• Kategorie
  • Szukaj
  • easyGo

Wózki spacerowe easyGO najczęściej wybierane modele przez rodziców

Najlepsze marki, najwyższa jakość i konkurencyjna cena – sklep internetowy Dziecięcy Świat to jedno z najlepszych miejsc dla rodziców i maluchów. Oferujemy wysokiej klasy akcesoria dla dzieci, wśród których znajdują się również cenione wózki spacerowe easyGo.

Polski producent easyGo takich  to firma odpowiadająca za tworzenie modeli spacerowych. Opinie na ich temat wśród naszych Klientów są bardzo pozytywne – powszechne jest twierdzenie, że pod względem stosunku ceny do jakości nie mają sobie równych. Firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu oraz nowoczesnych technologiach. Każda spacerówka easyGO sygnowana jej logo to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Sklep posiada w asortymencie najbardziej cenione artykuły. Mogą się one poszczycić szeregiem wyróżnień, takich jak: Europejski Certyfikat Jakości Roku 2017 czy Super Mama Awar ds. 2016 i 2017. 

Wózki spacerowe easyGo cena

Spacerówki od easyGo charakteryzują się bardzo atrakcyjną ceną. Ultralekkie i kompaktowe wózki spacerowe Minima Plus easyGO, idealnie sprawdzają się w warunkach miejskich. Korzystna cena jest tym bardziej zachęcająca, kiedy zważymy na fakt, że dotyczy uznanych przez branżę modeli.

Wózki spacerowe easyGo opinie

W swoich produkcjach firma easyGO stawia na połączenie aluminiowego stelaża oraz wytrzymałych tkanin i tworzyw. Sprawny system składania umożliwia obsługę jedną ręką, a całość po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsc jak np. w wózkach spacerowych Virage Ecco. Dzięki temu transport wózka spacerowego easyGO nie sprawia problemów. Mimo niewielkich gabarytów wózek spacerowy od marki easyGo to synonim pojemności – umożliwia swobodną jazdę z dzieckiem o wadze do 22 kg. Dopracowana regulacja siedziska oraz podnóżka gwarantuje wygodę i komfort. Wózki wyposażone są w koła z tworzywa bardzo odpornego na eksploatację. Do zestawu można dokupić specjalne adaptery rozszerzające wyposażenie o fotelik samochodowy czy wózek wielofunkcyjny (możliwość dołączenia gondolki) mowa tu o modelu wózka spacerowego do 22kg Optimo easyGO.

Wózki spacerowe easyGo sklep

Oferujemy bogaty wybór modeli od producenta wózków easyGo. Różnorodna kolorystyka i rozmaite rozwiązania konstrukcyjne z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Wózki spacerowe easyGO - szeroki wybór produktów, które idealnie wpasują się w Wasze potrzeby.

Jedni szukają modelu lekkiego jak piórko, inni marzą o takim, który sprawdzi się w każdym terenie. Są też i tacy, dla których istotna jest nie tylko konstrukcja, ale również designerski wygląd wózka spacerowego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda rodzina z małym dzieckiem ma inne potrzeby, dlatego w asortymencie naszego sklepu nie mogło zabraknąć szerokiej gamy innowacyjnych wózków spacerowych easyGO. Spacerówki dostępne w naszej ofercie zaspokajają różne oczekiwania i wychodzą naprzeciw marzeniom nowoczesnych, prowadzących aktywny tryb życia rodziców. Dlaczego wózki spacerowe easyGO są takie dobre i słusznie nagradzane w plebiscytach typu SUPERMAMA AWARDS? Oferujemy wózki spacerowe easyGO w wersji z dużymi kołami pompowanymi na trudniejsze tereny, jak również ultralekkie spacerówki wymarzone na czas podróży. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą wózków spacerowych easyGO, jakie mamy w swojej ofercie. Będziecie mile zaskoczeni ilością modeli, jak i bogatą ofertą akcesoriów do tych wózków dziecięcych. Przekonacie się, że spacery z wózkami spacerowymi easyGO to czysta przyjemność o każdej porze.