• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki spacerowe standardowe, parasolki oraz wózki spacerowe do 22 kg na każdy teren dostępne w sklepie online.

Wózki spacerowe

Jednym z punktów obowiązkowych wyposażenia każdego rodzica jest wózek spacerowy. Kiedy maluch jest już za duży na wózek głębinowy, tak zwana spacerówka stanowi dla niego najlepszy środek transportu podczas codziennych przechadzek. Jak wiadomo, spacery są niezwykle ważne dla każdego dziecka. Codzienna dawka świeżego powietrza jest niezbędna, aby nasza pociecha mogła przyzwyczaić się do warunków zewnętrznych, dzięki czemu zwiększymy odporność dziecka. Wybór odpowiedniego wózka spacerowego ma decydujący wpływ na jakość podróży. Musi być dostosowany zarówno do potrzeb malucha, jak i do warunków zewnętrznych. Wtedy zapewnimy zarówno dziecku jak i sobie komfortowy i milo spędzony czas. 

W sklepie Dziecięcy Świat zadbaliśmy o duży wybór produktów, tak aby każdy mógł wybrać wózek spacerowy idealnie dopasowany do swych oczekiwań. Dzięki produktom o zróżnicowanym designie, parametrach oraz konfiguracjach, każdy znajdzie spacerówkę idealną do przechadzek na świeżym powietrzu. 

Wózek spacerowy do 22kg prosty w codziennym użyciu

Aby wózek spacerowy okazał się doskonałym zakupem, należy zwrócić uwagę na wiele jego parametrów. Warto podkreślić, że spacerówka do 22kg jest niezbędna do czasu, kiedy maluch będzie mógł samodzielnie chodzić. Oznacza to, że produkt jest wykorzystywany niemal codziennie przez kilkadziesiąt miesięcy, a do tego w różnych okolicznościach. W związku z tym, jednym z najważniejszych parametrów jest waga oraz możliwość prostego składania wózka polecamy polską markę wózków spacerowych 4baby. Wnoszenie i znoszenie go do mieszkania, dostanie się do środków transportu miejskiego, wyjazd na wakacje: jest niezliczenie wiele sytuacji, które wymagają nie tylko prowadzenia wózka, ale także jego podnoszenia oraz transportu. Doskonałym rozwiązaniem jest między innymi wózek spacerowy parasolka, charakteryzujący się właśnie lekkością i łatwością składania. Chcemy, aby nasi klienci nie musieli borykać się z problemem nieporęczności spacerówki do 22kg, dlatego modele dostępne w naszym asortymencie są dokładnie wyselekcjonowane. W sklepie Dziecięcy Świat kupisz wózek spacerowy easyGO, który doskonale sprawdzi się zarówno w podróży, jak i na co dzień. 

Na co zwrócić uwagę wybierając wózki spacerowe?

Niezwykle ważne przy codziennym użytkowaniu wózka spacerowego okazują się detale. Funkcjonalność produktu to podstawa, która zapewni komfort zarówno rodzicom, jak i maluchowi. Jednym z elementów, które mają duży wpływ na zwiększenie praktyczności pojazdu, jest funkcja przekładania siedziska. Dzięki temu spacerówka może być prowadzona w sposób pozwalający rodzicowi patrzeć na dziecko, jak i umożliwiający maluchowi obserwowanie otoczenia przykładem może być wózek spacerowy Optimo marki easyGO

Wiele osób oczekuje, że wózek spacerowy do 22kg będzie posiadał także pojemną komorę bagażową. Jest to bardzo przydatne, ponieważ można umieścić w niej niezbędne środki higieniczne oraz pielęgnacyjne. Funkcjonalność produktu zwiększają także wszelkie schowki oraz mocowania przeznaczone na napój. 

Wózki spacerowe do 22kg na lata

W sklepie Dziecięcy Świat stawiamy zarówno na wygodę i funkcjonalność, jak i design oraz doskonałą jakość produktu przykładem mogą być wózki spacerowe Britax Romer, oraz niepowtarzalne spacerówki Shom. Znajdziesz u nas modele w różnych kolorach oraz fasonach. Kupno nowoczesnego wózka spacerowego do 22kg to inwestycja, ponieważ może służyć także przyszłemu rodzeństwu pociechy. Każdy wózek spacerowy dostępny w naszej ofercie został stworzony z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie maluchów, dlatego gwarantujemy, że zakupy w naszym sklepie będą doskonałym wyborem.