Wielofunkcyjne wózki dziecięce stają się coraz bardziej popularne na rynku artykułów dziecięcych ze względu za swoje praktyczne zastosowanie i bogate wyposażenie, typowe zarówno dla wersji gondolowej, jak również spacerowej. Jeśli macie w planach zakup wysokiej jakości wózka dziecięcego typu wielofunkcyjnego, to zachęcamy do zainteresowania się ofertą bestsellerowych modeli wózków dziecięcych Junama. Wózki wielofunkcyjne Junama to starannie wykonane, lekkie i atrakcyjnie wizualnie modele pochodzące z rodzinnej, polskiej firmy, której tradycja sięga lat 90.

Wózki wielofunkcyjne Diamond S-Line - bogato wyposażone, lśniące jak kamienie szlachetne

Junama to polska firma znana i ceniona także poza granicami naszego kraju, która specjalizuje się w produkcji tworzonych na miejscu wózków wielofunkcyjnych. Jeśli szukacie wózka dziecięcego wyróżniającego się nowoczesną konstrukcją i atrakcyjnym designem zapraszamy was do zapoznania się ofertą wygodnych, modnych oraz bardzo bezpiecznych

wózków wielofunkcyjnych Junama, które są dostępne na stronie sklepu internetowego Dziecięcy Świat. Jesteście wstępnie zainteresowani modelami wózków wielofunkcyjnych Junama, ale wciąż nie wiecie, na który z nich warto się zdecydować? Na liście bestsellerów jeśli chodzi o produkty oferowane przez firmę Junama czołowe miejsce zajmuje między innymi wózek dziecięcy 3w1 Diamond S-Line Junama zwracający uwagę swoją połyskującą niczym kamienie szlachetne gondolą oraz niestandardowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi np. systemem absorpcji wstrząsów anti-shock, 6 amortyzatorami, czy też innowacyjnym systemem wentylacji gondoli i spacerówki.

Wózki wielofunkcyjne Fluo Line - kompaktowe i eleganckie, nadzwyczaj bezpieczne

Przeglądając historię zamówień naszych klientów, dochodzimy do wniosku, że wielofunkcyjne wózki dziecięce Junama należą do modeli szczególnie chętnie wybieranych przez młodych rodziców. I tak na przykład klienci cenią sobie wózki dziecięce Junama Diamond 3w1 Line wyposażone w aluminiową ramę, żelowe koła o dużej wytrzymałości i zachwycające pełną blasku kolorystyką w stylu ,,glow”. W rankingu bestsellerowych wózków wielofunkcyjnych Junama wysokie miejsce zajmuje również unowocześniona wersja wózka wielofunkcyjnego Fluo Line a mianowicie Fluo Line II z doskonałymi parametrami jezdnymi system skrętnych kół przednich z opcją blokady do jazdy na wprost. Warto wiedzieć, że wielofunkcyjne wózki dziecięce takie jak np. Fluo Line II Junama to modele, których bez obaw można używać do przewożenia niemowląt – te wózki dziecięce cechuje stopniowa regulacja oparcia w wersji spacerowej do pozycji leżącej oraz płynna regulacja w wersji z gondolą. Oczywiście firma Junama wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom swoich klientów ma w ofercie również atrakcyjne i rekomendowane przez rodziców wózki wielofunkcyjne dla rodzeństwa np. wózek bliźniaczy Fluo Line 2w1, 3w1, 4w1 Duo Junama. Ten model posiada np. specjalną rączkę do przenoszenia złożonego stelaża oraz możliwość regulacji podnóżka i wysokości swojej rączki.

Wózki wielofunkcyjne Mirror - nowoczesne modele klasy premium

W ekskluzywnej linii wózków wielofunkcyjnych Junama szczególne miejsce zajmuje również model taki jak choćby Mirror Satin 3w1 czyli ultralekki wózek dziecięcy z aluminiowym stelażem, praktycznym systemem błyskawicznego składania. Junama Mirror Satin to doskonały przykład na to, że nowoczesny wózek dziecięcy to pojazd bezpieczny, bogato wyposażony, dostosowany idealnie do zmieniających się potrzeb małego dziecka. Jeśli jesteście zainteresowani modelami wózków wielofunkcyjnych Junama, pragniemy zwrócić uwagę, że w kolekcji Mirror znajdują się również inne modele np. Mirror Błysk Junama z systemem wpięcia Max-Click i centralnym hamulcem, jak też wózek bliźniaczy Mirror Duo Junama ,,jeden obok drugiego” o stabilnej i bezpiecznej, ale ultralekkiej konstrukcji.

Wózek dziecięcy to jeden z najważniejszych punktów na liście wyprawki dla małego dziecka. Jeśli zależy wam na wyborze modelu uniwersalnego, wyróżniającego się starannym wykonaniem, jak również nowoczesnym kształtem i kolorystyką, zachęcamy do bliższego zapoznania się z opisem wózków takich jak np. bestsellerowe modele od firmy Junama.

Warto zobaczyć: