Wózki spacerowe easyGO - wybierz wózek odpowiedni dla siebie i dziecka.

2021-06-10 22:38:00
Wózki spacerowe easyGO - wybierz wózek odpowiedni dla siebie i dziecka.

Czy zastanawialiście się kiedyś, co najcenniejszego możecie podarować swojemu dziecku? Zapewne wielu rodziców jest świadomych tego, że największą wartością, jaką można ofiarować bliskim jest spędzony z nimi czas, często na świeżym powietrzu. Jeśli chcielibyście celebrować wspólne spacery i podróże ze swoją pociechą, starannie wybierzcie odpowiednią spacerówkę na takie wyprawy. Może warto zaufać firmie, której misją jest zapewnienie dziecku komfortu i bezpieczeństwa, a jego rodzicom wygodę użytkowania wózków spacerowych? Poniżej przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem spacerówki od renomowanej firmy easyGO. Może wśród naszych propozycji znajdziecie właśnie ten odpowiedni wózek dla Waszej pociechy, który jednocześnie spełni wszelkie Wasze oczekiwania?

Wózki spacerowe Canny i Quantum easyGO - modele wymarzone do spacerów poza miastem.

Jeśli lubicie rodzinne wycieczki i spontaniczne wyprawy poza miasto, powinniście zaopatrzyć się w kompaktowy oraz wygodny dla Waszej pociechy wózek spacerowy. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele modeli, które sprawdzą się w takich warunkach, warto wspomnieć, chociażby o dwóch spośród nich: są to spacerówki Canny i Quantum marki easyGO. Canny easyGO to staranie zaprojektowany wózek spacerowy, z certyfikowanym siedziskiem dostosowanym do potrzeb nawet tych najmłodszych pasażerów (grupa 0+). Ten nowoczesny model wózka spacerowego zwraca uwagę swoją lekką konstrukcją i teleskopową regulacją wysokości prowadnicy, jak również innowacyjnym systemem składania do pozycji stojącej. Wymienione wyżej cechy sprawiają, że prowadzenie spacerówki easyGO Canny będzie dla Was bardzo przyjemne, a dzięki 4-stopniowej regulacji oparcia tego wózka, Wasza pociecha będzie mogła wygodnie podróżować w różnych pozycjach, a nawet wypocząć podczas drzemki na spacerze. Kluczowe parametry spacerówek idealnych na wyprawy poza miasto spełnia również model Quantum easyGO przeznaczony dla dzieci w wieku 6-36 miesięcy.

Wspomniana spacerówka easyGO cechuje się dużymi pompowanymi kołami, które świetnie sprawdzają się nawet na nierównym terenie, nowoczesną budką przeciwsłoneczną z tkaniny z filtrem UV 50+, jak również obrotowymi przednimi kołami z opcją blokady do jazdy prosto. Jeśli zainteresował Was ten wstępny opis wózka Quantum easyGO, to mamy dla Was dobrą wiadomość – firma easyGO od 2021 roku oferuje nową wersję wspomnianego wózka spacerowego, mając na uwadze zmieniające się potrzeby klientów. Najnowsza wersja Quantum easyGO w 4 kolorach jest jeszcze bardziej kompaktowa i ponadprzeciętnie funkcjonalna.

Spacerówki Minima i Minima Plus - jedna idealna do spacerów po mieście, druga sprawdza się także podczas podróży

