Bezpieczny i praktyczny? Nowoczesny i designerski? A może przede wszystkim wygodny dla małego pasażera? Na szczęście wybierając wózek dziecięcy dla swojej pociechy, nie musicie wybierać spośród tych cech i możecie mieć model, który spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa a przy tym zachwyca swym atrakcyjnym, modnym wyglądem. Poznajcie wózki wielofunkcyjne marki Kunert - uznanego, polskiego producenta z 25-letnim doświadczeniem. Może to właśnie w ciekawej ofercie tej firmy znajdziecie wózek dziecięcy Kunert odpowiadający potrzebom waszego dziecka?

Wózek wielofunkcyjny Kunert - tak się łączy rodzinne tradycje z ideami młodego pokolenia

Firma Kunert to doskonały przykład na to, że umiejętne połączenie doświadczenia na rynku ze świeżymi pomysłami obecnych właścicieli daje zaskakująco dobre efekty. Warto wiedzieć, że misją tej polskiej marki jest zapewnianie klientom produktów wyróżniających się standardami bezpieczeństwa, a przy tym zgodnych z najnowszymi trendami w branży. Wózki dziecięce Kunert w całości produkowane są w Unii Europejskiej, a każdy z nich posiada dwa certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość: TUV Nord oi ZETOM oraz zgodność z europejską normą: EN 1888-1:2018.

Kunert jako producent wysokiej jakości wózków dziecięcych

Wózki wielofunkcyjne marki Kunert gwarantują bezpieczeństwo podczas podróży z dzieckiem, są przyjemne i łatwe w prowadzeniu oraz wygodne w częstym składaniu i rozkładaniu. Wśród naczelnych cech tych pojazdów do przewożenia dzieci należy wymienić bez wątpienia systemy Easy Drive i Easy Fold, które zapewniają bezpieczną oraz komfortową jazdę w każdych warunkach. Wózki dziecięce 3w1 Kunert są wyposażone w duże i bezawaryjne koła, mają nowoczesny system zawieszenia Shock Stop oraz hamulec Press&Stop. Producent dołożył też wszelkich starań, by wózki wielofunkcyjne 2w1 i 3w1 Kunert można było sprawnie i szybko złożyć lub rozłożyć w każdej sytuacji.

Wózki dziecięce Kunert - poznajcie ich kluczowe cechy

Jeśli jesteście wstępnie zainteresowani wózkami dziecięcymi Kunert, zachęcamy do bliższego zapoznania się z charakterystyką wielu modeli tej firmy, jakie dostępne są choćby na stronie sklepu internetowego Dziecięcy Świat. Oczywiście każdy z modeli wózków dziecięcych 2w1 i wózków dziecięcych 3w1 Kunert ma charakterystyczne dla siebie cechy, czy styl wykonania, ale można wyróżnić pewne ich powtarzalne atuty, które znacząco wpływają na wysoką jakość niniejszych artykułów dziecięcych. Wózki dziecięce Kunert niejednokrotnie wyposażone są w inteligentne przyciski pamięci, które umożliwiają wypinanie gondoli jedną ręką (np. są to modele: Molto, Molto Premium, Rotax). Niektóre z wózków wielofunkcyjnych Kunert (np. Molto Premium) są wygodnie składane razem ze spacerówką, albo też mają regulowaną amortyzację tylnych kół, co znacznie poprawia płynność jazdy (modele Molto, Molto Premium, Booster, Light, Master, Rotax). Warto wiedzieć, że większość wózków dziecięcych 3w1 Kunert ( np. Molto, Molto Premium, Tiaro, Premium, Mila, Mila Premium, Lavado, Lavado premium) posiada również regulowaną amortyzację boczną, co sprawia, że są one bardziej elastyczne, łatwo dopasowują się do nawierzchni. Aby użytkowanie wózków dziecięcych Kunert było dla was jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe, poszczególne modele tych pojazdów zostały zaopatrzone w takie cechy jak np. wyjmowane osie i wypinane koła, materacyki kokosowe, miękkie i wygodne wkładki w spacerówce, wentylacje na dnie gondoli, czy też regulacja oparcia w gondoli. W każdym wózku dziecięcym Kunert znajdziecie z pewnością: folię przeciwdeszczową, pokrowce na nóżki, moskitierę, torbę i kosz na zakupy.

Który wózek wielofunkcyjny Kunert wybrać dla dziecka?

Oczywiście trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ każde dziecko jest inne i każda rodzina ma odmienne oczekiwania wobec pojazdu służącego przewożenia małych pasażerów. W ofercie sklepów z artykułami dziecięcymi znajdziecie jednak wiele atrakcyjnych modeli wózków dziecięcych marki Kunert, zachęcamy do uważnego zapoznania się z ich specyfikacją i wybranie pojazdu odpowiedniego właśnie dla waszej pociechy. Które wózki wielofunkcyjne Kunert są naszym zdaniem szczególnie godne uwagi? Polecamy zainteresować się np. wózkiem dziecięcym 3w1 Kunert Lavado Premium, który wyróżnia się komfortową amortyzacją, skrętnymi kołami z możliwością blokady, jak również opcją łatwego złożenia wraz ze wpiętą spacerówką. Nasi klienci szczególnie chętnie sięgają np. po model wózka dziecięcego 3w1 Kunert Talisman, który wyróżnia się stelażem na żelowych kołach, wypinanymi kołami oraz ośką, jak również okienkiem wentylacyjnym z tyłu budki. W szerokiej ofercie wózków dziecięcych Kunert znajdziecie modele zaskakujące nie tylko nowoczesną konstrukcją, ale też modnym, wręcz designerskim wyglądem np. tak jak w przypadku Lazzio 3w1 Kunert, który dostępny jest w aż 16 przepięknych kolorach, czy też MILA 3w1 Kunert w 10 kolorach do wyboru.

Zakup wózka dziecięcego to jeden z najważniejszych wyzwań, jakie czekają na młodych rodziców. Jeśli chcecie być zadowoleni z wózka wielofunkcyjnego dla swojej pociechy, polecamy waszej uwadze właśnie nowoczesne i bezpieczne modele z asortymentu polskiej marki Kunert.

Warto zobaczyć: