Wyjazdy lub wczasy z małym dzieckiem mogą być naprawdę przyjemne i ekscytujące, jeśli tylko odpowiednio się do nich przygotujecie i zabierzecie ze sobą starannie przemyślane akcesoria dla swojej pociechy. Jeśli jesteście rodzicami maluszka, z pewnością zastanawiacie się, jaki wózek spacerowy będzie odpowiedni nie tylko na krótsze wypady za miasto, ale również dłuższe wakacje w górach, czy morzem. Przygotowaliśmy dla was wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego wózka spacerowego na wyjazdy lub wczasy z dzieckiem. Przecież podczas wolnego czasu z rodziną liczy się nie tylko bezpieczeństwo i komfort bobasa, ale również zadowolenie oraz wygoda jego bliskich!

Tani wózek spacerowy mały i lekki po złożeniu

Godną polecenia ultralekką spacerówką, która sprawdzi się podczas wyjazdów z dzieckiem jest model stworzony przez polskiego producenta EasyGO Minima – nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem GOLD BEST CHOICE ,,Super Mama Awards” 2017. Atutem tego sportowego wózka o wadze zaledwie 6 kg jest solidne wykonanie i przystępna cena. Minima to wózek spacerowy wsparty na lekkim aluminiowym stelażu i posiadający praktyczne systemy regulacji (3-stopniową regulację oparcia i 2-stopniową regulację podnóżka). Aby korzystanie w podróży z wózka EasyGo Minima było dla was jeszcze wygodniejsze, producent zadbał o to, aby spacerówkę dało się łatwo złożyć wraz z budką i barierką. Wózek został wyposażony funkcjonalny pas naramienny do przenoszenia go podczas złożenia. Jeśli wstępnie jesteście zainteresowani modelem EasyGo Minima, zachęcamy was również do bliższego zapoznania się z unowocześnioną wersją tej popularnej ,,parasolki” – a mianowicie wózkiem spacerowym MINIMA plus easyGO w pięciu kolorach. Ta z kolei spacerówka wyróżnia się większymi kołami z poliuretanu i podwyższoną prowadnicą, dzięki czemu jest łatwa do prowadzenia po każdej nawierzchni oraz wygodna w obsłudze nawet dla rodziców o wysokim wzroście.

Elegancki wózek spacerowy z automatycznym składaniem

W rankingu wózków spacerowych polecanych na wyjazdy lub wczasy z dzieckiem wysokie miejsce zajmuje również model klasy premium do 22 kg, czyli Shom Magical Flash zaprojektowany przez hiszpańskiego artystę Roberto Verino. Wspomniany model cechuje się nie tylko designerskim wyglądem, ale również innowacyjnym na rynku systemem automatycznego składania i niewielkimi rozmiarami po złożeniu. Ten elegancki model wózka spacerowego do idealna propozycja dla rodziców, którzy lubią artykuły dziecięce o nietuzinkowym designie i bardzo praktyczne podczas podróży.

Wózek spacerowy typu ,,parasolka” w nowym, ekonomicznym wydaniu

Jeśli macie sentyment do składanych modeli typu ,,parasolka”, to koniecznie powinniście zapoznać się z opisem dostępnego w naszym sklepie wózka spacerowego Ezzo 2021 Euro-Cart. Wśród jego licznych atutów należy wymienić między innymi: bezawaryjną konstrukcję, niewysoką cenę dzięki zastosowaniu konstrukcji parasolkowej, niską wagę i małe rozmiary po złożeniu, jak również nad wyraz wygodne, miękkie siedzisko – idealne nawet podczas długich podróży z dzieckiem.

Wózek spacerowy z ultralekkim stelażem i w nowoczesnej stylistyce

Rodzicom, którzy rozglądają się za wózkiem spacerowym idealnym na wyjazdy z dzieckiem polecamy również oryginalny i lekki model Volt Pro Euro-Cart. Ten wózek spacerowy to idealne rozwiązanie dla dzieci od urodzenia do 22 kg wagi. Jeśli się na niego zdecydujecie, na pewno będziecie zadowoleni z jego lekkiego aluminiowego stelażu, który łatwo można złożyć na czas podróży oraz dużych łożyskowanych kół wraz z amortyzacją. Naszym zdaniem ten wózek spacerowy, jakim jest Volt Pro Euro-Cart, sprawdzi się w każdej podróży i to niezależnie pod pory roku – model posiada bowiem praktyczne akcesoria dodatkowe np. pełną folię przeciwdeszczową z wywietrznikiem oraz moskitierę i pokrowiec na nóżki.

Wózek spacerowy idealny na mniejsze i większe podróże z dzieckiem

Rekomendując wam modele wózków szczególnie przydatnych podczas podróży, nie powinniśmy zapomnieć o modelu, jakim jest wózek spacerowy Coto Baby Tulipo. W naszej opinii ten rodzaj wózka powstał specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi, które prowadzą aktywny tryb życia. Wózek spacerowy Tulipo od Coto Baby będzie bezpieczny dla dziecka i komfortowy do prowadzania w każdych warunkach – posiada bowiem praktyczne obrotowe koła, regulowany podnóżek i oparcie oraz przedłużaną budkę z ochronną siateczką. Jeśli macie w planach zakup wózka spacerowego, który idealnie sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale również podczas wyjazdów, czy wczasów z dzieckiem, zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszego sklepu, na czele z przeczytaniem opisów poszczególnych modeli spacerówek ,,do zadań specjalnych”, jakie wymieniliśmy powyżej. Dobrze dobrany wózek spacerowy to sprawdzony przepis na udane wakacje, czy wyjazd z maluchem. Dzięki niemu wasza pociecha będzie mogła wypocząć podczas dłuższej drogi i aktywnie poznawać świat w towarzystwie swoich bliskich.

Warto zobaczyć: