Mebelki dla dzieci od łóżeczek drewnianych, turystycznych po krzesełka do karmienia i materace jako nie odzowny element wyposażenia pokoiku dziecięcego. Liczba produktów: 256

Kategorie
Filtruj

Mebelki dziecięce

Wyposażenie pokoju dziecięcego to seria wyjątkowo istotnych decyzji – wybór odpowiedniego łóżeczka drewnianego i materaca dla najmłodszego członka rodziny jest kluczowy dla jego dobrego snu, który z kolei przekłada się na samopoczucie rodziców. Oprócz tego musimy zadbać o to, aby dorastające dziecko wciąż czuło się dobrze w swojej przestrzeni – dostosowane do gustu najmłodszych komody i szafy sprawią, że pokój istotnie będzie im się wydawał własny. W naszym sklepie oferujemy mebelki dziecięce przeznaczone dla niemowląt i nieco starszych pociech.

Funkcjonalne i wytrzymałe mebelki dziecięce

Łóżeczka drewniane zaprojektowane są tak, aby maluch nie mógł z nich wypaść. To wspaniała inwestycja – wytrzymały i elegancki materiał nie odejmie wnętrzu stylowego charakteru, dziecku zapewni bezpieczeństwo, rodzicom zaś wygodę kładzenia i wyjmowania malucha. W ofercie dostępne są zarówno tradycyjne łóżeczka stojące, jak i materace dziecięce premium, spośród których bez trudu wybierzesz taki o właściwej miękkości i materiale, a także bardziej funkcjonalne meble – jak kołyska, której delikatne bujanie uspokoi zdenerwowanego malucha i ułatwi jego usypianie. Niektóre łóżka posiadają wysuwane szuflady, w których można schować pościel – jest to duża oszczędność miejsca. Starszym dzieciom proponujemy łóżka bez wysokich barierek, zaprojektowane w sposób atrakcyjny dla chłopców lub dziewczynek – posiadamy serię łóżeczek w kształcie samochodów oraz takie z motywami kwiatowymi. Ciekawe są także łóżka kompaktowe, które połączone są z kilkoma szufladami, odpowiednimi do przechowywania na przykład ubrań.

Jeśli szukasz miękkiego kojca lub łóżka turystycznego, które może być przewożone, w naszym sklepie znajdziesz wiele różnych modeli w ciekawych wersjach kolorystycznych. Niektóre z nich są dwupoziomowe i posiadają torby oraz kieszenie na zabawki, a łatwo składana i rozkładana konstrukcja jest wygodna dla rodziców.

Łóżeczka drewniane dla dzieci i inne meble

Oprócz mebli i materaców do spania oferujemy także szafy i komody – wkrótce po narodzinach dziecka liczba zabawek i ubranek rośnie, w związku z czym potrzebne jest sporo miejsca do ich przechowywania. Wysokie szafy z zamontowanymi półkami dobrze sprawdzą się na powierzchni pionowej pokoju. Wspaniale nadają się do układania złożonych ubrań lub drobnych przedmiotów osobistych. Z kolei niższe komody na bieliznę i ręczniki składają się na ogół z trzech szuflad. Oferujemy również specjalne pojemniki na zabawki, do których dziecko z łatwością będzie mogło sięgać i które zachęcą je do utrzymywania porządku w pokoju. 

Wszystkie mebelki drewniane są wykonane z wysokiej jakości materiałów – konkretny rodzaj drewna zawsze jest wyszczególniony w opisie produktu. Część projektów jest minimalistycznych i jednobarwnych, inne zaś ozdobione zostały delikatnymi motywami bajkowymi – konturami zwierzątek – i kolorowymi akcentami, które uczynią je bardziej przyjemnymi dla młodych oczu. Dbamy o to, aby stosunek ceny do jakości produktu był korzystny dla kupujących – chcemy ułatwić rodzicom kompletowanie wyposażenia dla swoich pociech, aby zakupy nie naruszyły za bardzo rodzinnego budżetu.