Jak odpowiednio przygotować się do podróży samochodem w towarzystwie dziecka? Przede wszystkim zadbajcie o dopasowany do wagi i wieku dziecka fotelik samochodowy, który zapewni mu optymalną pozycję podczas podróży i zapewni bezpieczeństwo w razie wypadku. Jeśli macie dziecko w przedziale wiekowym około 3,5-12 lat, należy wybrać dla niego fotelik samochodowy z kategorii 15-36 kg. Kupując fotelik samochodowy dla dziecka, warto zdecydować się na model renomowanej firmy np. znanej marki Britax Romer albo easyGO. Który fotelik samochodowy Britax Romer, czy też easyGO jest szczególnie chętnie wybierany przez naszych klientów? Zapraszamy do lektury naszego rankingu.

1. Fotelik samochodowy Britax Romer Kidfix 2 S - testowany w nowoczesnych centrach badawczych

Wśród najlepszych fotelików samochodowych z grupy 15-36 kg wysokie miejsce w naszym rankingu zajmuje również Britax Romer KidFix 2 S. Jeśli szukacie naprawdę bezpiecznego i wygodnego fotelika samochodowego 15-36 kg klasy premium, zachęcamy was do zapoznania się z charakterystyką modelu Kidfix 2S od uznanej firmy z wieloletnią, niemiecko-brytyjską tradycją. Opisywany tutaj model fotelika samochodowego dostępny w aż 8 wersjach kolorystycznych był testowany w najbardziej zaawansowanych technologicznie samochodach i wyróżnia się specjalną ochroną na wypadek zderzeń bocznych (technologia SICT). Fotelik samochodowy Britax Romer Kidfix 2 S to model dopasowany do potrzeb dziecka i zapewniający mu najwyższy komfort podróżowania. Do jego największych atutów należą cechy takie jak: wyjmowane oparcie (dla dzieci powyżej 135 cm wzrostu), oparcie w kształcie litery V z łatwą regulacją, system SecureGuard (optymalna ochrona okolic brzucha).

2. Fotelik samochodowy Britax Romer KIDFIX M i-Size - z doskonałą, stabilną homologacją

Przymierzając się do zakupu fotelika samochodowego z kategorii 15-36 kg, koniecznie zapoznajcie się z bogatą ofertą modeli od renomowanego producenta – firmy Britax Romer. Wśród najchętniej wybieranych przez rodziców fotelików samochodowych z tej kategorii prym wiedzie Britax Romer KIDFIX M i-Size. Ten model fotelika samochodowego Britax Romer to jedna z najlepszych, innowacyjnych propozycji od tego cenionego producenta. Wyróżnia go zgodna
z i-Size najnowsza norma homologacji
(skierowana na wzrost dziecka, nie jego wagę), innowacyjna technologia chroniąca podczas zderzeń bocznych (SICT), jak również system SecureGuard (specjalna ochrona okolic brzucha dziecka). Z pewnością podróż w foteliku samochodowym Britax Romer KIDFIX M i-Size będzie dla waszego dziecka bardzo wygodna – warto wiedzieć, że ten model posiada łatwy w regulacji zagłówek, ergonomiczną przestrzeń siedziska, wysokie oparcie w kształcie litery V - co zapewnia więcej miejsca na plecy i ramiona oraz dodatkowe bezpieczeństwo podczas jazdy.

3. Fotelik samochodowy Britax Romer Kidfix III M - z wysokim oparciem i miękkim siedziskiem

Wybierając fotelik samochodowy z kategorii 15-36 kg, warto zdecydować się na model klasy premium, który będzie nie tylko gwarantował bezpieczeństwo podczas podróży, ale umili maluchowi każdą podróż samochodem. Jeśli stawiacie na szczególny komfort podczas jazdy samochodem, zachęcamy was do zakupu fotelika samochodowego Britax Romer Kidfix III M. Prezentowany tutaj model dostępny w 9 atrakcyjnych wersjach kolorystycznych cechuje przede wszystkim miękkie siedzisko, wysokie oparcie i bardzo łatwy w regulacji zagłówek. Dopełnieniem najważniejszych atutów tego fotelika samochodowego Britax Romer są dodatkowe zabezpieczenia w postaci dużych skrzydeł bocznych i wyjmowane oparcie (dla dzieci powyżej 135 cm wzrostu). Fotelik samochodowy tutaj opisywany ma regulowany zagłówek, stanowiący doskonałe podparcie głowy i szyi dziecka, co więcej jest łatwy do utrzymania w czystości (tapicerka z opcją szybkiego demontażu).

4. Fotelik samochodowy easyGO Camo - z systemem szybkiego montażu ISOFIX

Czy w naszym rankingu polecanych fotelików samochodowych jest miejsce na modele od producentów innych niż Britax Romer? Oczywiście, że tak, wystarczy wspomnieć, chociażby o nowoczesnym modelu easyGO Camo ISOFIX z nowoczesną homologacją ECE R44/04. Ten właśnie model został wyprodukowany w najwyższym standardzie jakości ISO 9001, co więcej wyróżnia się systemem szybkiego i bezpiecznego montażu ISOFIX. Fotelik samochodowy easyGO Camo zapewnia wyjątkową ochronę głowy dziecka, dzięki swojej warstwie energochłonnej, posiada praktyczne podłokietniki oraz aż 6-stopniową regulację oparcia. Aby podróż samochodem była dla dziecka maksymalnie komfortowa, producent zadbał o dodatkowe udogodnienia np. możliwość pochylenia oparcia i przeniesienie ciężkości ciała do przodu, jak również praktyczny uchwyt na kubek.

Podróż samochodem w towarzystwie dziecka może być przyjemnym doświadczeniem, pod warunkiem że dobrze się do niej przygotujecie. Zamiast tracić czas na szukanie fotelików samochodowych 15-36 kg od przypadkowych producentów, warto postanowić na rekomendowane w naszym rankingu modele od renomowanych marek Britax Romer oraz easyGO.

Warto zobaczyć: