić jego zdrowie i życie. Dlatego warto dokładnie zapoznać się z podstawowymi zasadami doboru fotelika samochodowego podług kategorii wiekowych i zdecydować się na zakup modelu rekomendowanego dla potrzeb niemowląt i dzieci starszych. Jeśli chcecie zagwarantować dziecku bezpieczną podróż oraz cenicie sobie nowoczesne rozwiązania, polecamy wybrać jeden z fotelików Britax Romer.

Baby-Safe 0-13 kg — fotelik samochodowy Britax Romer dostosowany do potrzeb niemowlaka.

Dla niemowląt należy wybrać fotelik samochodowy z grup 0/0+, który umożliwia ułożenie dziecka w naturalnej pozycji, co jest zresztą bezpieczne dla jego delikatnego kręgosłupa. Jeśli rozglądacie się za nosidełkiem z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa i zapewniającym maluszkowi ergonomiczną pozycję leżącą, pewnie zainteresuje was Baby-Safe 0-13 kg Bitax Romer montowany tyłem do kierunku jazdy. Ten model fotelika samochodowego jest przeznaczony dla dzieci o wadze do 13 kg, z powodzeniem możecie korzystać, z niego podróżując również samolotem.

Fotelik samochodowy Britax Romer DUO PLUS 9-18 kg — uniwersalny dla dzieci do 18 kg.

Dla dzieci w wieku 3-5 lat i wadze od 9 do 18 kg rekomendowane są foteliki z grupy I, które montowane są zwykle z wykorzystaniem systemu Isofix lub 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Jeśli chcecie mieć pewność, że zakupiony przez was fotelik samochodowy będzie naprawdę bezpieczny i zapewni dziecku prawdziwy komfort podróżowania, wybierzcie DUO PLUS 9-18 kg Britax Romer z innowacyjnym systemem Pivot Link, który to w razie wypadku ogranicza przesuwanie się fotelika do przodu. Warto wspomnieć, że specjalnie z myślą o potrzebach najmłodszych pasażerów w tym modelu fotelika zastosowano aż 3 pozycje nachylenia.  To umożliwia przystosowanie tego wyposażenia samochodu do zwiększenia komfortu podróży dziecka.

Fotelik samochodowy KIDFIX² S 15-36 kg Britax Romer — praktyczny dla dzieci starszych.

Foteliki samochodowe Britax Romer z grupy III zalecane są z kolei dla dzieci starszych i o wadze 15-36 kg. Jednym z najbardziej komfortowych i bezpiecznych fotelików samochodowych należących do tej kategorii jest KIDFIX M i-size 15-36 kg od firmy Britax RomerTen nowoczesny produkt testowany wielokrotnie w niemieckim centrum badawczym został wyprodukowany z zastosowaniem technologii SICT – która zapewnia ochronę podczas zdarzeń bocznych. Ten model fotelika posiada również funkcjonalny system SecureGuard, co sprawi, że znacznie chroni on okolice brzucha dziecka w razie wypadku.

Fotelik samochodowy obrotowy 360’ DUALFIX² R Britax Romer — fotelik idealny do jazdy przodem i tyłem.

Jeśli cenicie sobie nowoczesne rozwiązania i chcecie bardzo sprawnie zamontować fotelik w samochodzie, warto zainteresować się modelem Fotelik samochodowy obrotowy 360’ DUALFIX² RDzięki funkcji obrotu o 360’ ten rodzaj fotelika do 18 kg można łatwo przesunąć w kierunku otwartych drzwi i błyskawicznie, a jednocześnie bezpiecznie umieścić dziecko w odpowiednim kierunku. Co więcej, omawiany tutaj model obrotowy posiada również wiele funkcjonalnych pozycji odchylenia, które można dostosowywać indywidualnie do potrzeb dziecka i warunków podróży samochodem.

Fotelik samochodowy Evolva 1-2-3 SL 9-36 kg Britax Romer - popularny z 3-punktowymi pasami bezpieczeństwa.

Wielu rodziców wybierając fotelik samochodowy Britax Romer dla dziecka, chętnie posiłkuje się pozytywnymi opiniami innych klientów. Właśnie dlatego chcielibyśmy zwrócić waszą uwagę również na ceniony przez rodziców model fotelika samochodowego Evolva 1-2-3 SL 9-36 kg Britax Romer z łatwą i stabilną izolacją ISOFIX i systemem bezpieczeństwa Click&Safe. Ten sprawdzony typ fotelika samochodowego od Britax Romer został wyprodukowany z użyciem technologii SICT – to właśnie dlatego jest szczególnie bezpieczny w przypadku tzw. zdarzeń bocznych.

W naszym sklepie znajdziecie również inne modele fotelików samochodowych marki Britax Romer, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej np. Romer Black, Romer Wine, Romer Grey, Cosmos Black, Blue Marble, Fire Red itp. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.