• Baby Active

Wózki dziecięce Baby Active 2w1 - popularne wózki wielofunkcyjne.

Polska marka BabyActive proponuje wysokiej jakości wózki dziecięce w dobrej cenie. Producent wie, że rodzice szukają funkcjonalnych elementów wyposażenia, które ułatwią opiekę nad dzieckiem. Dlatego stworzył serię wózków dziecięcych 2w1: tradycyjny wózek z kołyską, który możesz w przeciągu kilku minut zamienić w wózek spacerowy. Wózka dziecięcego BabyActive Glossy 2w1  nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie. Skorzystaj z oferty!


Wózek BabyActive Mommy 2w1

BabyActive powstało w Polsce jako rodzinna firma. Twórcy marki chcieli podarować rodzicom możliwość wykorzystania bezpiecznych i wygodnych w użyciu wózków, a dziś dystrybuują swoje produkty nie tylko w Polsce, ale także w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Rosji. Ich wózki sprawdzają się tak samo dobrze, niezależnie od szerokości geograficznej. 

Wysokiej jakości wózki dziecięce BabyActive Glossy 2w1  to artykuły, które spełniają wymogi dobrego wózka dziecięcego. Są wykonane z trwałych, a jednocześnie miękkich i przewiewnych materiałów, co zwiększa komfort maluszka ułożonego w gondoli – musimy bowiem brać pod uwagę, że zwłaszcza na samym początku dziecko spędza dużo czasu w wózku, nie tylko w trakcie spacerów. Wózki BabyActive Mommy sprawdzą się zarówno podczas pierwszych miesięcy życia dziecka jak i w późniejszym wieku. Z łatwością zmienisz wózek z gondolą w praktyczną spacerówkę. Co więcej, gondola wózków BabyActive Mommy jest wyposażona w budkę i pokrowiec, dzięki czemu doskonale chroni przed wiatrem. 


Wysokiej jakości wózki BabyActive Musse 2w1

Asortyment wózków dziecięcych tej marki to nie tylko wózki dziecięce BabyActive Mommy Limited 2w1, ale także modele z serii Mommy Classik. To odpowiednie rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zakupić maksymalnie funkcjonalny element wyposażenia w korzystnej cenie. Wózek dziecięcy BabyActive Musse 2w1  to gondola, spacerówka. Możesz mieć pewność, że wózek Musse sprawdzi się w różnych sytuacjach i posłuży przez długi czas. W zestawie znajdziesz także folię przeciwdeszczową, torbę z przewijakiem i pokrowiec na nóżki dziecka. Maluch nie zmarznie podczas spacerów w niższych temperaturach.

Proponujemy również wózki BabyActive z najnowszej serii Musse na 2022 rok. Wyróżniają się retro designem, ich gondola i budka mają delikatny, pastelowy kolor – to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą wybrać elementy wyposażenia o subtelnym designie. Wózek Musse będzie pięknie prezentował się podczas wiosennych i letnich spacerów. Tak jak inne modele marki Baby Active, wielofunkcyjne wózki Baby Active Musse ULTRA 2w1  to połączenie gondoli i spacerówki. Lekki i designerski stelaż sprawia, że wózek Musse ULTRA świetnie sprawdzi się do miejskich spacerów.

Dostępne są także modele wielofunkcyjne wózków Baby Active Giulia, o unikatowym i niepowtarzalnym designie. Gondola babyactive o zaokrąglonym kształcie, połączona z budką z żakardowego materiału to propozycja dla wszystkich osób, które cenią wysmakowaną elegancję i szykowne szczegóły.

Wszystkie wózki Baby Active mają lekki, aluminiowy stelaż, a ich gondole i spacerówki są maksymalnie komfortowe dla maluszka. Skorzystaj z naszej oferty wózków polskiej marki Baby Active!