• Foteliki samochodowe

  • Parametry

W trosce o bezpieczeństwo swojego dziecka w trakcie jazdy, rodzice powinni pamiętać o zakupie fotelika samochodowego. Maluch przewożony w takim siedzisku ma zapewnioną swobodę ruchu, a jednocześnie jest zabezpieczony przed efektami niespodziewanego hamowania czy nawet wypadku. W naszym sklepie z asortymentem dziecięcym można znaleźć foteliki w wielu odsłonach, które dostosowane są do sylwetki maluchów w każdym wieku. Wybierając konkretny produkt, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wagę małego pasażera. Wszystkie modele oferowane na naszej stronie posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, które są gwarantem bezpieczeństwa.

Foteliki samochodowe dziecięce cena

Jednym z czynników, jaki ma wpływ na wybór konkretnego siedziska samochodowego, jest jego cena, w końcu nikt nie chce przepłacać. W naszym sklepie oferujemy atestowane produkty od najlepszych marek, które dostępne są w bardzo konkurencyjnych cenach. Ostateczny koszt uzależniony jest głównie od producenta, jak również od rozmiaru - w przypadku modeli przeznaczonych dla cięższych dzieci koszt jest nieco wyższy.

Foteliki samochodowe dziecięce opinie

Rodziców wybierających dziecięce foteliki samochodowe, zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych dotychczasowych klientów. Na stronie każdego produktu dostępna jest specjalna sekcja, w której można poczytać recenzje. Poza tym gorąco zapraszamy do dzielenia się własnymi przemyśleniami na temat zakupionych towarów oraz świadczonych usług. Wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne i pozwolą nam nieustannie rozwijać się i dopasowywać ofertę do potrzeb kupujących.

Foteliki samochodowe dziecięce sklep

Klienci odwiedzający nasz sklep mogą zaopatrzyć się w foteliki samochodowe w aż pięciu wariantach wagowych: 0-13 kg, 0-18 kg, 0-25 kg, 9-36 kg i 15-36 kg. Prezentowane modele pochodzą od najlepszych producentów artykułów dziecięcych na rynku, do których należą m.in. easyGo, Coto Baby, Angugu, Dino, Lars Plus. Dodatkowo w naszym sklepie można znaleźć wiele innych ciekawych produktów dla najmłodszych, w tym krzesełka, meble i tekstylia, zabawki i rowerki czy wózki dziecięce.

flaga-odroczone-na-jasne-tlo(1).png