Na co należy zwracać uwagę, wybierając wózek dziecięcy dla dziecka? Czy liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo malucha i przyjemne prowadzenie pojazdu, czy warto wybierać nowoczesne modele wózków dziecięcych o ciekawych funkcjach i modnej kolorystyce? Jeśli jesteście na etapie kompletowania wyprawki dla swojej pociechy, to z pewnością zadajecie sobie podobne pytania i robicie wszystko, by zapewnić maluszkowi jak najlepsze warunki do rozwoju. Zachęcamy was do zapoznania się z ofertą przodującego, polskiego producenta wózków wielofunkcyjnych Baby Merc - czyli firmy Przemko.

O misji firmy Przemko producencie wózków dziecięcych Baby Merc

Producentem opisywanych tutaj wózków wielofunkcyjnych 3w1 i 2w1 Baby Merc jest polska firma Przemko, której początki sięgają roku 2002. Misją Przemko jest niezmiennie gwarantowanie bezpieczeństwa oraz sprawianie radości z użytkowania szerokiej gamy produktów takich jak wózki dziecięce Baby Merc. Jeśli szukacie nowoczesnego wózka dziecięcego o konstrukcji dopracowanej w każdym detalu i w oryginalnej stylistyce, zachęcamy was do zapoznania się z ciekawą ofertą wózków wielofunkcyjnych Baby Merc. Warto mieć świadomość, że firma Przemko wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych, bardzo wymagających klientów, oferuje wózki dziecięce w wersji 2w1, 3w1, z których każdy wyróżnia się nie tylko doskonałą jakością, ale też modnym, zgodnym z obecnymi trendami designem.

Charakterystyczne cechy zestawów wózków dziecięcych 3w1 Baby Merc

Kolekcje wózków dziecięcych Baby Merc zwracają uwagę ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi, niepowtarzalnymi wzorami, jak również ponadprzeciętną funkcjonalnością. Wózki dziecięce 3w1 Baby Merc wyróżniają się lekkim aluminiowym stelażem (czasem z możliwością wyboru jego koloru), jak również miękkim zawieszeniem i dobrze wyważonym środkiem ciężkości. Warto mieć świadomość, że producent dokłada wszelkich starań, by wózki wielofunkcyjne Baby Merc spełniały wszelkie standardy bezpieczeństwa i były wygodne w użytkowaniu podczas każdej podróży z dzieckiem. Dlatego też do cech naczelnych prezentowanych tutaj pojazdów do przewożenia dzieci należy zaliczyć np. przednie koła obrotowe z opcją blokady, centralny hamulec na tylnej osi, czy też pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Rodzice, którzy już zdecydowali się na zakup któregoś z modeli wózków wielofunkcyjnych Baby Merc, chwalą sobie również takie elementy pojazdu jak np. ergonomiczna rączka, pokrowiec – okienko wentylacyjne ze wbudowaną moskitierą, czy też regulowany podnóżek i łatwy system składania wózka.

Który model wózka wielofunkcyjnego Baby Merc warto wybrać dla dziecka?

Jeśli zależy wam na optymalnym wyborze wózka wielofunkcyjnego dla swojej pociechy, zachęcamy do bliższego zapoznania się ze specyfikacją poszczególnych atrakcyjnych modeli wózków, jakie należą do ,rodziny” Baby Merc od Przemko. Młodzi rodzice szczególnie chętnie kupują w ostatnim czasie flagowe produkty Baby Merc takie jak np. Faster 3 Limited, La Rosa, Mosca Limited, choć coraz więcej osób daje się skusić również na te najbardziej oryginalne, często najnowsze modele wózków Baby Merc np. Piuma Limited, La Noche, Mango. Który z wózków wielofunkcyjnych 3w1 Baby Merc jest według nas szczególnie godny polecenia? Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, bo każdy produkt od polskiej firmy Przemko ma w sobie coś wyjątkowego. Rodzicom, którzy cenią unikalne połączenie stabilnej konstrukcji z nowoczesnymi projektami artykułów dziecięcych, rekomendujemy np. zakup zestawu wózka dziecięcego 3w1 Baby Merc Q9 z aluminiowym stelażem w trzech kolorach do wyboru, kołami z systemem 360 stopni oraz regulacją oparcia spacerówki w kilku pozycjach. Z kolei rodzicom, którzy szukają nietuzinkowego połączenia wielofunkcyjności z eleganckim designem, polecamy zakup Piuma Limited 3w1, czyli wózka wielofunkcyjnego w 4 kolorach. Wymieniony tutaj wózek dziecięcy Baby Merc zwraca uwagę swoją lekkością, łatwym złożeniem stelaża z zamontowaną spacerówką oraz systemem absorpcji wstrząsów w przednich kołach wózka.

Wybór i zakup wózka dziecięcego to bez wątpienia jeden ze sprawdzianów dojrzałości rodziców i okazja do spełnienia swoich marzeń o bezpiecznych, przyjemnie zapadających w pamięć podróżach z małym dzieckiem. Jeśli zależy wam na posiadaniu wielofunkcyjnego, bezpiecznego i atrakcyjnego wizualnie wózka dziecięcego 2w1 czy 3w1, zachęcamy do wyboru któregoś z szerokiej gamy produktów Baby Merc od polskiego producenta Przemko.

Warto zobaczyć: