• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki spacerowe easyGo

Najlepsze marki, najwyższa jakość i konkurencyjna cena – sklep internetowy Dziecięcy Świat to jedno z najlepszych miejsc dla rodziców i maluchów. Oferujemy wysokiej klasy akcesoria dla dzieci, wśród których znajdują się również cenione wózki spacerowe easyGo.

Polski producent easyGo to firma odpowiadająca za tworzenie modeli spacerowych. Opinie na ich temat wśród naszych Klientów są bardzo pozytywne – powszechne jest twierdzenie, że pod względem stosunku ceny do jakości nie mają sobie równych. Firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu oraz nowoczesnych technologiach. Każda spacerówka sygnowana jej logo to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Sklep posiada w asortymencie najbardziej cenione artykuły. Mogą się one poszczycić szeregiem wyróżnień, takich jak: Europejski Certyfikat Jakości Roku 2017 czy Super Mama Awar ds. 2016 i 2017. 

Wózki spacerowe easyGo cena

Produkty od easyGo charakteryzują się bardzo atrakcyjną ceną. Ultralekkie i kompaktowe, idealnie sprawdzają się w warunkach miejskich. Korzystna cena jest tym bardziej zachęcająca, kiedy zważymy na fakt, że dotyczy uznanych przez branżę modeli.

Wózki spacerowe easyGo opinie

W swoich produkcjach firma stawia na połączenie aluminiowego stelaża oraz wytrzymałych tkanin i tworzyw. Sprawny system składania umożliwia obsługę jedną ręką, a całość po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Dzięki temu transport wózka nie sprawia problemów. Mimo niewielkich gabarytów wózek spacerowy od marki easyGo to synonim pojemności – umożliwia swobodną jazdę z dzieckiem o wadze do 22 kg. Dopracowana regulacja siedziska oraz podnóżka gwarantuje wygodę i komfort. Wózki wyposażone są w koła z tworzywa bardzo odpornego na eksploatację. Do zestawu można dokupić specjalne adaptery rozszerzające wyposażenie o fotelik samochodowy czy wózek wielofunkcyjny (możliwość dołączenia gondolki).

Wózki spacerowe easyGo sklep

Oferujemy bogaty wybór modeli od producenta easyGo. Różnorodna kolorystyka i rozmaite rozwiązania konstrukcyjne z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.