Czy są wśród Was wielbiciele minimalistycznych, a jednocześnie bardzo sprytnych rozwiązań? Jeśli tak, serdecznie zachęcamy Was do bliższego zapoznania się z opisem dostępnych u nas wózków Minima i Minima Plus od easyGO. Minima easyGO to spacerówka od lat ciesząca się ogromnym uznaniem klientów – wystarczy wspomnieć, że wózek ten otrzymał prestiżowe wyróżnienie GOLD BEST CHOICE ,,Super Mama Awards” 2017. Co sprawia, że ten uniwersalny wózek spacerowy dla dzieci od 6 miesięcy jest aż taki popularny? Spacerówka jest niezwykle mała i lekka po złożeniu, wyposażona w centralny hamulec postojowy. Między innymi dzięki tym cechom wózek ten idealnie sprawdza się w miejskich warunkach, jest optymalnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy prowadzą aktywny tryb życia, często przemieszczają się z dzieckiem – a to do sklepu po zakupy, a to na spacerek osiedlowymi uliczkami, czasem również po to, by gdzieś w parku, choć chwilę odpocząć od codziennego zgiełku… Jeśli zainteresowała Was minimalistyczna wersja opisywanego przed chwilą wózka, ale szukacie modelu jeszcze lżejszego, jeszcze łatwiejszego w użytkowaniu również podczas podróży, warto byście przyjrzeli się bliżej możliwościom spacerówki Minima Plus easyGO w postaci unowocześnionej ,,parasolki” z pasem naramiennym idealnym podczas transportu wózka.

Wózek spacerowy Virage Ecco 2019 – uniwersalny model, zachwyca swą nowoczesną konstrukcją

W ciekawym asortymencie wózków spacerowych od easyGO warto dostrzec i docenić również wygodny i bezpieczny wózek Virage Ecco 2019 dostosowany do potrzeb dzieci od 0 do 36 miesiąca życia. Wśród wielu atutów omawianego tutaj modelu easyGO, wystarczy wspomnieć o siedzisku typu 0+, regulowanej wysokości pasów naramiennych, jak również bezdętkowych kołach i 3-stopniowej regulacji oparcia łącznie z pozycją leżącą. Spacerówka Virage Ecco 2019 easyGO to produkt zgodny z europejską normą bezpieczeństwa PN-EN 1888:2012, dlatego jej zakup na pewno będzie udaną inwestycją dla Waszej rodziny.

Domino od easyGO - oto supernowoczesna spacerówka do przewożenia bliźniąt

Jeśli jesteście rodzicami bliźniąt lub też dzieci urodzonych rok po roku, powinniście wiedzieć, że polska firma easyGO ma w swojej ofercie również spacerówki odpowiednie właśnie dla rodzeństwa, co więcej są one dostępne w naszym sklepie. Poznajcie największe atuty komfortowego wózka spacerowego DOMINO easyGO. Ten model wózka spacerowego stanowi doskonały przykład na to, że spacer z bliźniętami nie musi być męczący ani dla rodziców, ani dla małych pasażerów. Firma easyGO wyposażyła wózek spacerowy Domino w oparcia i podnóżki niezależnie regulowane w obu siedziskach, nowoczesne poliuretanowe koła, jak również dodatkowe akcesoria umożliwiające bezpieczne przewożenia dwójki maluchów.

Co sądzicie o wymienionych wyżej spacerówkach od easyGO? Prawda, że zwracają uwagę swoją nowoczesną konstrukcją oraz wydają się idealnie stworzone zarówno na miarę potrzeb dziecka, jak i jego rodziców?

Tajemnicą wyjątkowych właściwości i doskonałej jakości wózków spacerowych easyGO są pracownicy tej firmy oraz jej szczytna misja. Współtworzą ją specjaliści z branży artykułów dziecięcych, którzy sami są rodzicami, znają więc od podszewki blaski oraz cienie dłuższych i krótszych wypraw z dzieckiem w wózku spacerowym. Jeśli zgadzacie się z nami, że produkty firmy easyGo są warte wyboru, zachęcamy do bliższego zapoznania się z opisem poszczególnych wózków tego producenta, które mamy w sprzedaży. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żebyście w wolnej chwili zechcieli porównać atuty spacerówek easyGO z innymi, jakie mamy w swojej ofercie – np. tych z firmy 4baby.

Warto zobaczyć:

Autor:Grzegorz Kaczorowski