Bycie rodzicem małego dziecka wcale nie musi być równoznaczne z rezygnacją, bądź odkładaniem pewnych marzeń na później, trzeba tylko precyzyjnie zabrać się za planowanie ich realizacji. Jeśli kochacie dalekie podróże, z pewnością potrzebujecie wózka dziecięcego, który będzie lekki, kompaktowy, łatwy w składaniu i rozkładaniu. Przydadzą się też dodatki chroniące waszego maluszka przed słońcem, deszczem, wiatrem, czy śniegiem. Szukacie spacerówki idealnej na dalekie podróże samochodem, autokarem, samolotem? Koniecznie zapoznajcie się z naszym rankingiem.

1. Wózek dziecięcy Magical Flash Shom

W naszym rankingu wózków spacerowych idealnych w dalekiej podróży znajdziecie również spacerówkę klasy premium do 22 kg, czyli wózek dziecięcy Magical Flash Shom. Do największych atutów tego modelu należą cechy takie jak: automatyczny system składania, siedzenie z wieloma pozycjami pochylania, koła 360 stopni PU zapobiegające przebiciu. Magical Flash Shom to unikatowy produkt, dzięki któremu każda podróż będzie dla was miłym przeżyciem i na długo zapadnie wam w pamięć. Ten model wózka wykonany jest z wysokiej jakości tkanin, posiada również modne wykończenia z wysokogatunkowej skóry ekologicznej.

2. Wózek dziecięcy Minima Plus easyGO

Czy wózek spacerowy w dalszą podróż może być ultralekki, a przy tym wyposażony w większe koła, które sprawdzą się na każdej nawierzchni? Zdecydowanie tak, a przykładem takiego rozwiązania jest choćby spacerówka Minima Plus w modnej, pastelowej kolorystyce. Ten nowoczesny wózek zwraca uwagę nie tylko swym nowoczesnym wyglądem i dopracowaną konstrukcją, ale jest bardzo wygodny w składaniu, a co więcej posiada praktyczny, idealny w każdej podróży pas naramienny do jego przenoszenia po złożeniu.

3. Wózek dziecięcy Spin Euro-Cart

Dalekie podróże z dzieckiem dla wielu osób wciąż są jeszcze synonimem stresu, udręki, konieczności zabierania ze sobą stabilnych, ale niezbyt wygodnych w transporcie i prowadzeniu wózków dziecięcych. Tymczasem jeśli w długą i daleką podróż weźmiecie ze sobą minimalistyczny, ultralekki wózek spacerowy Spin Euro-Cart, dojdziecie do wniosku, że wyjazdy nawet z małym z dzieckiem mogą być atrakcyjnym i przyjemnym sposobem spędzania wolnego czasu. Dlaczego wózki dziecięce Spin Euro-Cart są chętnie wybierane przez młodych rodziców i rekomendowane nawet na dalekie podróże? Ich atutem jest nie tylko funkcjonalność, ale też konstrukcja gwarantująca bezpieczne przemieszczanie się – ten wózek posiada barierkę z antypoślizgowym tworzywem TPR oraz łączony hamulec centralny.

4. Wózek dziecięcy Minima easyGo

Jeśli jesteście miłośnikami nowoczesnych i kompaktowych rozwiązań, polecamy waszej uwadze wysoko stojący w naszym rankingu wózek spacerowy Minima easyGO przeznaczony dla dzieci od 6 miesięcy życia do wagi 15 kg. Ten wózek jest niezwykle mały i lekki po złożeniu, możecie bez przeszkód składać go łącznie z budką i jego barierką. Wózek dziecięcy Minima easyGO to model gwarantujący dziecku komfort i wygodę nawet w dalekiej podróży – producent wyposażył go bowiem w 3-stopnoniową regulację oparcia z pozycją leżącą oraz 2 – stopniową regulację podnóżka.

5. Wózek dziecięcy Led Shom

W kategorii spacerówek kompaktowych i ultralekkich, a przy tych atrakcyjnych wizualnie bez wątpienia prym wiedzie wózek dziecięcy Led Shom. Atutem tego modelu jest szybkie, łatwe składanie, praktyczne siedzisko z wieloma pozycjami pochylania do pozycji poziomej oraz cztery koła EVA (optymalnie trwałe i odporne na przebicia). Led Shom to przepiękny i ponadprzeciętnie funkcjonalny wózek spacerowy z dodatkową wentylacją po bokach i reflektorami zapewniającymi dobrą widoczność nawet w warunkach słabego oświetlenia. Prezentowany tutaj wózek spacerowy Led Shom możecie bez obaw zabierać nawet w podróże do ciepłych krajów – ten model został zaopatrzony bowiem w wysuwany kaptur z daszkiem ochronnym UPF 50+.

Znacie już typy naszych klientów w temacie ,,najlepszy wózek spacerowy na daleką podróż”. Teraz pozostaje wam zaplanować wasz kolejny wyjazd z ukochaną pociechą i w praktyce sprawdzić funkcjonalność któregoś z 5 wózków spacerowych znajdujących się w rankingu sklepu Dziecięcy Świat.

Warto zobaczyć: