Życie dziecka, już od pierwszych jego chwil, to wspaniała przygoda. Dlatego też należy zadbać o jego bezpieczeństwo już od samego początku. Każda podróż samochodem powinna odbywać się w foteliku, który zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa malucha. Wybierając fotelik dla dziecka, warto zwrócić uwagę na produkty, cieszące się zainteresowaniem i dobrą opinią wśród rodziców. Do takich należą atestowane foteliki samochodowe firmy Britax Romer.

O marce Britax Romer

Historia brytyjskiej marki Britax Romer, produkującej foteliki, nosidełka i inne akcesoria dla dzieci, rozpoczyna się w 1938 roku. Należy ona do czołówki producentów fotelików samochodowych, które uznawane są za jedne z bezpieczniejszych na świecie. Wszystkie produkty tworzone są  z myślą o małych użytkownikach i o wygodzie ich rodziców. Britax Romer dostarcza nowoczesne rozwiązania, które zostały stworzone z dbałością o każdy szczegół i z wyjątkową precyzją. Marka przez lata była w stanie wypracować sobie renomę oraz solidną pozycję na rynku.

Bezpieczeństwo Twojego dziecka

Marka Britax Romer jest ceniona za swoje produkty na całym świecie, przede wszystkim ze względu na troskę o bezpieczeństwo dzieci. Fotelik samochodowy Britax Romer odzwierciedla w sobie jakość wykonania, a także niezawodność. Firma stawia w głównej mierze na ochronę, ale również dba o wygodę i komfort Twojego dziecka, nawet w trakcie wielogodzinnej jazdy samochodem. Foteliki wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują bezpieczeństwo najmłodszych. Dlatego też, we współpracy z marką Volkswagen, marka Britax Romer opracowała specjalny system mocowania Isofix, który znajduje się we wszystkich samochodach, wyprodukowanych po 2000 roku. Foteliki Britax Romer wyposażone zostały w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają dziecku odpowiednią ochronę z każdej strony. Warto podkreślić fakt, że foteliki tej marki od lat przodują we wszystkich testach zderzeniowych ADAC, co potwierdza ich klasę.

Foteliki samochodowe Britax Romer

Atestowane foteliki samochodowe Britax Romer produkowane są dla dzieci w każdym wieku i w każdym przedziale wagowym. Wśród produktów znajdują się zarówno modele mocowane przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Każdy z fotelików wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz ergonomią. Zaletą produktów tej marki jest ich funkcjonalność, ponieważ każdy fotelik samochodowy Britax Romer rośnie wraz z dzieckiem. Dodatkowym atutem tych fotelików jest ich modna stylistyka, ale również odporność na zabrudzenia i łatwość utrzymania w czystości. Tapicerka, którą zastosowano do wykonania fotelików, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dzięki temu skóra dziecka oddycha i nie przegrzewa się podczas podróży w wysokich temperaturach. Nowoczesne produkty marki Britax Romer zostały wyposażone w sygnalizatory dźwiękowe i świetlne, które ułatwiają zapięcie pasażera z jak najlepszym naprężeniem pasów. Udział w czołówce rankingów fotelików odzwierciedla ich jakość.

Warto zobaczyć: