Podróżowanie to obecnie jedna z najchętniej wybieranych form spędzania czasu wspólnie z rodziną i dotyczy to również osób z bardzo małymi dziećmi. Jeśli od zawsze lubiliście aktywny wypoczynek i cenicie sobie bliski kontakt z przyrodą, nic nie stoi na przeszkodzie, by kontynuować rodzinne wyprawy także i z waszymi pociechami. Zabierając małe dziecko w podróż samochodem, trzeba zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo i zatroszczyć się o komfort malucha podczas całej jazdy. Zdaniem wielu rodziców w grupie najlepszych fotelików samochodowych dla dziecka prym wiodą produkty, renomowanej niemieckiej firmy Britax Romer. Polecamy waszej uwadze szczególnie niżej prezentowany fotelik samochodowy Dualfix-R-360 – odpowiedni dla dzieci w kategorii wagowej 0-18 kg i wieku od 0 do około 4 lat.

Fotelik Britax Romer DUALFIX-R-360- idealnie dopasowany do ciała dziecka

Przeglądając oferty sklepów z artykułami dla dzieci, warto dokładnie przyjrzeć się produktom z kategorii foteliki samochodowe Britax Romer należące do klasy premium. Z kolei wśród nich szczególnie chętnie wybieranym przez klientów modelem jest unowocześniony fotelik samochodowy Britax Romer DUALFIX-R-360 – na tyle wytrzymały i starannie zaprojektowany, że z powodzeniem może służyć dziecku od urodzenia nawet do 4 roku życia. Fotelik samochodowy Britax Romer DUALFIX-R-360 to nowoczesny oraz ponadprzeciętnie funkcjonalny produkt niezbędny w podróży, który możecie dostosować do wagi i wieku dziecka tak, by zapewnić mu komfort jazdy i niezbędną ochronę w razie kolizji. Ciekawym rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwalającym na spersonalizowanie cech tego fotelika samochodowego, jest zamontowana w nim dodatkowa noga stabilizująca z regulacją wysokości. Dzięki niej maluch jest odporny w foteliku samochodowym na wszelkie przechylenia, jak również nagłe i nieprzyjemne obroty podczas jazdy.

Foteliki samochodowe Britax Romer - wygoda stosowania i łatwość montażu

Britax Romer DULAFIX-R-360 to obecnie jeden z najbardziej uniwersalnych i niezawodnych fotelików samochodowych 0-18 kg na rynku europejskim. Atutem tego modelu jest możliwość montażu fotelika zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku do jazdy samochodem (co jest szczególnie rekomendowane, aby zwiększyć bezpieczeństwo malucha w podróży). DULAFIX-R-360 od Britax Romer to sprytnie skonstruowany fotelik samochodowy z opcją jego obrotu o 360 stopni i to bez wyjmowania go z samochodu. Na siedząco, na leżąco, czy jeszcze inaczej? Niezależnie od tego, jaka jest optymalna pozycja dla waszego dziecka podczas każdy samochodem, możecie śmiało korzystać z fotelika DUALFIX-R-360 Britax Romer. Ten model artykułu dziecięcego do samochodu można ustawić w wielu kombinacjach odchylenia – od funkcji leżącej, przez półleżącą aż po siedzącą. Fotelik samochodowy DUALFIX-R-360 Britax Romer to produkt najwyższej jakości, a co więcej łatwy do regulacji w zależności od waszych potrzeb – wystarczy wspomnieć, że posiada on bardzo wygodną regulację zagłówka oraz pasów, jak również system dźwiękowo-świetlny potwierdzający poprawny jego montaż w samochodzie.

Opinie rodziców o produkcie DUALFIX-R-360 Britax Romer

W Internecie dostępnych jest wiele i to na bieżąco aktualizowanych rankingów fotelików samochodowych dla dzieci, ale szczególnie wiarygodne są strony z opiniami rodziców, którzy zdecydowali się na zakup danego modelu i mogą powiedzieć coś więcej na temat jego użytkowania. Zdaniem zadowolonych klientów DUALFIX-R-360 Britax Romer to produkt. naprawdę godny polecenia innym rodzicom. Można z niego korzystać, podróżując nawet z bardzo małymi dziećmi, które jeszcze nie nawykły do jazdy samochodem i z reguły płakały lub były marudne przewożone w innym modelu fotelika samochodowego. Miłą niespodzianką dla większości rodziców jest opatentowany system PIVOT LINK, jaki zastosowano w modelu DUALFIX-R-360 Britax Romer – pozwalający zmniejszyć obrażenia główki i szyi malca w razie wypadku, jak również głęboko zaprojektowane i miękko obite ścianki boczne tego fotelika samochodowego.

Foteliki samochodowe Britax Romer to produkty najbardziej pożądane i jedne z najchętniej wybieranych przez naszych klientów. Zakup fotelika samochodowego takiego, jak np. DUALFIX-R-360 Britax Romer to dobra decyzja – gwarantujecie maluchowi bezpieczną i wygodną jazdę, a sami możecie korzystać z uroków podróży, otaczając się produktem najwyższej jakości, w uniwersalnym designie i idealnie pasującym do wnętrza waszego samochodu.

Warto zobaczyć: