• Kategorie
  • Szukaj
  • Flagowe foteliki samochodowe - modele Britax Römer, easyGO i Coto Baby

Kiedy zostajecie rodzicami, zmienia się nie tylko Wasze otoczenie, ale zaczynacie ze szczególną troską wybierać każdy artykuł przeznaczony dla upragnionej pociechy. Warto zdać sobie sprawę, że podobnie jak ma to miejsce w przypadku innych artykułów dziecięcych, także w odniesieniu do fotelików samochodowych ich jakość, trwałość, wygoda oraz ponadprzeciętna funkcjonalność często zależy od marki. Dlatego, zanim w sklepie z fotelikami samochodowymi wybierzecie ten najwłaściwszy dla Waszego maluszka, dobrze jest rozeznać się w ofercie zwłaszcza firm długo działających na rynku i od dawna chwalonych przez zadowolonych rodziców. Poniżej prezentujemy najbardziej popularne modele fotelików dziecięcych od renomowanych marek, które znajdziecie w asortymencie naszego sklepu. Mamy nadzieję, że dzięki tym wskazówkom, podejmiecie możliwie najlepszą decyzję w sprawie zakupu fotelika samochodowego optymalnie dostosowanego do potrzeb Waszego potomka.

Foteliki Britax Römer - bezpieczne i zapewniające komfort podróżowania

Zdaniem specjalistów jedną z najlepszych i najbardziej zaufanych marek fotelików samochodowych jest niemiecko-brytyjska spółka Britax Römer, którą powszechnie uważa się za autora pierwszych regulacji dotyczących wymagań dla fotelików ECE R44 oraz twórcę wygodnego, intuicyjnego montażu z pomocą systemu ISOFIX. Czy wiecie, że ta firma używa własnych urządzeń do testów i dokłada wszelkich starań, by oferowane przez nich foteliki samochodowe i wózki dla dzieci spełniały najnowsze regulacje np. ECE R 129 dotyczące jakości oraz trwałości tego rodzaju artykułów dziecięcych? Dla najmłodszych pasażerów polecamy zwłaszcza model Baby-Safe 0-13 kg Britax Römer z miękkim zagłówkiem optymalnie utrzymującym główkę dziecka w wygodnej pozycji oraz głęboko osadzonymi ściankami bocznymi, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. W kategorii 0-18 kg prym wiedzie z pewnością fotelik Britax Romer DUALFIX² R360' z innowacyjnym systemem obrotowym ułatwiającym wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika oraz specjalnym Pivot Link redukującym siły działające na głowę, oraz szyję maluszka podczas zdarzenia czołowego. W ofercie prezentowanej tutaj marki znajdziecie również godne polecenia modele z kategorii wagowej 15-36 kg np. fotelik Britax Romer KIDFIX² S 15-36 kg  wyróżniający się zapewniającą ochronę podczas zdarzeń bocznych technologią SICT oraz oparciem w kształcie litery V z łatwą regulacją i wygodą dla pleców i ramion małego dziecka.

Foteliki easyGO - dopasowane do dziecka na każdym etapie rozwoju

Wśród wielu rodziców panuje przekonanie, że dobrej jakości foteliki samochodowe od renomowanych producentów są bardzo kosztowne i z tego względu niedostępne dla wszystkich. Tymczasem warto zdać sobie sprawę, że staranne wykonanie oraz nowoczesny wygląd fotelików easyGO może również iść w parze z ich atrakcyjną ceną. Przykładem niech będą tutaj cenione przez naszych klientów foteliki easyGO, które należą do przystępnych cenowo rozwiązań a zostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości IOS 9001 i posiadają europejską homologację ECE R44/04 wydawaną przez akredytowane instytuty z Polski oraz Holandii. Które foteliki z oferty marki easyGo są szczególnie cenione przez naszych klientów? Warto wspomnieć tutaj choćby o modelu z wkładką dla noworodków Starter 0+ easyGO - zdobywcy złotego medalu w plebiscycie SUPERMAMA  AWARDS 2017 w kategorii FOTELIK DO 13 KG. Czy jesteście ciekawi, jakie rozwiązania dla trochę starszych pasażerów ma w swojej ofercie firma easyGo? W naszym sklepie znajdziecie również tak praktyczne modele jak np. fotelik samochodowy "NINO ISOFIX" easyGO grupa I+, II+, III (9-36 kg) Cechuje go, chociażby aż 10-stopniowa regulacja zagłówka zintegrowana z regulacją wysokości pasów naramiennych i innowacyjny system ochrony bocznej Side Armour zwiększający bezpieczeństwo podczas zdarzeń bocznych.

 

Foteliki Coto Baby - udane połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu

Jeślizaś szukacie fotelika samochodowego, który poza wysoką jakością będzie wyróżniał się zwłaszcza atrakcyjnym wyglądem, powinniście bliżej zapoznać się z dostępnym w naszym sklepie asortymentem firmy Coto Baby. Foteliki dziecięce tego producenta charakteryzują się zaopatrzeniem w praktyczny system ISOFIX, a zdaniem zadowolonych rodziców do największych atutów produktów Coto Baby należy zaliczyć ich przystępną cenę w połączeniu z ciekawymi rozwiązaniami np. w postaci pasa TopTether, stanowiącego dodatkowe mocowanie fotelika do systemu ISOFIX. Jeśli macie w planach zakup fotelika dziecięco z kategorii 0-18 kg, warto rozważyć, chociażby model LUNARO PRO Coto Baby. Ten uniwersalny i atrakcyjny cenowo fotelik dziecięcy wyposażono w systemy ISOFIX i TopTether oraz 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z jednoczesną regulacją zagłówka i szelek. Wspominaliśmy, że foteliki dziecięce Coto Baby często zwracają uwagę swoim atrakcyjnym wyglądem. Przykładem takiego właśnie ciekawego fotelika niech będzie lekki i stylowy Bolero ZEBRA 0-25 kg Coto Baby z opcją montażu tyłem i przodem do kierunku jazdy oraz praktycznymi 5 pozycjami nachylenia fotela.

Odkryj różnorodność fotelików samochodowych w naszym sklepie

Czy wymieniliśmy wszystkie foteliki samochodowe godne Waszej uwagi i podkreśliliśmy wszelakie zalety artykułów dziecięcych z tej kategorii, jakie posiadamy w naszym sklepie? Oczywiście, że nie, dlatego serdecznie zachęcamy Was do bliższego zapoznania się z różnorodną ofertą fotelików samochodowych, jakimi obecnie dysponujemy. Z pewnością znajdzie się u nas model idealny zarówno dla miłośników klasycznych rozwiązań, jak i tych, dla których liczy się przede wszystkim ponadprzeciętna funkcjonalność oraz nowoczesny design. Mamy nadzieję, że niezależnie od tego, której marce zaufacie przy wyborze fotelika samochodowego, będzie to zakup udany i optymalnie dostosowany do potrzeb Waszej ukochanej pociechy.