• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki spacerowe standardowe, parasolki oraz wózki spacerowe do 22 kg na każdy teren dostępne w sklepie online.

Najlepszy wózek spacerowy - co to właściwie oznacza?

Kiedy wasze dziecko zaczyna siadać i coraz aktywniej interesuje się tym, co dzieje się wokół, to znak, że powinniście rozejrzeć się za najlepszym wózkiem spacerowym dla niego. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele wózków – zarówno tradycyjnych spacerówek, jak i wózków spacerowych parasolka, czy też wózków spacerowych do 22 kg. Ale co to konkretnie znaczy wybrać NAJLEPSZY wózek spacerowy dla dziecka? Przeglądając dostępne w Internecie, czy czasopismach parentingowych rankingi wózków dziecięcych, można dojść do przekonania, że pod pojęciem ,,najlepszy wózek spacerowy” najczęściej rozumiemy bezpieczne i wygodne pojazdy do przewożenia starszych dzieci, które posiadają określone w standardach jakości cechy oraz należą do jednej z trzech zawartych poniżej kategorii:

Wózek spacerowy markowy, zwracający uwagę ciekawymi funkcjami

W ofercie dostępnych na rynku wózków spacerowych znajdziecie obecnie modele wielu renomowanych producentów, które wyróżniają się wykonaniem z unikatowych komponentów najwyższej jakości, zostały rozbudowane o funkcje klasy premium oraz zwracają uwagę swoim stylowym, niejednokrotnie wręcz designerskim wyglądem. Jeśli zależy wam na wyborze droższego wózka spacerowego jakości premium, to polecamy wam zwłaszczaniepowtarzalne modele Shom (projektowane we współpracy z hiszpańskim artystą Roberto Verino), spacerówki ,,Soul 2021" easyGO dostępne aż w 5 konfiguracjach, albo wózki spacerowe parasolka Optimo II easyGO, które posiadają szerokie siedzisko przeznaczone dla dzieci aż do 22 kg wagi.

Wózek spacerowy ekonomiczny - praktyczny i starczający na dłużej

Oczywiście nie każdy rodzic marzy o posiadaniu wózka spacerowego kosztującego fortunę i łudząco podobnego do modelu, jakim chwalą się w mediach społecznościowych celebryci z Polski, czy z zagranicy. Wielu z nas wybierając spacerówkę dla dziecka, kieruje się głównie jej szerokim zastosowaniem i chętnie kupujemy modele dobrej jakości, ale kuszące atrakcyjną ceną i cechami typowymi dla popularnych wózków spacerowych. Jeśli szukacie funkcjonalnej, ale niezbyt kosztownej spacerówki, która idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji, warto zainteresować się np. tymi określanymi jako ,,parasolki” – wózki tego rodzaju są poręczne, świetnie chronią malucha przed promieniami słonecznymi, mają szerokie siedzisko, a przy tym są lekkie i bardzo łatwe w składaniu. Które wózki spacerówki typu parasolka są szczególnie popularne wśród naszych klientów? Przyjrzycie się modelom: parasolki wózki MINIMA plus easyGO, LE CAPRICE XVI 4baby albo wózek spacerowy dla dwójki dzieci FUSION easyGO.

Wózek spacerowy idealny dla waszej pociechy - wybrany niezależnie od marki, ceny, czy funkcji

Czas spędzony z dzieckiem to bez wątpienia najlepsze, co możemy mu podarować, jak również doskonała inwestycja w harmonijny rozwój naszej pociechy. Dlatego większość rodziców zapytana o to, jaki jest właściwie ten NAJLEPSZY wózek spacerowy dla dziecka, odpowie, że to po prostu model wybrany przez nich sercem i rozumem – spełniający oczekiwania rodziców, ale przede wszystkim komfortowy i bezpieczny, sprzyjający zdrowemu rozwojowi małego użytkownika. Który wózek spacerowy będzie odpowiedni dla waszego dziecka: SPARROW Coto BABY, Blues Coto Baby a może raczej Eco Swiss Design 300d Eurobaby? Zapraszamy do zapoznania się szeroką ofertą naszych wózków spacerowych i dokonania wyboru adekwatnego z potrzebami dziecka i waszymi indywidualnymi preferencjami jako rodziców i opiekunów.

Wózki spacerowe

Jednym z punktów obowiązkowych wyposażenia każdego rodzica jest wózek spacerowy. Kiedy maluch jest już za duży na wózek głębinowy, tak zwana spacerówka stanowi dla niego najlepszy środek transportu podczas codziennych przechadzek. Jak wiadomo, spacery są niezwykle ważne dla każdego dziecka. Codzienna dawka świeżego powietrza jest niezbędna, aby nasza pociecha mogła przyzwyczaić się do warunków zewnętrznych, dzięki czemu zwiększymy odporność dziecka. Wybór odpowiedniego wózka spacerowego ma decydujący wpływ na jakość podróży. Musi być dostosowany zarówno do potrzeb malucha, jak i do warunków zewnętrznych. Wtedy zapewnimy zarówno dziecku jak i sobie komfortowy i milo spędzony czas. 

