Noclegi Gąski Dziecięcy Świat
  • BAZA ISOFIX RIKO, EURO-CART, EXPANDER.easyGO

BAZA ISOFIX DO FOTELIKÓW RIKO, EURO-CART, EXPANDER.

Formy Płatności Płatność przelewem-PayU, Płatność przy odbiorze, Raty PayU
Formy Dostawy Kurier przedpłata, Kurier za pobraniem
380.00
opak Add to wishlist
Shipping within 72h,
Shipping price 130
Courier International Advance Payment 130

Zamówienie telefoniczne: 505183836

Leave your phone

Baza IsoFix oraz na pasy przeznaczona dla fotelików firmy Expander,RIKO, EURO-CART. Zapewnia większe bezpieczeństwo podczas podróży oraz łatwość montażu fotelika w samochodzie. Bazę można zamontować w samochodach z systemem IsoFix jak również bez tego systemu (montaż na pasy samochodowe). Uwaga! Kompatybilność fotelika z bazą oznaczają stalowe poprzeczki na spodzie fotelika.

Baza IsoFix jest bardzo ważnym elementem montażu fotelika samochodowego, stworzonym po to, aby fotelik Expander osiągnął najwyższy poziom bezpieczeństwa i praktyczności. To najbardziej innowacyjny i bezpieczny systemem mocowania fotelika w aucie. Zapewnia wygodę podczas montażu, oszczędność czasu poświęconego na montaż oraz pewność, że wszystko zostało prawidłowo zabezpieczone.
Montaż fotelika jest szybki i łatwy, prawidłowe zatrzaśnięcie się zaczepów IsoFix sygnalizowane jest zielonym wskaźnikiem. Baza została wyposażona w dodatkową podpórkę, a noga o regulowanej długości do podłoża w aucie stabilizuje fotelik.
Zarówno system IsoFix jak i noga wyposażone są w podwójny system sprawdzający, informując zieloną lampką, że baza zamontowana jest w aucie w prawidłowy sposób. Po złożeniu nogi baza zajmuje mało miejsca, dzięki czemu można ją swobodnie transportować.
Baza jest kompatybilna z autami wyposażonymi w system IsoFix. Ewentualnie istnieje możliwość zamontowania bazy w aucie bez tego systemu - na pasy samochodowe, przeprowadzając je w wyznaczonych do tego miejscach oznaczonych niebieskim kolorem, natomiast kompatybilność samego fotelika z bazą oznaczają stalowe poprzeczki na spodzie fotelika. Jeśli fotelik nie posiada tych elementów, nie będzie możliwości zamontowania go na bazie (wyłącznie na pasy samochodowe).

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
E-mail
Ask a question