Młodzi rodzice coraz rozważniej podchodzą do kwestii związanej z przygotowaniem wyprawki dla dziecka, a decydując się na zakup wózka dziecięcego stawiają na modele wielofunkcyjne, przydatne w codziennym użytkowaniu i wygodne w transporcie samochodem. Jeśli rozważacie wybór wózka dziecięcego 3w1, zachęcamy was do przejrzenia modeli proponowanych w niniejszym tekście. Pokażemy, że wózki dziecięce 3w1 to może tańsze rozwiązanie, nieoznaczające bynajmniej rezygnacji z kluczowych cech dobrych jakościowo i atrakcyjnych wizualnie wózków typu głębokiego i klasycznych spacerówek.

1. Basic Plus Riko - wózek wielofunkcyjny o innowacyjnych cechach

Omawiając najchętniej wybierane, ekonomiczne wersje wózków wielofunkcyjnych typu 3w1, warto wspomnieć o modelu Basic Plus z pompowanymi, łożyskowanymi, idealnie amortyzowanymi kołami oraz praktyczną regulacją wysokości zawieszenia. Ten model wózka dziecięcego od znanej i cenionej firmy Riko posiada ekonomiczny, ale lekki stelaż aluminiowo-stalowy, dużą tapicerowaną gondolę z regulacją oparcia oraz wygodne przepinane siedzisko. Wózek dziecięcy Basic Plus 3w1 Riko to doskonały przykład na to, że wózek z przedziału cenowego do 2000 zł wcale nie musi być siermiężny, słabo wyposażony czy niemodny, jeśli o chodzi o kształt i kolorystykę. Opisywany tutaj wózek zaopatrzono w nowoczesną gondolę z funkcją bujania, innowacyjny system płynnej regulacji oparcia w siedzisku spacerowym oraz obrotowe koła przednie z opcją blokady do jazdy prosto.

2. Molto Kunert - praktyczny i nowoczesny, dla dzieci do 36 miesięcy życia

Jeśli lubicie uniwersalne, a jednocześnie ekonomiczne rozwiązania w artykułach przeznaczonych dla dzieci, z pewnością będziecie podzielać entuzjazm tych naszych klientów, którzy zakupili i mieli już okazję testować zestaw Molto Kunert 3w1. Prezentowany tutaj wózek wielofunkcyjny składa się z dużej, a jednocześnie lekkiej i wygodnej w przenoszeniu gondoli (może pełnić rolę również kołyski) nowoczesnej spacerówki z czterostopniową regulacją wysokości oraz fotelika samochodowego Kent do 13 kg ISOFIX z adapterami. Co sprawia, że wózek dziecięcy Molto Kunert jest taki popularny wśród młodych rodziców? Niewiele ekonomicznych modeli dostępnych w 7 kolorach wyróżnia się tak nowoczesną konstrukcją i modnym designem, jak Molto Kunert z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa i praktycznym okienkiem wentylacyjnym z tyłu budki.

3. Piuma Baby Merc - solidny wózek dziecięcy z zaskakująco nowoczesnymi cechami

Jeśli szukacie ekonomicznego wózka dziecięcego 3w1, ale zależy wam na modelu bezpiecznym, funkcjonalnym i naprawdę komfortowym dla waszej pociechy, warto zainteresować się wózkiem wielofunkcyjnym Piuma Baby Merc. Ten model wózka dziecięcego typu 3w1 wyposażono w solidny, ale lekki aluminiowy stelaż z systemem amortyzacji gazowej oraz praktyczne koła z pianki poliuretanowej. Aby użytkowanie wózka Piuma Baby Merc było jeszcze bardziej komfortowe, producent zaopatrzył ten model np. w system SAS, czyli absorpcji wstrząsów, regulowany zagłówek, uchwyt w budce gondoli, idealny do jej przenoszenia.

4. Zip Q Baby Merc – praktyczny i wygodny z nowoczesnymi, obrotowymi kołami

Kolejny z najbardziej popularnych, atrakcyjnych cenowo wózków typu 3w1 to Zip Q Baby Merc wsparty na aluminiowym stelażu z opcją wyboru jego koloru (czarny, biały lub szary). Ten model wózka wielofunkcyjnego wyróżnia się przede wszystkim obrotowymi kołami, dobrze wyważonym środkiem ciężkości oraz spacerówką z opcją regulacji nachylenia podnóżka. Niniejszy ekonomiczny model wózka od Baby Merc szczególnie rekomendujemy rodzinom, które często podróżują i prowadzą aktywny tryb życia. Zip Q Baby Merc ma bardzo wygodny system składania do transportu oraz praktyczny fotelik samochodowy z funkcją kołyski.

5. Nomi eko-skóra Vega - lekki i elegancki, a przy tym łatwy w składaniu

Wózek dziecięcy Nomi 3w1 z częstochowskiej, renomowanej formy Vega to rozwiązanie dla rodziców, którzy lubią otaczać się artykułami luksusowymi, ale chętnie korzystają też z ekonomicznych rozwiązań. Omawiany tutaj model wózka cechuje między innymi lekki aluminiowy stelaż oraz wytrzymała i elegancka tapicerka z ekologicznej skóry, oraz najnowsza technologia kół wypełnionych żelem. Nomi Vega to wózek dziecięcy o niskiej wadze, a przy tym łatwy składaniu i transportowaniu. Oprócz dużego, pojemnego kosz na zakupy ten wózek dziecięcy posiada także np. podręczną torbę przypinaną do wózka z funkcją przydatnego na co dzień plecaka.

Wózki wielofunkcyjne to w ostatnich latach najchętniej wybierane typy pojazdów do przewożenia małych dzieci. Jeśli zdecydowaliście się na zakup wózka dziecięcego 3w1, koniecznie rozejrzyjcie w szerokiej ofercie wózków wielofunkcyjnych w cenie do 2000 zł. Oczywiście powyżej tej kwoty znajdziecie na pewno mnóstwo ponadprzeciętnie funkcjonalnych wózków wielofunkcyjnych, ale... po co przepłacać, gdy można mieć równie dobry wózek dziecięcy w naprawdę korzystnej cenie?

Warto zobaczyć: