Skoro spełniliście swoje marzenie o posiadaniu własnej pociechy przed wami ekscytujące, ale i odpowiedzialne zadanie związane z zakupem bezpiecznych oraz funkcjonalnych artykułów dziecięcych. Czy wiecie już, na co będziecie zwracać szczególną uwagę przy wyborze wózka spacerowego? Warto zdać sobie sprawę, że odpowiednio dobrany wózek spacerowy to inwestycja w zdrowy rozwój waszego dziecka i okazja do spędzania miło czasu na świeżym powietrzu w rodzinnym gronie. Jeśli macie w planach zakup spacerówki, która będzie stanowiła udane połączenie najwyższej jakości, komfortu użytkowania oraz przystępnej ceny, zachęcamy was do bliższego zapoznania się z ofertą wózków spacerowych Coto Baby. Ta szybko rozwijająca się polska firma z tradycją sięgającą 2008 roku jest obecnie przodującym producentem nowoczesnych i bezwzględnie bezpiecznych wózków spacerowych.

Wózek spacerowy Verona Comfort Line - numer jeden na naszej liście bestsellerów od Coto Baby

Gdybyśmy mieli wskazać szczególnie popularny i polecany przez naszych klientów model spacerówki od firmy Coto Baby, bez wahania wybralibyśmy dostępny w 4 kolorach model Verona Comfort Line. Ten bestsellerowy model wózka spacerowego Coto Baby cechuje lekki stelaż i niezwykle wygodny oraz szybki mechanizm składania. Jeśli szukacie rekomendowanego przez innych rodziców modelu wózka spacerowego z kilkoma stopniami regulacji oparcia i podnóżka oraz praktyczną przedłużaną budką XL, warto byście zdecydowali się właśnie na Verona Comfort Line Coto Baby. Atutem tego modelu są również: waga zaledwie 6 kg, niewielkie rozmiary po złożeniu, jak również atrakcyjne kolory (Jeans, Grey Linen, Turquoise Linen, Red Linen).

Spacerówka Coto Baby Loca - wymarzona zwłaszcza na wycieczki za miasto

Nasz sklep powstał w miłości do dzieci i z szacunku wobec ich rodziców oraz opiekunów, dlatego doskonale wiemy, jakie potrzeby powinny waszym zdaniem spełniać spacerówki przydatne podczas wycieczek za miasto. Jeśli cenicie sobie wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku, zachęcamy do planowania dłuższych i krótszych podróży z maluchem – z pomocą dostępnego u nas wózka spacerowego Coto Baby Loca w 4 kolorach. Opisywany tutaj model spacerówki jest stabilny i wytrzymały, dlatego sprawdzi się nawet na nierównym terenie, czy podczas wakacyjnych wypraw na wieś, czy wycieczkę na tereny podgórskie. Wózek spacerowy Loca Coto Baby jest poręczny w prowadzeniu, bo ważny niespełna 8 kg, a jego największymi zaletami są: odporne na przebicia koła, szerokie siedzisko oraz przedłużana budka chroniąca przed słońcem w nawet najbardziej upalne dni.

Wózek spacerowy Riva Coto Baby - sprawdzi się i na terenach miejskich, i tych bardziej utwardzonych

W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych i atrakcyjnych cenowo modeli wózków spacerowych, więc zdajemy sobie sprawę, że wybór tego odpowiedniego dla waszej pociechy może być zadaniem bardzo trudnym. Jeśli moglibyśmy doradzić wam coś w kwestii zakupu wózka spacerowego, który będzie odpowiedni zarówno na spacery po mieście, jak i miejsca o niezbyt równej powierzchni, rekomendujemy wózek spacerowy Riva Coto Baby wyposażony w praktyczny, amortyzowany przód z zastosowaniem technologii G-shock, jak również amortyzowaną tylną oś. Wspomniane, dość nietypowe dla spacerówek rozwiązania sprawią, że ten model Coto Baby zagwarantuje waszemu dziecku naprawdę bezpieczną i płynną podróż, bez narażania go na jakiekolwiek wstrząsy wywołane pokonywaniem nierównych nawierzchni.

