Firma easyGO to przodujący producent wózków dziecięcych, znany i ceniony przez klientów za produkty najwyższej jakości to dostępne w przystępnej ofercie cenowej. Jeśli szukacie nowoczesnego i modnego wózka spacerowego zgodnego z europejską normą bezpieczeństwa EN 1888:2012, zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą wózków dziecięcych easyGO, zwłaszcza tych szczególnie popularnych wśród klientów sklepu Dziecięcy Świat.

1. Optimo II - praktyczna spacerówka easyGO do 22 kg

Wózek spacerowy Optimo II to chętnie wybierany przez klientów zestaw, w skład którego wchodzi: spacerówka z gumowymi kołami pompowanymi, pojemny kosz zakupowy, praktyczny kosz zakupowy, pokrowiec na nóżki, folia chroniąca przed deszczem oraz uchwyt na butelkę. Ten popularny wózek spacerowy o maksymalnym obciążeniu do 22 kg ma siedzisko z opcją montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy, 4-stopniową regulację oparcia obsługiwaną jedną ręką oraz 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Aby spacery z wózkiem Optimo II easyGO było komfortowe o każdej porze roku, producent zaopatrzył ten model spacerówki w pełną folię przeciwdeszczową z wywietrznikami.

2. Quantum 2021 easyGO - odpowiedni również dla starszych dzieci

W kategorii najchętniej wybieranych spacerówek do 22 kg od easyGO wysokie miejsce zajmuje również model Quantum 2021, którego głównymi atutami są pompowane, amortyzowane koła, szerokie siedzisko 40 cm, jak również maksymalne obciążenie do 26,5 kg. Rodzice, którzy zdecydowali się właśnie na taką spacerówkę do 22 kg, chwalą sobie również takie jej cechy jak: budka przeciwsłoneczna z filtrem UV 50+, lekka aluminiowa rama, innowacyjny system składania jedną ręką. Quantum 2021 easyGO to solidny i komfortowy wózek spacerowy z centralnym hamulcem, automatyczną blokadą na czas przenoszenia oraz obrotowymi kołami z opcją blokady do jazdy na wprost. Ten popularny wózek spacerowy został wyprodukowany zgodnie z europejską normą bezpieczeństwa EN: 1888-2:2018.

3. Wózek spacerowy Soul Air - ma lekki stelaż z pompowanymi kołami

Wśród popularnych spacerówek z firmy easyGO warto wymienić również nowość 2019 roku, czyli Soul Air. Niniejszy model wózka wsparty na aluminiowym stelażu i pompowanych kołach posiada 2-stopniową regulację podnóżka, 3-stopniową regulację oparcia jedną ręką oraz praktyczną budkę przeciwsłoneczną z filtrem UV 50+. Spacerowanie z wózkiem Soul Air jest nie tylko bezpieczne, ale i przyjemne – ten model posiada bowiem regulowaną wysokość prowadnicy, automatyczną blokadę oraz hamulec łączony. Warto wspomnieć, iż do wersji spacerowej Soul Air można sobie dokupić pasującą gondolę Smart. Fold, adaptery i fotelik Starter 0+ oraz bazę ISOFIX, czyli powiększyć zestaw do wersji 2w1, 3w1, a nawet 4w1.

4. Virage ecco 2019 - popularny wózek wielofunkcyjny dla dzieci od 0 do 36 miesiąca życia

Czytając nasz artykuł, pewnie zastanawiacie się, które wózki wielofunkcyjne easyGO są szczególnie popularne wśród naszych klientów. Otóż należy do nich między innymi znany przede wszystkich ze swych atutów spacerowych wielofunkcyjny model Virage ecco 2019 easyGO. Ten nowoczesny wózek głęboko-spacerowy ze stelażem, siedziskiem, torbą na zakupy i pokrowcem na nóżki posiada jeszcze dopasowany fotelik samochodowy i akcesoria dodatkowe np. folię przeciwdeszczową i kosz na zakupy. Do największych atutów opisywanego tutaj wózka należy bez wątpienia: możliwość złożenia wózka wraz z barierką i budką, budka przeciwdeszczowa z dodatkową sekcją, wentylatorem, okienkiem i daszkiem oraz automatyczna blokada złożonego wózka. Wózek wielofunkcyjny Virage ecco 2019 to model dopracowany w każdym detalu: posiada np. kieszonkę w tylnej części budki, wygodny materacyk, wygodną antypoślizgową rączkę z dodatkową osłonką z ekoskóry.

Wózki spacerowe easyGO to nie bez powodu jedne z najchętniej wybieranych modeli przez współczesnych rodziców. Te pojazdy do przewożenia dzieci charakteryzują się nowoczesną konstrukcją, ciekawym wyposażeniem, jak również uniwersalną kolorystyką, a przy tym są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Warto zobaczyć: