Rodzicielstwo to bez wątpienia jedno z najbardziej odpowiedzialnych, ale też fascynujących przeżyć, jakich doświadczamy w swoim życiu. Kompletując wyprawkę dla maluszka, powinniśmy wziąć pod uwagę bardzo wiele czynników – na czele ze zdrowiem i bezpieczeństwem dziecka, nie zapominając też o własnej wygodzie. Jeśli szukacie nowoczesnych wielofunkcyjnych oraz solidnie skonstruowanych wózków dziecięcych, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem renomowanej niemiecko-brytyjskiej firmy wózków spacerowych Britax Romer.

Wózek spacerowy Britax Romer + gondola - gotowy patent na udany spacer z dzieckiem

Wielu rodziców zastanawia się: czy warto kupić jeden wielofunkcyjny wózek , czy też postawić na wersję dobrą spacerówkę z możliwością montażu gondoli. Na szczęście nie musicie trudzić się z prowadzeniem i transportem ciężkiej wersji gondolowej, ani też inwestować w dwa kosztowne wózki, wystarczy wybrać lekki oraz bardzo podręczny wózek dziecięcy Britax Romer. W sklepie internetowym Dziecięcy Świat znajdziecie innowacyjne i bezpieczne modele wózków spacerowych oraz fotelików dziecięcych Britax Romer. Wózek dziecięcy Britax Romer to gotowy zestaw podróżny, który z pewnością zachwyci was swoją lekkością i zwinnością. Można używać go już od urodzenia dziecka za sprawą bezpiecznej pozycji leżącej oraz miękkiej gondoli, warto wiedzieć, że wózek britax to ekonomiczna spacerówka do 22 kg.

Spacerówka do 22 kg Britax Romer - co warto wiedzieć o tym wózku dziecięcym

Jeśli zdecydujecie się na zakup spacerowego wózka britax z gondolą, możecie mieć pewność, że wybraliście produkt który zapewnia dziecku bezpieczeństwo oraz wygodą podróżowania w każdych warunkach. W bogatym asortymencie wózków dziecięcych Britax Romer dostępne są lekkie spacerówki z maksymalne obciążenie do 22 kg z miękko wyściełaną gondolą, których można używać od pierwszych chwil życia dziecka, aż do ukończenia przez nie nawet 4 roku życia. Atutem modeli takich jak np. wózek spacerowy agile m ma jest bogate wyposażenie np. w zintegrowane adaptery ułatwiające bezpieczne umocowanie fotelika do wózka. Przeglądając ofertę wózków spacerowych Britax Romer z gondolą , z pewnością zwrócicie uwagę na ich podwójne zawieszenie, smukłe kształty, praktyczny system składania tylko jedną ręką (np. te cechy spełnia spacerówka do 22 kg B-Agile M Britax Romer).

Britax spacerówka – dlaczego warto ją wybrać?

Renomowana firma Britax Romer to producent najnowocześniejszych na rynku i najlepiej wyposażonych wózków spacerowych z gondolą, które wyróżnia np. obracane siedzisko, podwójny system zawieszenia, dopasowanie się do kształtu dziecka, pompowane koła (takie atuty posiada idealny do jazdy po nierównej nawierzchni model SMILE III Britax Romer do 22 kg z gondolą). Spacerówki do 22 kg Britax Romer to praktyczne i godne polecenia rozwiązanie dla rodziców, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Te wózki spacerowe z gondolą posiadają przydatne w podróży duże rozkładane daszki z filtrem przeciwsłonecznym UPF 50+, pojemne kosze na zakupy (nawet do 7 k), folię przeciwdeszczową, praktyczny pałąk bezpieczeństwa.

Wózek Spacerowy Britax Romer B-AGILE M do 22kg

Niezależnie od tego, czy jesteście rodzicami jednej pociechy, czy macie pod opieką bliźniacze rodzeństwo, warto byście zastanowili się nad zakupem któregoś z wózków spacerowych Britax Romer+ gondoli z oferty renomowanej firmy . Rodzicom jednego maluszka szczególnie polecamy komfortowy i przyjemny w prowadzeniu, nagrodzony w roku 2020 model B-AGILE M Britax Romer. Ten smukły model o maksymalnej wadze do 22 kg i dostępny w nietuzinkowych kolorach (Black Shadow, Cherry Wine, Elephant Grey, Linen Beige, Navy Ink) zaopatrzono w np. w skrętne koła przednie z opcją blokady do jazdy na wprost, piankowe opony EVA odporne na przebicie.

Wózek dziecięcy Britax Romer - idealny dla jednego dziecka lub dla bliźniąt

W szerokim asortymencie wózków spacerowych Britax Romer dostępne są również modele dostosowane do przewożenia rodzeństwa lub bliźniąt np. B-AGILE DOUBLE Britax Romer Cosmos Black od 0 do 15 kg. Wspomniana spacerówka Britax Romer dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jest szybka i wygodna w składaniu, co więcej ma opony odporne na uszkodzenia i okienko umożliwiające obserwację maluchów.

Wózek wielofunkcyjny to z pewnością jeden z najważniejszych produktów, jakie znajdują się na liście wydatków związanych z zakupem wyprawki dla dziecka. Jeśli chcecie nabyć pojazd ekonomiczny, bezpieczny, wyposażony w wiele funkcjonalnych dodatków, dzięki którym każdy spacer z dzieckiem będzie miłym doświadczeniem, zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą wózków dziecięcych Britax Romer, które są dostępne w ofercie sklepu Dziecięcy Świat.

Warto zobaczyć: