Jeśli rozglądacie się za bezpiecznym i wygodnym fotelikiem samochodowym do przewożenia malucha od 15. miesiąca życia, koniecznie zapoznajcie się z zaletami i danymi technicznymi nowoczesnego modelu ADVANSAFIX M i-Size od renomowanej firmy Britax Romer. Wspomniany fotelik samochodowy Britax Romer to starannie zaprojektowane siedzisko, które wyróżnia się nie tylko najwyższą jakością wykonania, ale również maksymalną elastycznością w zastosowaniu podczas jazdy.

Fotelik samochodowy Britax Romer ADVANSAFIX M i-Size - jakie ma przeznaczenie

Prezentowany tutaj model z kategorii artykułów klasy premium: foteliki samochodowe Britax Romer został skonstruowany z myślą o potrzebach dzieci z kategorii wagowej 9-36 kg, czyli takich w wieku średnio od 15 miesiąca aż do 12 roku życia. Britax Romer ADVANSAFIX Mi-Size to godny polecenia nowoczesnym rodzicom przykład uniwersalnego i ekonomicznego fotelika samochodowego. Najmłodszy pasażer w waszym samochodzie do osiągnięcia wagi 21 kg może wygodnie korzystać z niego przy wykorzystaniu wbudowanych 5-punktowych pasów bezpieczeństwa. Z kolei dla dzieci starszych optymalnym rozwiązaniem będzie przekształcenie modelu Britax Romer Advansafix M i-Size w fotelik samochodowy z wysokim oparciem. Warto mieć na względzie, że fotelik samochodowy Advansafix M i-Size Britax Romer spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa dla normy unijnej i-Size (R129).

ADVANSAFIX M i-Size - fotelik samochodowy zawsze z gwarancją bezpieczeństwa

Zdajemy sobie sprawę, że wybór fotelika samochodowego to nie lada wyzwanie, dlatego pragniemy zwrócić waszą uwagę na cechy szczególnie pożądane w tego rodzaju akcesoriach do przewożenia małych pasażerów. Przeglądając parametry fotelików samochodowych z kategorii wagowej 9-36 kg, warto wybrać model nie tylko z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa, ale również z zamontowanym np. w ADVANSAFIX M i-Size Britax Romer systemem PIVOT LINK (zapewnia optymalną ochronę głowy i szyi dziecka w razie wypadku). Naprawdę bezpieczne i wysokiej jakości foteliki samochodowe posiadają również system chroniący dodatkowo okolice brzucha dziecka przed wstrząsami i uszkodzeniem oraz optymalnie kontrolujący ruchy głowy zagłówek typu V. Poza wyżej wymienionymi elementami zabezpieczającymi, fotelik samochodowy ADVANSAFIX M i-Size 9-36 kg Britax Romer wyróżnia jeszcze dodatkowy pas stabilizujący oraz EasyRecline (łatwa regulacja nachylenia do wygodnej pozycji młodego pasażera).

Fotelik 9-36 kg Britax Romer - wybierzcie ładny i wygodny w użyciu

Kiedy nosicie się z zamiarem zakupu fotelika samochodowego, powinniście wziąć pod uwagę wszystkie wasze preferencje oraz zestawić je z danymi technicznymi oraz szczegółowym opisem działania danego modelu. Wielu rodziców, którzy mieli już okazję przetestować fotelik ADVANSAFIX M i-Size od Britax Romer chwali sobie nie tylko jego wysoką jakość i funkcjonalność, ale też wygodne codzienne stosowanie (fotelik ma np. zdejmowaną tapicerkę, jakże łatwą do wyczyszczenia i ponownego montażu). Fotelik samochodowy Britax Romer ADVANSAFIX M i-Size 9-36 kg to montowany przodem model, dostępny w 4 modnych i dopasowanych do stylu wnętrza samochodu kolorach: Cosmos Black, Storm Grey, Monolight Blue oraz Fire Red.

Działająca od roku 1966 firma Britax Romer dokłada wszelkich starań, by każda podróż z dzieckiem była dla rodziny nie tylko bezpieczna, ale również wygodna i przyjemna. Jeśli waszym priorytetem jest zakup fotelika samochodowego z kategorii 9-36 kg najwyższej jakości i cenicie sobie nowoczesne rozwiązania, poważnie rozważcie zakup modelu właśnie ADVANSAFIX M i-Size 9-36 kg Britax Romer.

Warto zobaczyć: