• Spacerowe

  • Parametry

Jeżeli szukacie Państwo odpowiedniego wózka spacerowego dla większego dziecka, nasza oferta z pewnością przypadnie Wam do gustu. Sklep internetowy Dzieciecyswiat.com.pl to jedno z najlepszych miejsc w internecie, by nabyć wysokiej jakości akcesoria dziecięce.

Wózki spacerowe cena

Rozbudowany katalog gwarantuje, że znajdą Państwo niejedną interesującą spacerówkę, której cena będzie dopasowana do przewidzianego budżetu. Dystrybuujemy wyposażenie od największych polskich i światowych producentów: easyGo, Euro-Cart, 4baby, Coto Baby, Baby Merc, Espiro, Baby Design, Kunert, Chicco, MILLY-MALLY czy Eurobaby. Wszystko to składa się na szeroką gamę wysokiej klasy wersji spacerowych, odznaczających się dopracowaną konstrukcją, dużą żywotnością i, co najważniejsze, gwarancją maksymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa dla malucha. W zależności od przedziału cenowego możecie Państwo liczyć na dodatkową funkcjonalność, jednak już najbardziej podstawowa spacerówka z oferty to bardzo satysfakcjonująca alternatywa.

Wózki spacerowe opinie

Nasi Klienci wyrażają entuzjastyczne opinie na temat tej kategorii artykułów, ponieważ oferowane wózki spacerowe są przede wszystkim lekkie i tanie. Doskonały stosunek ceny do jakość to fundament całej oferty, jednak w przypadku spacerówek jest to szczególnie widoczne.. Dobre spacerówki, to takie, które zapewniają maksymalną praktyczność przy minimalnej wadze i niskiej cenie. Właśnie tego możecie się Państwo spodziewać po naszej propozycji.

Każdy model spacerowy z katalogu jest bogato wyposażony. W standardzie można zwykle liczyć na pojemny kosz na zakupy, moskitierę, uchwyt na butelkę czy pokrowiec na nóżki. Konstrukcje bazują na aluminiowym stelażu zapewniającym lekkość i wytrzymałość. Podstawowa różnica dotyczy możliwości regulacji, systemów składania, wpinania oraz materiałów stosowanych przy wykończeniu. Za bezpieczeństwo malucha odpowiadają pięciopunktowe pasy i odpinana barierka powszechnie wykorzystywane w oferowanych pojazdach.

Wózki spacerowe sklep

Duży wybór może być w tym samym stopniu zaletą co wadą. Dlatego zachęcamy do kontaktu ze specjalistami w celu znalezienia optymalnie dopasowanego wózka do Państwa potrzeb.