Wózek spacerowy Soul Coto Baby - bezpieczny i zgrabny model typu ,,parasolka”

Czy są wśród was miłośnicy ultralekkich i dziecinnie prostych w składaniu wózków spacerowych typu ,,parasolka”? Jeśli tak, to za pewnością zainteresuje was nowoczesna wersja tego klasycznego modelu spacerówki, czyli Soul Coto Baby z pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa, podwójnymi skrętnymi kołami, które możecie łatwo zablokować oraz aż 3 pozycjami regulacji oparcia. ,,Parasolka” spacerowa, czyli wózek Soul Coto Baby to dobry przykład na to, że tego typu pojazdy dziecięce mogą być bardzo funkcjonalne, bezpieczne i posiadać nowoczesne udogodnienia w postaci np. przedłużanej budki, czy też ergonomicznych piankowych rączek.

Kwintesencja nowoczesnej konstrukcji - wózek spacerowy Sparrow idealny w każdej podróży

Zdajemy sobie sprawę, że wybór odpowiedniej spacerówki to bardzo ważne zadanie i wielu z was szuka modelu łączącego w sobie różne, pozornie sprzeczne cechy. Czy można znaleźć ponadprzeciętnie praktyczny, atrakcyjny wizualnie i ekonomiczny wózek spacerowy, który sprawdzi się również podczas dłuższych podróży z małym dzieckiem? Zachęcamy do bliższego zapoznania się ze specyfikacją wózka spacerowego Sparrow Coto Baby w 4 kolorach, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców. Wspomniany model spacerówki wyróżnia się niewielką wagą (tylko 5kg!), dzięki czemu bez trudu zmieścicie go w luku bagażowym lub sprawnie będziecie składać przy użyciu jednej tylko ręki. Naszym zdaniem spacerówka Coto Baby Sparrow dostępna w stylowych kolorach (Black, Orange, Grey Linen oraz Blue) to udane połączenie kompaktowej i wytrzymałej konstrukcji, ergonomicznego kształtu i atrakcyjnego wyglądu. Z takim wózkiem spacerowym możecie mieć pewność, że każda podróż z małym dzieckiem będzie dla was udana!

Tulipo i Rosalio Coto Baby - spacerówki idealne pod kątem wypadów na miasto

Zdaniem wielu naszych klientów kwestią priorytetową podczas wyboru wózka spacerowego dla dziecka jest jego bezpieczeństwo i posiadanie odpowiednich certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość. Jeśli szukacie spacerówki równie bezpiecznej, co wygodnej i praktycznej, a zarazem nowoczesnej, być może zainteresuje was model Tulipo Coto Baby w 4 kolorach zaopatrzony w amortyzowane koła, regulowane oparcie, zdejmowany pałąk ochronny i daszek przeciwsłoneczny oraz przedłużaną budkę. Z kolei klientom ceniącym sobie wysoką jakość wózków spacerowych w wersji smart, polecamy designerską spacerówkę Rosalio Coto Baby. Ten nowoczesny wózek od Coto Baby urzeka nie tylko pięknymi zestawieniami kolorystycznymi (Butterfly, Geometric, Stars), ale wieloma akcesoriami, które zapewniają komfort podróży i znacznie ułatwiają rodzicom uważną, ale i czułą opiekę nad dzieckiem. Opisywany tutaj model Tulipo posiada między innymi zabezpieczenia chroniące przed rozłożeniem podczas transportu oraz amortyzowane, zdejmowane koła.

Jeśli zapoznaliście się z misją sklepu ,,Dziecięcy Świat”, już wiecie, że szczególnie zależy nam na zdrowiu i szczęściu rodzin z małymi dziećmi. Dlatego w asortymencie naszego sklepu znajdziecie szereg wysokojakościowych, a zarazem atrakcyjnych cenowo artykułów dziecięcych na czele z wózkami renomowanych firm np. właśnie Coto Baby. Mamy nadzieję, że powyższy tekst pomoże wam przy wyborze optymalnej spacerówki dla waszej pociechy i uwrażliwi na wartość, jaką jest wspólne spędzanie czasu z najbliższymi członkami rodziny - na czele z waszym upragnionym maluszkiem/wyczekanymi maluszkami.

Warto zobaczyć: