• Kategorie
 • Filtry
 • Wózki wielofunkcyjne 2w1.

Wózki wielofunkcyjne 2w1

Bodaj najważniejszą inwestycją dla rodzica małego dziecka jest zakup dobrego wózka. To w nim w czasie podróży komunikacją miejską, spaceru z mamą i tatą, czy na drzemkach, spędzi ono wiele czasu. Dlatego ważne jest, aby pozyskany sprzęt był wygodny i odznaczał się wysokim poziomem komfortu. Warto też pomyśleć o tym, aby pojazd był bezpieczny, wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne, wygodny w transporcie dla rodziców oraz możliwie najlepiej funkcjonalny. Szeroką ofertę zawierającą wysokiej klasy wózki dziecięce wielofunkcyjne znaleźć można w naszym sklepie internetowym. 

Nasza oferta, czyli wózki wielofunkcyjne 2w1

W ofercie sklepu internetowego Dziecięcy Świat posiadamy doskonałej jakości wózki wielofunkcyjne 2w1, a więc takie, które mają gondolę i spacerówkę. Zapewniamy, że każdy nasz produkt gwarantuje najwyższe standardy wygody i bezpieczeństwa malca. Proponowane wózki dziecięce prowadzi się wygodnie (między innymi dzięki temu, że wiele z nich zawiera funkcję regulacji wysokości rączki). Dobrze radzą sobie w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie sprawiają one trudności w transporcie – można je bowiem w prosty sposób złożyć i przewieźć samochodem. 

W asortymencie sklepu Dziecięcy Świat, wózki są możliwe do nabycia w szerokim zakresie cen. Najtańsze opcje można pozyskać w kwotach już od około 1000 do 1500 złotych. Doskonałą propozycją w tym przedziale cenowym może być wart około 1300 złotych wózek dziecięcy Nesto 2w1 Colibro. Dla najbardziej wymagających Klientów przewidzieliśmy z kolei najlepszej klasy liczne oferty w kwocie powyżej 2000 złotych (przykładowo warty około 2590 złotych CRISTAL 2w1 Tako 01). 

Szeroki oraz zróżnicowany zakres dostępnych produktów (ze względu na cenę, markę, model, wymiary i wagę wózka, rozmiar kół, sposób montażu gondoli, dostępność dodatkowych funkcjonalności, takich jak: kosz na zakupy, folia przeciwdeszczowa, uchwyt na butelkę i wiele innych) sprawia, że każdy Klient powinien być w stanie znaleźć taki model wózka, który będzie najlepiej dopasowany do jego oczekiwań. 

Dlaczego Dziecięcy Świat?

 • Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem dostępnym na naszej stronie internetowej (pod tym adresem: dzieciecyswiat.com.pl). Warto postawić na Dziecięcy Świat, ponieważ: 
 • Jesteśmy znaną i renomowaną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.
 • Zaufało nam duże grono zadowolonych Klientów.
 • Posiadamy wózki dziecięce wielofunkcyjne takich marek, jak: BabyActive, Baby Merc, Riko, czy Tako.
 • Oferujemy zróżnicowany i liczny towar w bardzo dużej rozpiętości cenowej – zarówno wózki dostępne w atrakcyjnych cenach, jak i te odznaczające się najlepszą możliwą jakością (zakres kosztów już od około 1000 do około 2900 złotych). 
 • Oferujemy dwuletnią gwarancję na zakupiony wózek dziecięcy – bezpośredni kontakt z serwisem producenta w celu szybkiej naprawy uszkodzenia.
 • Wysyłamy towar maksymalnie do 72 godzin - wózki wielofunkcyjne do 14 dni roboczych.
 • Ubezpieczamy paczki – gwarantujemy tym samym w pełni bezpieczne zakupy. 
 • Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która odpowie na wszelkie pytania i pomoże w dokonaniu najlepszych wyborów. 
 • Organizujemy okresowe wyprzedaże na niektóre produkty – sprzedajemy je w bardzo korzystnych cenach.