Najczęściej wybierane wózki Tako

2022-06-08 09:44:00
Najczęściej wybierane wózki Tako.

Niezależnie od tego, czy szukacie wielofunkcyjnego wózka dla dziecka w waszej rodzinie, czy sami niebawem zostaniecie rodzicami, koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy Tako. Marka ta od wielu lat jest w gronie najbardziej polecanych producentów artykułów dla dzieci, które z powodzeniem są sprzedawane w 25 krajach świata. Co sprawia, że wózki wielofunkcyjne Tako są tak często i chętnie wybierane przez młodych rodziców? Warto wiedzieć, że wózki wielofunkcyjne Tako cechuje między innymi wyposażenie w lekkie, żelowe koła, praktyczny aluminiowy stelaż, jak również wygodny system wpięcia Max – Click.

1. Wózek dziecięcy Laret Imperial Tako – wytrzymały na wstrząsy, nowocześnie wykonany

Zastanawiacie się może, który z wózków dziecięcych Tako cieszy się w ostatnich miesiącach największym zainteresowaniem wśród naszych klientów? Szczególnie chętnie kupowany jest zestaw 3w1 wózka dziecięcego Tako Laret Imperial składający się z bezpiecznej wersji gondolowo-spacerowej i fotelika samochodowego Kite do 13 kg oraz adapterów. Rodzice, którzy mieli już okazję przetestować ten model wózka wielofunkcyjnego Tako, zwracają uwagę na jego lekki aluminiowy stelaż, nowoczesne systemy amortyzacji przednich kół i wpinania, jak również funkcjonalny system skrętnych kół przednich z opcją blokady do jazdy na wprost. Warto wiedzieć, że wózek dziecięcy Laret Imperial to produkt ciekawie zaprojektowany i wykonany starannie, w trosce o najwyższe bezpieczeństwo i komfort dziecka. Opisywany tutaj model wózka cechuje ponadto przedłużana budka oraz wentylacja w wersji spacerowej i gondolowej. Wózek dziecięcy Laret Imperial Tako będzie komfortowy zarówno dla kilkudniowego niemowlęcia, jak i kilkumiesięcznego, ruchliwego bobasa. Wspomniany model wózka dziecięcego zaopatrzono również w pikowany wkład do gondoli, estetyczny, tkaninowy materacyk w wersji spacerowej.

2. Laret Luxury - wózek wielofunkcyjny na żelowych kołach i aluminiowym stelażu

Przeglądając historię zamówień klientów sklepu Dziecięcy Świat, można dojść do wniosku, że dużym powodzeniem cieszy się również obecnie model wózka dziecięcego Laret Luxury dostępny w 8 kolorach i jako wersja 2w1 lub 3w1. Prezentowany tutaj model wózka to jeden z flagowych produktów renomowanej polskiej firmy Tako z Częstochowy. Laret Luxury to dopracowany w każdym calu wózek głęboko-spacerowy z lekkim aluminiowym stelażem, żelowymi kołami, dwupłaszczyznowym systemem amortyzacji przednich kół. Co jeszcze zwraca uwagę jeśli chodzi o cechy wózka wielofunkcyjnego Laret Luxury Tako? Jego niewątpliwym atutem jest ponadto bogate wyposażenie np. pokrowiec na nóżki, kosz na zakupy, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, jak również szykowna torebka z funkcją plecaka.

3. Wózek wielofunkcyjny Laret GT - lekki i wyposażony w amortyzowane tylne koła

Kolekcja wózków wielofunkcyjnych Tako to udane połączenie wysokiej jakości komponentów, nowoczesnego wzornictwa, starannego wykończenia. Jeśli szukacie wózka dziecięcego spełniającego optymalnie potrzeby zarówno maluszka, jak i kilkumiesięcznego dziecka, zachęcamy, byście zainteresowali się bliżej modelem wózka Laret GT. Wspomniany model wózka wielofunkcyjnego już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę piękną kolorystyką i charakterystycznym kolorem stelaża (np. w kolorze czerwieni lub złota). Zestaw 3w1 wózka dziecięcego Laret GT stanowi aluminiowy stelaż z żelowymi kołami, wersja głęboko-spacerowa, fotelik samochodowy Kite do 13 kg ISOFIX z adapterami, jak również akcesoria dodatkowe: torba z funkcją plecaka, pokrowiec na nóżki, kosz zakupowy, folia przeciwdeszczowa. Kupując wózek dziecięcy Tako, możecie mieć pewność, że dokonaliście naprawdę dobrego wyboru – ten wózek ma regulowane, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i regulację wysokości siedziska.

Wózki wielofunkcyjne Tako Laret to udane połączenie lekkiej konstrukcji, bogatego wyposażenia i modnej kolorystyki. Zapraszamy do sklepu Dziecięcy Świat, gdzie możecie przeczytać dokładne opisy, a potem nabyć prestiżowy, niezawodny w każdej podróży z dzieckiem wózek wielokofunkcyjny Tako Laret GT.

Warto zobaczyć:

Autor:Grzegorz Kaczorowski