• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dziecięce ParadiseBaby 3w1 odznaczają się doskonałym współczynnikiem ceny do jakości z zachowaniem dbałość o najdrobniejszy detal, funkcjonalność i solidna konstrukcje.

Wózki dziecięce 3w1 ParadiseBaby to znakomite rozwiązanie dla przyszłych rodziców

W ofercie sklepu dostępne są najwyższej jakości wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1 FX Paradisebaby jest tego przykładem. Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie funkcje gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego. W przypadku artykułów tego typu ważne jest połączenie praktycznej technologii oraz wytrzymałych materiałów. Jednym z producentów, którego produktom towarzyszą najbardziej przychylne opinie, jest Paradise Baby, którego nie mogło zabraknąć również w naszym asortymencie.

Wózki Paradise dziecięce 3w1 cena

Produkty Paradise Baby od ponad dwudziestu lat odznaczają się doskonałym współczynnikiem ceny do jakości przykładem jest wózek dziecięcy 3w1 Melody w 7 kolorach. Każdy pojazd dziecięcy wielofunkcyjny sygnowany logiem polskiego producenta to starannie dopracowana konstrukcja. Dbałość o najdrobniejszy detal, funkcjonalność i solidna konstrukcja to cechy, które od lat zbierają jednoznacznie pozytywne opinie.

Wózki Paradise 3w1 opinie

Wyposażenie marki Paradise Baby od początku do końca powstaje w polskich zakładach i tworzone jest przez rodzimych specjalistów. Jest to niewątpliwą istotna zaleta, ponieważ Polska to jeden z największych światowych potentatów w branży wózków dziecięcych wielofunkcyjnych.

Nasz sklep przygotował dla Państwa znakomitą selekcję modeli z trzech linii produktowych wózków dziecięcych 3w1 Euforia, Magnetico oraz wielofunkcyjny 3w1 NEW MELODY.

Wszystkie wózki dziecięce 3w1 ParadiseBaby odznaczają się designerską, lekką, konstrukcją bazującą na aluminium. Stelaż dostępny w kilku wersjach kolorystycznych jest kompaktowy i bardzo łatwo się składa. Każdy wózek posiada trzy pary amortyzatorów, łączące się z kołami z pianki. Takie rozwiązanie gwarantuje niezwykły komfort maluchowi. Dodatkowo znajdziemy tu obrotowy system 360 z funkcją antys-hock absorbującą wstrząsy i wibracje, co sprawdza się szczególnie w warunkach miejskich. Elementy budki i siedziska wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, odznaczających się elegancją, znakomitą wytrzymałością i prostą konserwacją ułatwiającą utrzymanie higieny.

Wózki Paradise 3w1 sklep

Rozbudowana gama produktowa z pewnością trafi w Państwa gusta. Oferujemy szeroki wybór wózków dla dzieci zarówno o stonowanej, jak i wielobarwnej kolorystyce, jednolitych lub bogato zdobionych różnorodnymi, bardzo modnymi deseniami.