W sklepie Dziecięcy Świat zadbaliśmy o duży wybór produktów, tak aby każdy mógł wybrać wózek spacerowy idealnie dopasowany do swych oczekiwań. Dzięki produktom o zróżnicowanym designie, parametrach oraz konfiguracjach, każdy znajdzie spacerówkę idealną do przechadzek na świeżym powietrzu. 

Wózek spacerowy do 22kg prosty w codziennym użyciu

Aby wózek spacerowy okazał się doskonałym zakupem, należy zwrócić uwagę na wiele jego parametrów. Warto podkreślić, że spacerówka do 22kg jest niezbędna do czasu, kiedy maluch będzie mógł samodzielnie chodzić. Oznacza to, że produkt jest wykorzystywany niemal codziennie przez kilkadziesiąt miesięcy, a do tego w różnych okolicznościach. W związku z tym, jednym z najważniejszych parametrów jest waga oraz możliwość prostego składania wózka polecamy polską markę wózków spacerowych 4baby. Wnoszenie i znoszenie go do mieszkania, dostanie się do środków transportu miejskiego, wyjazd na wakacje: jest niezliczenie wiele sytuacji, które wymagają nie tylko prowadzenia wózka, ale także jego podnoszenia oraz transportu. Doskonałym rozwiązaniem jest między innymi wózek spacerowy parasolka, charakteryzujący się właśnie lekkością i łatwością składania. Chcemy, aby nasi klienci nie musieli borykać się z problemem nieporęczności spacerówki do 22kg, dlatego modele dostępne w naszym asortymencie są dokładnie wyselekcjonowane. W sklepie Dziecięcy Świat kupisz wózek spacerowy easyGO, który doskonale sprawdzi się zarówno w podróży, jak i na co dzień. 

Na co zwrócić uwagę wybierając wózki spacerowe?

Niezwykle ważne przy codziennym użytkowaniu wózka spacerowego okazują się detale. Funkcjonalność produktu to podstawa, która zapewni komfort zarówno rodzicom, jak i maluchowi. Jednym z elementów, które mają duży wpływ na zwiększenie praktyczności pojazdu, jest funkcja przekładania siedziska. Dzięki temu spacerówka może być prowadzona w sposób pozwalający rodzicowi patrzeć na dziecko, jak i umożliwiający maluchowi obserwowanie otoczenia przykładem może być wózek spacerowy Optimo marki easyGO

Wiele osób oczekuje, że wózek spacerowy do 22kg będzie posiadał także pojemną komorę bagażową. Jest to bardzo przydatne, ponieważ można umieścić w niej niezbędne środki higieniczne oraz pielęgnacyjne. Funkcjonalność produktu zwiększają także wszelkie schowki oraz mocowania przeznaczone na napój. 

Wózki spacerowe do 22kg na lata

W sklepie Dziecięcy Świat stawiamy zarówno na wygodę i funkcjonalność, jak i design oraz doskonałą jakość produktu przykładem mogą być wózki spacerowe Britax Romer, oraz niepowtarzalne spacerówki Shom. Znajdziesz u nas modele w różnych kolorach oraz fasonach. Kupno nowoczesnego wózka spacerowego do 22kg to inwestycja, ponieważ może służyć także przyszłemu rodzeństwu pociechy. Każdy wózek spacerowy dostępny w naszej ofercie został stworzony z myślą o komforcie oraz bezpieczeństwie maluchów, dlatego gwarantujemy, że zakupy w naszym sklepie będą doskonałym wyborem. 

Wózki spacerowe - jaki wybrać, by wasze wyprawy z dzieckiem były bezpieczne i przyjemne?

Spacery z ukochaną pociechą to wspaniałe doświadczenie, zwłaszcza gdy wasze dziecko skończy już około 6 miesięcy i jest gotowe, by zamienić mu wersję gondolową na taką, która pozwala w pozycji siedzącej wygodnie obserwować otoczenie. Jeśli planujecie zakup dziecku bezpiecznej i przyjaznej spacerówki, pewnie macie mętlik w głowie i trudno wam wybrać ten jeden, najbardziej odpowiedni model. Przecież na rynku artykułów dziecięcych teraz tyle spacerówek różniących się siedziskiem, kołami, wagą, udźwigiem czy elementami wyposażenia… Szukacie wskazówek na temat optymalnego wózka spacerowego dla waszej pociechy? To prosimy, zerknijcie na poniższy tekst, może okaże się wam pomocny w tej ważnej kwestii.

