Jeśli macie w planach zakup bardzo uniwersalnego fotelika samochodowego dla dziecka, pewnie słyszeliście, że w ostatnim czasie ogromną popularnością wśród młodych rodziców cieszą się modele z kategorii 9-36 kg. Trudno dziwić się dużemu zainteresowaniu właśnie takimi fotelikami samochodowymi, gdy zdamy sobie sprawę, że najlepsze jakościowo modele z grupy 9-36 kg będą służyły waszemu maluchowi naprawdę długo - od 9 miesiąca życia nawet do ukończenia przez dziecko 12 lat.

Jak widać zakup fotelika samochodowego 9-36 kg to poważna sprawa, warto więc wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas wyboru tego rodzaju artykułu do bezpiecznego przewożenia dzieci. W naszym sklepie znajdziecie wiele modeli fotelików samochodowych od renomowanych, cenionych w Polsce i poza granicami naszego kraju firm, w tym również foteliki samochodowe Britax Romer. Skoro zamierzacie nabyć dobry jakościowo fotelik z grupy 9-36 kg, może warto skusić się na jedną z dwóch wersji modelu Britax Romer: Evolva 1-2-3 lub Evolva 1-2-3 SL.

Fotelik samochodowy Britax Romer Evolva 1-2-3 9-36 kg systemem montażu na pasy bezpieczeństwa

Ten model fotelika samochodowego Britax Romer uważany jest za jeden za najlepszych produktów z szerokiego asortymentu artykułów dziecięcych od tego producenta. Evolva 1-2-3 z kategorii 9-36 kg będzie idealnie pasował do większości samochodów i zagwarantuje wam najwyższy komfort podróży z dzieckiem w każdych warunkach pogodowych. Fotelik samochodowy Britax Romer Evolva 1-2-3 9-36 kg możecie szybko i sprawnie zamontować w swoim pojeździe za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa, zaopatrzonych dodatkowo w praktyczne nakładki (znacznie zwiększające komfort podróży). Jeśli wciąż zastanawiacie się, jakie atuty ma opisywany tutaj model fotelika samochodowego z kategorii wagowej 9-36 kg, warto wspomnieć, że producent zaopatrzył go w wysokie oparcie dające dodatkową ochronę korpusu, głowy i bioder dziecka, jak również uniwersalną pozycję wypoczynkową dla dzieci z przedziału wagowego 9-36 kg. Evolva 1-2-3 Britax Romer 9-36 kg to praktyczny fotelik samochodowy, który posiada regulowany zagłówek oraz pasy bezpieczeństwa. Do zalet tego modelu można zaliczyć również łatwo zdejmowaną tapicerkę i uchwyt na kubek zamontowany z obu stron fotelika samochodowego. Evolva 1-2-3 Britax Romer 9-36 kg to nowocześnie zaprojektowany artykuł dziecięcy, dostępny w 4 pięknych kolorach (Cosmos Black, Storm Grey, Moonlight Blue, Wine Rose).

Fotelik Evolva 1-2-3 SL Britax Romer 9-36 kg - zapinany na pasy bezpieczeństwa bądź system ISOFIX

Warto podkreślić, że foteliki Evolva 1-2-3 Britax Romer z kategorii 9-36 kg to doskonały przykład na to, że ta znana firma dąży do stworzenia optymalnego rozwiązania dla tej kategorii wagowej. Jeśli szukacie jeszcze bardziej uniwersalnej wersji fotelika samochodowego z kategorii 9-36 kg, to powinniście wiedzieć, że w naszym sklepie dostępna jest również rozszerzona wersja fotelika Evolva 1-2-3, czyli Evolva 1-2-3 Britax Romer z systemem Soft Latch ISOFIX. Do naczelnych zalet tego modelu bez wątpienia należą takie cechy, jak: obszerne i szerokie siedzisko ze wbudowanym systemem SICT (chroni dziecko w razie wypadków, zmniejszając siłę uderzeń bocznych) i 2 systemy montażu fotelika przodem – albo za pomocą bazy ISOFIX, albo też 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Naszym zdaniem fotelik Evolva 1-2-3 SL Britax Romer 9-36 kg to model godny waszej uwagi, jako że posiada starannie dopracowany zagłówek w kształcie litery V (ku lepszej stabilizacji główki dziecka podczas snu), jak również praktyczny system bezpieczeństwa Click&Safe – czyli sygnalizację kliknięcia prawidłowo zapiętych pasów. Także i ta wersja fotelika samochodowego Evolva 1-2-3 Britax Romer posiada łatwo zdejmowaną tapicerkę i pozycję wypoczynkową optymalną dla dzieci o wadze z przedziału 9-36 kg. Fotelik samochodowy Evolva 1-2-3 SL Britax Romer możecie nabyć u nas w 7 uniwersalnych wersjach kolorystycznych (Cosmos Black, Storm Grey, Moonlight Blue, Fire Red, Grey Marble, Blue Marble, Graphite Marble).

Foteliki samochodowe Evolva 1-2-3 i Evolva 1-2-3 SL Britax Romer to z pewnością dobre przykłady nowoczesnych modeli z kategorii wagowej 9-36 kg. Rodzice, którzy już mieli okazję wypróbować jedną z dwóch wersji Evolva 1-2-3 Britax Romer 9-36 kg zwracają uwagę na ich staranne wykonanie, wiele nowoczesnych detali, jak również gwarantujące bezpieczeństwo systemy mocowania w samochodzie.
Który z fotelików Evolva 1-2-3 będzie lepszy pod kątem potrzeb waszej rodziny? Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi opisami tych i innych fotelików samochodowych dostępnych na stronie internetowej naszego sklepu, a następnie dokonanie subiektywnego wyboru, optymalnego właśnie dla was!

Warto zobaczyć: