• Wózki wielofunkcyjne 3w1

  • Parametry

Wybór wózka dla dzieci – nowo urodzonych członków rodziny – to duża odpowiedzialność. Do tego zadania warto podejść w przemyślany sposób. Warto zapoznać się z propozycjami sklepu internetowego Dziecięcy Świat, który posiada w swojej ofercie wielofunkcyjne wózki dziecięce typu 3w1. Wyróżniają się one nowoczesną, designerską konstrukcją, nietuzinkową kolorystyką, a także imponującą funkcjonalnością, dzięki czemu mają rewelacyjne opinie klientów. Największym atutem jest tu innowacyjny system trójstopniowej regulacji wysokości zawieszenia gondoli i siedziska. Oznacza to, że rodzice mają możliwość dostosowania wysokości gondoli do wzrostu rodzica, a gdy dziecko jest starsze i korzysta z wersji spacerowej, mogą obniżać siedzisko w celu ułatwienia mu wsiadania i wysiadania (siedzisko można przymocować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy).

Wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1 sklep

Asortyment oferowany przez nasz sklep internetowy obejmuje mnóstwo modeli znanych i cenionych na rynku marek, które są doceniane na całym świecie. Dostępne są m.in. wózki dziecięce 3w1 Riko, a także 4baby. Co ważne, wszystkie wózki posiadają wymagane atesty i certyfikaty, które są gwarancją bezpieczeństwa dzieci oraz ich wygody podczas jazdy, a także bezcennego komfortu rodziców.

Wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1 opinie

Każdy dziecięcy wózek wielofunkcyjny 3w1 z naszego sklepu ma doskonałe opinie klientów, którzy mieli okazję przetestować go podczas codziennych spacerów z maluszkiem. Wśród najczęściej wymienianych atutów znajdują się nowatorska konstrukcja, piękna kolorystyka i rewelacyjny styl, a także atrakcyjna cena adekwatna do wysokiej jakości.

Wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1 cena

Na naszej stronie można znaleźć m.in. wózki Kunert, Paradise, Vega, Tako, Riko, Expander i wiele innych. Każda z dostępnych marek jest znana na rynku, gwarantuje wysoką jakość komponentów i solidne wykonanie poszczególnych produktów. Plusem jest też ich cena, która waha się na poziomie 1500 zł, a czasami sięga powyżej 2000 zł.