Spacerówka niejedno ma imię - co warto wiedzieć o wózkach dla starszych dzieci?

Wózki spacerowe można podzielić na kilka kategorii – biorąc pod uwagę ich przeznaczenie (np. wózki miejskie i terenowe), siedzisko (wózki rozkładane i kubełkowe, z siedziskiem typu hamak), jak również przedziały wagowe (najczęściej spotyka się spacerówki do 15 kg ispacerówki do 22 kg, zaś nieco rzadziej np. wózek parasolka do 25 kg). Szczególne miejsce w grupie wózków spacerowych zajmują lekkie i bardzo łatwe w składaniu tzw. ,,parasolki”. Trudno powiedzieć, która spacerówka będzie idealna właśnie dla waszego dziecka, ale… możemy zwrócić waszą uwagę na szczególnie istotne aspekty związane z wyborem popularnych wózków spacerowych do 22 kg i wózków spacerowych do 25 kg oraz modeli wygrywających w rankingach z kategorii ,,wózek parasolka”.

Wózek spacerowy dobry nawet dla juniora - na co zwracać uwagę przy jego zakupie?

Jeśli nie macie przekonania do zakupu wózków dziecięcych typu 3w1, wybierzcie solidnie i starannie zaprojektowaną spacerówkę, która posłuży waszemu dziecku naprawdę długo. Na co się zatem zdecydować? Wózki spacerowe do 22kg i wózki spacerowe do 25kg to modele bardzo uniwersalne i wystarczające na cały okres przewożenia dziecka takim pojazdem. Dzięki nim zdobędziecie pewność, że również starsze dziecko – powyżej 6. miesiąca życia będzie podróżowało bezpiecznie i komfortowo, a co więcej wy sami w towarzystwie małego brzdąca bez trudu załatwicie sprawy na mieście, albo zrobicie niezbędne zakupy. Posiadanie sprawdzonej spacerówki to naprawdę duża wygoda dla rodzica. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroką ofertę wózków spacerowych do 22 kg od renomowanych i cenionych przez klientów firm takich jak np. easyGO, 4baby, Euro-Cart a nawet Shom. Spacerówki do 22 kg mają różne funkcje, fasony i kolory oraz dodatkowe akcesoria, ale wyróżniają się wytrzymałością, prostym systemem składania i szerokim siedziskiem oraz
5-punktowymi pasami bezpieczeństwa (certyfikowanymi dla dzieci o wadze do 22 kg). Do najbardziej funkcjonalnych wózków dla dzieci starszych należą wózki spacerowe do 25 kg. Co je wyróżnia? Warto wiedzieć, że wózek parasolka do 25 kg to tak naprawdę model mogący bezpiecznie przewozić maluchy do 22kg i posiadający praktyczny kosz na zakupy o maksymalnym udźwigu 3kg. W praktyce oznacza to, że możecie spokojnie przewozić nim np. do marketu nawet ruchliwego 4-latka, a przy okazji zyskacie sporo miejsca do wygodnego transportowania nabytych w sklepie towarów.

Wózek parasolka do 25 kg - czy to dobry wybór dla waszego dziecka?

Jeśli jesteście rodziną prowadzącą bardzo aktywny tryb życia i kochającą częste podróże, warto zdecydować się właśnie na praktyczny i uniwersalny wózek parasolka z maksymalną homologacją wagi dziecka do 22 kg oraz akcesoriami dodatkowymi - na czele z pojemnym koszem na zakupy. Pamiętajcie, że wózek parasolka to najlżejszy model wózka spacerowego, który cechuje się niewielką wagą i doskonałą amortyzacją. Dzięki temu właśnie taki rodzaj wózka będzie idealny zarówno na spontaniczne wypady za miasto, jak zorganizowane dużo wcześniej wakacyjne wyjazdy.

Który wózek parasolka albo tradycyjna spacerówka do 22 kg sprzedaje się szczególnie dobrze w naszym sklepie ,,Dziecięcy Świat”? Ile rodzin z dziećmi, tyle preferencji i opinii na temat bestsellerowych spacerówek, ale… Możemy zdradzić, że w ostatnim czasie szczególnie chętnie sprzedają się wózki takie jak. np. Volt Pro Euro-Cart, jak również Stinger 4baby w 4 kolorach. Jak dopasować wózek spacerowy do 22 kg lub do 25 kg do potrzeb waszej rodziny? Zastanówcie się nad cechami i potrzebami waszego dziecka, uwzględnicie też wszystkie aspekty, które przyczyniają się do tego, że czujecie się… po prostu szczęśliwymi i spełnionymi rodzicami.