Okres wiosenno-letni to optymalna pora, nie tylko na dłuższe wyjazdy, ale też weekendowe, czy nawet jednodniowe wypady na łono natury. Jeśli lubicie spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, zadbajcie o taki wózek dziecięcy, który sprawdzi się nie tylko w parku, ale też nad jeziorem, morzem, w górach czy na leśnych ścieżkach. Które wózki dziecięce najlepiej przydają się na wyjazdach plenerowych? Co sprawia, że niektóre z modeli są szczególnie chętnie wybierane przez rodziców kochających małe i duże podróże z dzieckiem? Zachęcamy do zapoznania się z rankingiem przygotowanym na podstawie bestsellery w kategorii wózków spacerowych, które dostępne w sklepie internetowym Dziecięcy Świat.

1. Wózek dziecięcy Stinger Air 4baby

Ten wózek spacerowy do 22 kg umili wam każdy spacer i sprawi, że nawet dłuższe wyjazdy będą komfortowe zarówno dla waszej pociechy i dla was samych. Spacerówka Stinger Air 4baby to lekki i wytrzymały wózek dziecięcy wsparty na aluminiowej ramie, którego największym atutem jest wygodny i prosty system składania oraz mały rozmiar po złożeniu (cechy niezwykle istotne podczas wyjazdów w plener z maluchem). Dlaczego Stinger Air 4baby to model tak chętnie kupowany pod kątem podróży z dzieckiem? Opisywany tutaj wózek dziecięcy Stinger Air 4baby charakteryzuje się praktycznymi pompowanymi kołami, które poradzą sobie nawet na bardziej wymagającej powierzchni oraz doskonałą amortyzacją. Jeśli zastanawiacie się, czy warto zaopatrzyć się właśnie w ten model spacerówki od znanej marki 4baby, powinniście wiedzieć, że posiada ona precyzyjnie wykonaną amortyzację kół, hamulec przy kołach tylnych i ciekawe rozwiązania idealne w trakcie podróży - np. rozsuwaną budkę z wentylowaną moskitierą, wielofunkcyjną moskitierę, regulowany podnóżek.

2. Wózek dziecięcy Fancy Paradise Baby

Przejdźmy do krótkiej prezentacji kolejnego bestselerowego modelu wózka spacerowego, który dzięki swym nowoczesnym, żelowo-gumowym kołom idealnie sprawdzi się na wyjazdach w plener. Opisywany tutaj wózek dziecięcy Fancy Paradise Baby to model z wygodnym oparciem, które można regulować od pozycji leżącej aż do siedzącej. Klienci, którzy zdecydowali się na ten wózek dziecięcy, chwalą jego staranne wykonanie z bardzo dobrych jakościowo tkanin oraz wyposażenie w dobraną kolorystycznie wkładkę. Jeśli szukacie wózka dopracowanego w każdym detalu i takiego z bogatym wyposażeniem (torba, folia przeciwdeszczowa, duży kosz na zakupy, praktyczne przykrycie na nóżki), warto zainteresować tym właśnie modelem spacerowym.

3. Wózek dziecięcy Nuno Riko

Kolejne miejsce w naszym rankingu zajmuje solidnie wykonany, praktyczny w każdej podróży i to nie tylko latem czy zimą, wózek spacerowy Nuno Riko dostępny w pięciu kolorach. Warto wiedzieć, że ten model zaopatrzono w duże, bezdętkowe koła z poliuretanowymi oponami oraz regulowaną twardością zawieszenia. Dlaczego model Nuno Riko cieszy się takim uznaniem wśród wielu rodziców? Ten wózek ma unikatowe koła wykonane przy współpracy z branżą Automotive, opcję złożenia wózka razem z budką i barierką oraz przydatne akcesoria dodatkowe (np. pokrowiec na nóżki, uchwyt na butelkę, pojemną torbę na zakupy).

4. Wózek dziecięcy Quantum 2021/Air easy GO

Czy wśród rekomendowanych wózków na wyjazd w plener znajdzie się również taki odpowiedni dla starszych dzieci? Tak, oczywiście - wystarczy, że wybierzecie nowoczesny wózek spacerowy Quantum 2021 easyGO z maksymalnym obciążeniem 26,5 kg. Ten starannie wykonany, atrakcyjny wizualnie model wózka dziecięcego posiada amortyzowane pompowane koła, które nie ślizgają się na gładkich powierzchniach i świetnie radzą sobie nawet podczas jazdy po śniegu. Do najważniejszych zalet opisywanego tutaj wózka dziecięcego Quantum 2021 należy także szerokie siedzisko i wysoko zawieszona budka. Ten rodzaj wózka to bez wątpienia jeden z najstabilniejszych na polskim rynku. Bardzo zbliżone cechy do wymienionego wyżej wózka od easyGO posiada również Quantum Air easyGO, czyli wózek do 22 kg nośności. Ten model pojazdu do przewożenia dzieci w wieku 6-36 miesięcy posiada lekką ramę z płaskich profili aluminiowych, innowacyjny system składania jedną ręką oraz duże pompowane koła – idealnie sprawdza się więc w plenerze.

5. Wózek dziecięcy B-Agile M Britax Romer

Piąte miejsce w naszym rankingu wózków spacerowych optymalnych w plener zajmuje wygodny i bardzo bezpieczny wózek dziecięcy B-Agile M Britax Romer. Ten model wózka jest bardzo praktyczny, nadaje się bowiem do przewożenia nawet starszych dzieci, a przy tym jest smukły i łatwy w manewrowaniu. Jeśli zastanawiacie się, jakie jeszcze atuty przeważają na korzyść tego wózka, warto wspomnieć choćby o jego podwójnym zawieszeniu, skrętnych kołach przednich oraz gumowych oponach z piankowym wypełnieniem. Chyba trudno wyobrazić sobie lepszego ,,towarzysza” podróży z małym dzieckiem w plener?

6. Wózek dziecięcy Canny easyGO

W grupie wózków dziecięcych idealnych na wyjazd ważne miejsce zajmuje również wygodna spacerówka na dużych kołach, czyli Canny easyGO - bardzo łatwa w składaniu oraz posiadająca nowoczesną teleskopową prowadnicę. Opisując zalety wózka Canny easyGO, nie sposób zapomnieć też o jego innowacyjnym systemie składania do pozycji leżącej, amortyzacji wszystkich kół. Wózek dziecięcy Canny easyGO to model na dużych kołach, zawierający praktyczny zestaw akcesoriów np. pokrowiec na nóżki, odblaskowe wykończenia po bokach i na froncie, folię przeciwdeszczową na całą tapicerkę wózka.

7. Wózek dziecięcy GTX Baby Merc

Jeśli w niniejszym rankingu jeszcze nie znaleźliście swojego faworyta, być może zainteresuje was komfortowy i bezpieczny model wózka dziecięcego GTX Baby Merc. Niniejszy model wózka to rozwiązanie idealne dla aktywnych rodziców, którzy uwielbiają zarówno długie spacery, jak i też wyjazdy w plener nawet przy bardziej wymagających warunkach pogodowych. Wózek dziecięcy GTX od cenionej na rynku firmy ,,Przemko” to model przyjemny w prowadzeniu i bezproblemowy w transportowaniu – nawet na piaszczystej drodze, czy na wyższe piętra bloków mieszkalnych.

Warto zobaczyć: