Zanim na świecie pojawi się wasze upragnione dziecko, dokładacie wszelkich starań, by jak najlepiej przygotować się na to niezwykle wydarzenie. Jednym z najważniejszych etapów przygotowania dziecięcej wyprawki jest urządzanie pokoju dla niemowlęcia. Czy podjęliście już decyzję odnośnie zakupu łóżeczka dziecięcego? Jeśli macie w planach wybór stabilnego i naturalnie wyglądającego łóżeczka drewnianego, przyjrzyjcie się bliżej rodzajom takich posłań dla dzieci. Zachęcamy do lektury niniejszego tekstu, być może ułatwi wam wybór odpowiedniego dla waszej pociechy łóżeczka z szufladą, z funkcją tapczanika albo takiego o bardziej niestandardowych cechach.

Klasyczne łóżeczko drewniane czy łóżeczko drewniane z szufladą?

Łóżeczko drewniane to produkt wysokiej jakości, kojarzący się z bezpieczeństwem, trwałością, naturalnymi materiałami. Jeśli macie w planach zakup takiego właśnie łóżeczka, uważnie zapoznajcie się szeroką ofertą dostępnych na rynku mebli dla dzieci wykonanych z drewna i dobierzcie rodzaj dopasowany do potrzeb dziecka oraz oczekiwań właśnie waszej rodziny. W asortymencie artykułów z kategorii łóżeczka drewniane oferujemy wam wiele produktów od renomowanych polskich producentów np. Drewex albo Klupś. Rodzicom stawiającym na klasyczne rozwiązania proponujemy zakup prostego łóżeczka drewnianego w kolorze naturalnego drewna lub pomalowanego ekologicznymi farbami z atestem. Może zechcecie przyjrzeć się bliżej modelowi takiemu jak białe łóżeczko drewniane Safari Żyrafka z trzema poziomami wysokości dna? A może uznacie, że dla waszej pociechy najlepsze będzie łóżeczko drewniane Radek IV w kolorze klasycznej bieli? Ciekawym rozwiązaniem, jakie posiadamy również w ofercie naszego sklepu są proste w kształcie łóżeczka drewniane posiadające dodatkowe, jakże przydatne akcesoria np. w postaci praktycznej szuflady na pościel, czy mini komody będącej częścią kompaktowego łóżeczka drewnianego Klupś.

Nowoczesne łóżeczko drewniane z barierkami lub funkcją tapczanika

Klienci noszący się z zamiarem zakupu łóżeczka drewnianego często nie zdają sobie sprawy, że dostępne współcześnie mebelki dziecięce tego typu są projektowane z uwzględnieniem potrzeb dziecka na różnych etapach życia i zgodne z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz pokoju dziecięcego. Jeśli macie zamiar zakupić łóżeczko drewniane dla niemowlęcia, polecamy wam szczególnie naturalne i pięknie wykonane modele ze szczebelkami, lub zabezpieczającą przed wypadnięciem barierką boczną. Pamiętajcie, że dobrze dobrane dla dziecka łóżeczko drewniane to nie tylko model wygodny i ładny, ale przede wszystkim całkowicie bezpieczny, uniemożliwiający niemowlakowi wspinanie się po takim meblu do spania. Zdajemy sobie sprawę, że wśród naszych klientów znajdują się również rodzice, którzy cenią sobie bardziej uniwersalne rozwiązania i szukają łóżeczka drewnianego, które mogłoby posłużyć ich dziecku na dłużej niż standardowe pierwsze łóżeczko. Idealnym rozwiązaniem dla tych opiekunów jest łóżeczko drewniane takie jak np. Lydia marki Klupś – które wyróżnia się nie tylko 3 wyjmowanymi szczebelkami, 3 poziomami ułożenia materaca, ale też funkcją tapczanika z masywnymi sosnowymi nogami.

Stylowe łóżeczka drewniane o nietypowym kształcie

Jeśli macie zamiar kupić łóżeczko drewniane cechujące się nie tylko wytrzymałością, stabilnym stelażem, ale również oryginalnym wyglądem zgodnym z najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz, rozważcie wybór łóżeczka w nietypowym kształcie. W ostatnich latach szczególnym zainteresowaniem klientów cieszą się starannie wykonane, a jednocześnie pasujące do różnej aranżacji wnętrz łóżeczka drewniane domek przywodzące na myśl styl skandynawski albo zwracające uwagę nietuzinkowym kształtem łóżeczka drewniane tipi przypominające indiański namiot.

Łóżeczko drewniane to z pewnością jeden z najważniejszych mebli w pokoju małego dziecka, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by było ono stabilne, wytrzymałe, całkowicie bezpieczne, a jednocześnie przytulne dla waszej pociechy. Rodzice planujący zakup łóżeczka drewnianego mają obecnie wiele możliwości – zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą mebli dostępnych w naszym sklepie i wybrania takiego rodzaju, który będzie najlepiej odpowiadał waszym potrzebom oraz wpisywał się w wasze wyobrażenia o magicznej krainie dziecka, jaką będzie jego pokoik.

Warto zobaczyć: