• Producent - Britax Romer

Britax Romer niemiecko - angielska firma powstała w latach 30. Działalność swoją rozpoczęła od produkcji fotelików samochodowych oraz akcesoriów służących bezpieczeństwu dzieci, co stało się jej priorytetem. Na chwilę obecną firma produkuje przede wszystkim foteliki samochodowe, wózki i foteliki rowerowe - 90% produkcji wykonywana jest w Niemczech bądź Wielkiej Brytanii, co sprawia, że możemy liczyć na najwyższą jakość wykonania. 

Wózki i foteliki samochodowe Britax-Romer

Niewiele jest firm, które mogą pochwalić się tak ogromną ofertą wózków i fotelików samochodowych, jak Britax-Romer! Wyjątkowo bogata oferta spełnia oczekiwania nowoczesnych rodziców, którzy mają zróżnicowane wymagania i poszukują produktów zapewniających komfort i bezpieczeństwo ich dzieciom. 
Britax-Romer jest brytyjsko-niemiecką firmą z bogatą tradycją, która wkłada mnóstwo serca i wysiłku w każdy realizowany projekt. Wieloletnie doświadczenie pozwala jej tworzyć produkty o solidnej konstrukcji i najwyższej jakości wykonania. Firma od lat specjalizuje się w produkcji fotelików samochodowych, które osiągają znakomite wyniki w crash testach, tym samym gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa. Britax-Romer jest również producentem nowoczesnych wózków spacerowych, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy i spełniają oczekiwania współczesnych mam.

Bezpieczne foteliki samochodowe Britax-Romer

Obowiązek jazdy w foteliku samochodowym dotyczy niemowląt już od pierwszych dni życia oraz dzieci, które nie osiągnęły jeszcze wzrostu 150 cm. Należy przy tym pamiętać, że nie każdy fotelik zapewnia taki sam poziom bezpieczeństwa. W celu przetestowania skuteczności zastosowanych zabezpieczeń, foteliki dziecięce poddawane są restrykcyjnym testom.
Britax-Romer już od wielu lat jest niekwestionowanym specjalistą w dziedzinie produkcji fotelików. Obecnie zalicza się do grona europejskich liderów w tej branży. Foteliki wyprodukowane przez tą firmę świetnie radzą sobie w testach zderzeniowych. To sprawia, że są chętnie wybierane przez rodziców, którym zależy na bezpieczeństwie ich pociech!
W naszym sklepie oferujemy niezwykle szeroki wybór fotelików samochodowych Britax-Romer w różnych kategoriach wagowych. W ofercie posiadamy tzw. „nosidełka” dla niemowląt, jak również foteliki przystosowane do przewożenia starszych dzieci aż do 36 kg.

Stylowe wózki spacerowe Britax-Romer

Firma Britax-Romer znana jest w pierwszej kolejności z fotelików o wysokiej klasie bezpieczeństwa. Jednakże na tym nie kończy się oferta tego producenta! W skład zróżnicowanego asortymentu wchodzą również niezwykle stylowe i funkcjonalne spacerówki przeznaczone dla dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Wózki spacerowe Britax-Romer urzekają nowoczesnym designem, modnymi wariantami kolorystycznymi oraz wieloma praktycznymi rozwiązaniami. Zapewniają komfortowe użytkowanie i świetnie radzą sobie zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i poza miastem. Britax-Romer produkuje wózki służące do przewożenia jednego dziecka, jak również wózki bliźniacze w których można przewozić jednocześnie dwójkę dzieci w podobnym wieku. Wśród wielu stylowych modeli wózków, każda mama może znaleźć idealny wariant dla siebie i swojej pociechy!

Wysokiej jakości foteliki samochodowe i wózki spacerowe Britax-Romer

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas każdego spaceru oraz podróży samochodem, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania! W tej kategorii sklepu Dziecięcy Świat oferujemy niezawodne, spełniające restrykcyjne normy foteliki oraz funkcjonalne wózki spacerowe cenionej firmy Britax-Romer. Już teraz możesz zapoznać się z naszą wyjątkową ofertą i wybrać najlepsze produkty dla swojego dziecka!

  • Filtry