Wózki bliźniacze 2w1, 3w1 i 4w1 Tako - Najczęściej wybierane i polecane przez rodziców wózki bliźniacze. Liczba produktów: 103

Kategorie
Filtruj

Wózki bliźniacze 2w1, 3w1, 4w1 Junama

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo najlepsze wózki bliźniacze na rynku. Bogata gama produktowa, czołowi producenci i doskonała cena to zalety, które sprawiają, że Dziecięcy Świat to doskonały partner każdego rodzica. Asortyment obejmuje między innymi bardzo popularne modele wózków dla bliźniąt Diamond Sline 2w1, 3w1, 4w1 Duo od uznanej marki Junama.

Wózki bliźniacze Tako nowoczesne i praktyczne rozwiązania

Polska marka Tako to jeden z największych producentów na rynku. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w połączeniu z niewyczerpanymi pokładami kreatywności i niezwykle profesjonalnym podejściem decydują o tym, że firma wyznacza obecnie najważniejsze trendy w branży czego dowodem jest jeden z modeli wózka bliźniaczego Fluo Line DUO 2w1, 3w1, 4w1 Junama. Gigantyczna popularność, z jaką spotykają się produkty Tako w 25 krajach na całym świecie, jest ugruntowana w nowatorskim podejściu, wysokiej jakości materiałach i oryginalnym, atrakcyjnym wzornictwie. Przekłada się to na komfort i bezpieczeństwo malucha w każdych warunkach. Entuzjastyczne opinie użytkowników dotyczą również stosunku ceny do jakości.

Początkowa inwestycja w wózki bliźniacze wymaga większych nakładów. Jednak w zamian otrzymujecie Państwo kompletny produkt, posiadający pełną funkcjonalność wariantu pojedynczego, a także dodatkowe udogodnienia unikalne dla modeli z tej kategorii czego przykładem może być wózek bliźniaczy 2w1, 3w1, 4w1 Saphire DUO Junama. Jest to rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko u bliźniaków, lecz również wtedy, gdy pomiędzy waszymi dziećmi jest niewielka różnica wieku.

Wózki bliźniacze Junama cechuje niezwykle dobra opinia. 

W wózkach bliźniaczych od Junama na uwagę zasługuje dopracowana konstrukcja. Lekki i wytrzymały, aluminiowy stelaż wyposażony został w innowacyjną technologię MAX-CLICK, który umożliwia szybkie wpięcie gondoli, przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Znajdziemy tu również system skrętnych kół. Wersja gondolowa i spacerowa posiadają dopracowaną wentylację, co w połączeniu z wielostopniową regulacją gwarantuje komfort użytkowania zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Do tego dochodzą: wysokiej jakości podnóżek, odpinana barierka i pasy bezpieczeństwa wszystko to posiada jeden z popularnych modeli wózka dla bliźniąt Corona Eco 2w1, 3w1, 4w1 DUO SLim Tako

Wózki bliźniacze 3w1 Tako oraz Junama dostępne w sklepie Dziecięcy Świat

Oferujemy wózki bliźniacze 3w1 oraz 2w1 dostępne w typie DUO (obie gondole/siedziska obok siebie) oraz DUO SLIM (umieszczone w jednym rzędzie). Gwarantujemy satysfakcjonujący wybór spośród dziesiątek artykułów o różnorodnej kolorystyce i wykończeniu.