Jakie cechy powinien spełniać idealny wózek spacerowy? Zdaniem większości rodziców porządna spacerówka to taka o lekkiej, ale trwałej konstrukcji, posiadająca odporne na ścieranie koła i najlepiej odpowiednia do przewożenia dzieci z górnej granicy wiekowej. Jeśli szukacie bezpiecznego, nowoczesnego i ładnie wykonanego wózka spacerowego, zachęcamy do zapoznania się z naszą prezentacją szczególnie polecanych przez klientów spacerówek z firmy 4baby.

1. Stinger Air w 4 kolorach - wygodna spacerówka do 22 kg

W kategorii wózków spacerowych do 22 kg ogromnym zainteresowaniem młodych rodziców cieszy się spacerówka do 22 kg Stinger Air 4baby. Co sprawia, że ten model wózka jest tak chętnie kupowany przez naszych klientów? Atutem tego modelu wózka dziecięcego jest lekka aluminiowa rama, pompowane koła, jak również niezwykle prosty i wygodny system składania. Aby spacer z małym dzieckiem był dla rodziców jak najbardziej przyjemny oraz bezpieczny producent wyposażył ten wózek spacerowy w blokadę obrotu kół przednich, amortyzację kół oraz hamulec kół tylnych. Stinger Air to spacerówka do 22 kg zwracająca uwagę swoim małym rozmiarem po złożeniu, wielofunkcyjną, przedłużaną budką, barierką bezpieczeństwa 360 stopni i regulowanym oparciem.

2. Stinger XXL - wózek spacerowy z kołami piankowymi o małej ścieralności

Jeśli jesteście szczególnie zainteresowani spacerówkami z maksymalnym obciążeniem do 22 kg, powinniście poznać bliżej popularny wśród naszych klientów Stinger XXL w 4 wariantach kolorystycznych: Beige, Black, Grey, Light Grey. Ten wytrzymały, a jednocześnie lekki wózek spacerowy 4baby wykonano z wysokiej jakości materiałów, wyposażono w amortyzację kół przednich i tylnych oraz nowoczesną aluminiową ramę. Dlaczego wózek spacerowy Stinger XXL cieszy się dobrą opinią wśród wielu rodziców? Ten model ma wygodny i prosty system składania, rozsuwaną budkę z moskitierą oraz lekkie piankowe koła o małej ścieralności.

3. Smart 2.0 - oto spacerówka idealna na spacer po mieście

W naszym rankingu najchętniej wybieranych wózków spacerowych wysokie miejsce zajmuje również wózek spacerowy Smart 2.0 4baby dostępny w czterech kolorach. Komu szczególnie polecamy ten model wózka? Wózek spacerowy Smart 2.0 od 4baby to lekki i bardzo poręczny wózek, wyróżniający się kompaktowym rozmiarem po złożeniu, jak również pełną funkcjonalnością – typową dla spacerówek o większych gabarytach. Jeśli zdecydujecie się na zakup tego modelu wózka, z pewnością docenicie jego leciutki aluminiowy stelaż, regulację oparcia z użyciem jednej tylko ręki oraz oparcie rozkładane do pozycji leżącej. Przedstawiając zalety spacerówki Smart 2.0 4baby, warto wspomnieć, że posiada ona również piankowe koła o małej ścieralności, regulowany podnóżek oraz okienko z podglądem na dziecko.

4. Wózki spacerowe z kolekcji Rapid - znane i lubiane modele na każdy spacer z maluchem

Szukacie wygodnego i bezpiecznego wózka spacerowego – najchętniej w zróżnicowanej kolorystyce do wyboru? W takim razie polecamy waszej uwadze spacerówkę Rapid XIX w 6 wariantach kolorystycznych: Beige, Blue, Dark Turkus, Light Grey, Graphite, Grey. Ten popularny model wózka spacerowego 4baby cechuje stalowy stelaż, wielofunkcyjna budka, 5- punktowe pasy bezpieczeństwa oraz amortyzacja przód i tył. Podczas przedstawiania tak popularnego wózka spacerowego, jakim jest Rapid XIX 4baby, warto wspomnieć, że w kolekcji Rapid 4baby znajdziecie również inne, godne polecenia modele np. Rapid Premium Gold w 2 kolorach do wyboru.

Wózki spacerowe 4baby to produkty nowoczesne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, bezpieczne i wygodne dla małych pasażerów. Jeśli jeszcze nie wiecie, który z wózków spacerowych 4baby wybrać, zapraszamy do dokładnego zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Dziecięcy Świat, gdzie znajdziecie szczegółowe opisy popularnych spacerówek od 4baby.

Warto zobaczyć: