• Kategorie
  • Filtry
  • Wózki dziecięce 2w1 Junama

Wózki dziecięce 2w1 Junama

Jeżeli szukasz elementów wyposażenia dziecięcego wysokiej jakości, trafiłeś pod właściwy adres. W naszym asortymencie znajdziesz wózki marki Junama, renomowanego polskiego producenta, który cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie. Tworzą szeroką ofertę akcesoriów i wózków, aby każdy rodzic mógł zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne do kompleksowej i jednocześnie komfortowej opieki nad dzieckiem. W naszym asortymencie znajdziesz funkcjonalne wózki dziecięce 2w1 Junama, które pomogą zaoszczędzić fundusze z domowego budżetu i wybrać dwa elementy wyposażenia za jednym razem. Jednocześnie marka Junama to producent prestiżowy i ekskluzywny, propozycja dla tych, którzy szukają wózków o wysmakowanym designie i nowoczesnym sznycie.

Wózki dziecięce 2w1 od polskiego producenta Junama

Junama powstała z pasji do technologicznej innowacji i chęci wspomagania rodziców w opiece nad dzieckiem. Specjaliści marki dbają o to, aby oferować ekskluzywne wózki i akcesoria, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które będą trwałe i odporne na szybkie zużycie. Konstrukcje wózków Junama są dokładnie zaplanowane, na każdym etapie produkcji specjaliści poświęcają uwagę nawet najdrobniejszym szczegółom i właśnie to podejście gwarantuje im skuteczność w tworzeniu nowoczesnych, praktycznych elementów wyposażenia dziecięcego. Przez lata funkcjonowania na rynku marka zyskała niezbędne doświadczenie, pozwalające im spełniać oczekiwania rodziców. 

W naszym asortymencie znajdziesz różne serie wózków Junama. Seria modeli ONYX to lekka konstrukcja i doskonała amortyzacja z dodatkowym systemem anti-shock. Maksymalne bezpieczeństwo z hamulcami wózków ONYX sprawia, że nie musisz martwić się o przeszkody i utrudnienia w trakcie spacerów. Wózki ONYX to jedna z najnowszych serii, wyprodukowana w 2019 roku. 

Wózki 2w1 Junama Diamond – lekkość, wytrzymałości i nowoczesny design

Proponujemy także wózki 2w1 Junama DIAMOND, z pełnym systemem amortyzacji i hamulcem, posiadają także specjalnie regulowaną rączkę, której wysokość możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb – dzięki temu pchanie wózka z serii DIAMOND jest wygodne i nie wymaga od Ciebie wysiłku. Do wózka DIAMOND dołączony jest pokrowiec z systemem łatwych i trwałych zapięć, a gondola z wytrzymałego tworzywa o charakterystycznej strukturze przypominającej diament sprawia, że wózek wyróżnia się wyglądem wśród innych elementów wyposażenia. Marka Junama dba o to, aby zaspokoić gusta estetyczne nawet najbardziej wymagających osób. 

Wózki DIAMOND są dostępne w unikatowych połączeniach kolorystycznych takich jak biała gondola z czarną budką. Żelowe koła wózków Junama DIAMOND ułatwiają poruszanie się po nierównych terenach i razem z systemem anti-shock amortyzują wstrząsy, co ułatwia Tobie prowadzenie wózka, a dziecku zapewnia maksimum komfortu. 

W naszym asortymencie dostępne są także linie wózków Junama takie jak Mirror, MADENA, INDYWIDUAL, GLOW, Fluo Line i SAPHIRE. Wśród licznych propozycji z pewnością znajdziesz te, które będą spełniać Twoje wymagania. Skorzystaj z naszej oferty!