Szukacie pierwszego wózka dla swojego dziecka? A może nie jesteście zadowoleni ze swego dotychczasowego wyboru wózka wielofunkcyjnego? Jeśli tak, to koniecznie zapoznajcie się z szeroką ofertą atrakcyjnych wózków dziecięcych od polskiego producenta Riko. Ta firma stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne, a jednocześnie wyróżnia się ciekawym wzornictwem i starannym wykonaniem. Każdy wózek dziecięcy marki Riko jest bezpieczny oraz wygodny dla małego pasażera. Poznajcie bliżej cechy wózków dziecięcych 2w1 i 3w1 Riko. Być może to właśnie któryś z nich będzie idealny dla waszej pociechy.

Riko jako producent nowoczesnych wózków dziecięcych

Wózki dziecięce 3w1 i 2w1 Riko to od wielu lat jedne z najchętniej kupowanych modeli przez młodych rodziców. Polska marka Riko produkuje wózki wielofunkcyjne wyposażone w innowacyjne, lekkie gondole np. z tworzywa Piocelan, nowoczesne aluminiowe stelaże i praktyczne akcesoria dodatkowe np. regulowane budki, duże torby mocowane na prowadnicy, czy dodatkowe materacyki na siedzisku. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom współczesnych rodziców, firma Riko oferuje wózki wielofunkcyjne zarówno dla jednego dziecka, jak też dla bliźniąt czy rodzeństwa rok po roku. Zanim zdecydujecie się na zakup wózka dziecięcego innej firmy, poznajcie bliżej atrakcyjne wózki dziecięce Riko, które przyjemnie się prowadzi i bez trudu użytkuje o każdej porze roku. Wózek wielofunkcyjny Riko to gwarancja bezpieczeństwa dla małego pasażera, jak również synonim nowoczesnej konstrukcji i oryginalnej, zgodnej ze światowymi trendami stylistyki.

Wózki dziecięce Riko - poznajcie szeroką gamę produktów

Czy wiecie już, jakie cechy powinien posiadać wymarzony wózek dziecięcy dla waszej pociechy? Jeśli tak, to serdecznie zachęcamy was do zapoznania się z atrakcyjną cenowo i zróżnicowaną ofertą wózków wielofunkcyjnych Riko oraz wybranie modelu, który najbardziej będzie odpowiadał waszym oczekiwaniom. Jeśli potrzebny wam naprawdę lekki, a przy tym bardzo bezpieczny wózek wielofunkcyjny, z pewnością zainteresuje was model Riko Ultima Light z gondolą o wadze zaledwie 3,5 kg, centralnym hamulcem postojowym i systemem regulacji twardości zawieszenia. Jeśli rozglądacie się za wygodnym i praktycznym wózkiem dla bliźniąt typu tandem, pewnie zainteresuje was Riko Team, który z powodzeniem można wykorzystać również jako wózek wielofunkcyjny dla dzieci rok po roku. Miłośnikom sportowego stylu i nowoczesnej kolorystyki polecamy z kolei model Riko Basic Sport 3w1 z dużą, tapicerowaną gondolą, przepinanym siedziskiem oraz praktycznym okienkiem do obserwowania dziecka w budce. A może wózki wielofunkcyjne Riko podobają wam się wizualnie, ale nie macie pewności, czy któryś z nich bezpiecznie będzie woził wasze dziecko zanim nie zacznie ono korzystać ze spacerówki? Bez obaw, dla was idealnym rozwiązaniem będzie np. wózek wielofunkcyjny Riko Marla, wyróżniający się dużą gondolą z przykryciem mocowanym za pomocą magnesów i możliwością montażu fotelika samochodowego już z grupy 0+.

Wózek wielofunkcyjny Riko - dla ceniących wygodę i bezpieczeństwo

Jeśli jesteście na etapie kompletowania wyprawki dziecięcej, zapewne niejeden raz odnieśliście wrażenie, że na rynku jest dostępnych obecnie tak wiele akcesoriów dla dzieci, że w ich gąszczu naprawdę trudno znaleźć produkt dobrej jakości, a przy tym w atrakcyjnej cenie. Wszystkim, którzy mają trudności z wyborem odpowiedniego wózka wielofunkcyjnego dla swojego dziecka, rekomendujemy zapoznanie się z charakterystyką kilkunastu oryginalnych modeli od firmy Riko np. XD, Side, Naturo Ecco, Basic Pastel, czy Swift Natural. Każdy z wózków wielofunkcyjnych od tego polskiego producenta wyróżnia się nowoczesną linią kolorystyczną, ponadprzeciętną funkcjonalnością oraz innowacyjnym systemem regulacji zawieszenia gondoli oraz siedziska. Wózki wielofunkcyjne Riko to produkty wysoko oceniane przez klientów oraz nagradzane prestiżowymi wyróżnieniami np. IF DESIGN jak w przypadku modelu Riko XD. Wózek dziecięcy Riko bez problemu złożycie i rozłożycie jednym ruchem ręki, z takim pojazdem każdy wasz rodzinny spacer będzie przyjemną, ekscytującą przygodą. Zachęcamy do zapoznania się z modelami wózków dziecięcych Riko, jakie dostępne są w naszym sklepie Dziecięcy Świat.

Warto zobaczyć: