• Kategorie
  • Szukaj
  • Wózki dziecięce 3w1 Tako to przedewszystkim styl i nowoczesny design przy zachowaniu bezpieczeństwa oraz komfortu dla dziecka.

Wózki dziecięce 3w1 Tako

Oferujemy bardzo szeroki wybór atrakcyjnych, nowoczesnych wózków dziecięcych przodującego producenta, firmy Tako. Nazwa Tako to gwarancja wysokiej jakości, z której będą zadowoleni wszyscy współcześni rodzice. Marka od lat wyznacza trendy w produkcji artykułów dla dzieci, które są sprzedawane w 25 krajach na całym świecie.

Bogaty wybór wózków Tako

W ofercie sklepu Dziecięcy Świat znajduje się cała gama wózków dziecięcych firmy Tako różnych serii, co gwarantuje, że każda mama i każdy tata znajdą wózek odpowiedni dla swojego malucha. W sprzedaży mamy m.in. wózki dziecięce serii Laret Imperial 3w1 dostępny w 6 kolorach, Corona Litle, Corona Eco 3w1 Tako w 6 kolorach i wielu innych. Prezentujemy wózki w różnych kolorach od bieli przez różne odcienie szarości, barwy pastelowe aż po eleganckie kompozycje w kolorze czarnym. Charakteryzują się one niebanalnym, wyróżniającym się spośród innych wzornictwem, z którego znane są wózki Tako od wielu, wielu lat. Nowoczesny, modny design sprawia, że wózek jest nie tylko funkcjonalny, ale również cieszy oko rodzica i dziecka.

Praktyczne wózki Tako 3w1

W naszym sklepie internetowym w sprzedaży wysyłkowej, można nabyć wózki Tako 3w1 z funkcją używania w wersji gondolowej, spacerowej, a także z nosidełkiem, co pozwala na długi czas użytkowania wózka. Każdy model zawiera możliwość wielostopniowej regulacji budki gondolowej oraz oparcia w obu wersjach aż do pozycji leżącej, co gwarantuje najwyższy stopień wygody dla malucha podczas każdego spaceru. Wpięcie w każdym modelu jest możliwe przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a dodatkowo istnieje możliwość ręcznej regulacji wysokości rączki. Wózki posiadają centralny hamulec oraz systemy amortyzacji kół. W zestawach również foteliki samochodowe, torby, a w niektórych dodatkowo przewijaki. Lekkie stelaże gwarantują łatwość składania i przenoszenia, a na jesienne dni świetnie sprawdzi się oferowana w zestawie folia przeciwdeszczowa.

Wózki Tako 3w1 są wykonane wyłącznie z materiałów gwarantujących pełnię bezpieczeństwa dla zdrowia dzieci przykładem jest wózek dziecięcy Laret Imperial 3w1 Tako. Zaświadcza o tym certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który został przyznany tkaninom wykorzystanym do produkcji wózka. Produkty otrzymujące ten certyfikat poddawane są bardzo restrykcyjnym kontrolom przyjazności dla skóry ludzkiej materiałów, z których są wykonane, a najbardziej gruntownie badane są produkty dla dzieci. Dzięki temu każdy rodzic może być spokojny o to, że wózki dziecięce Tako 3w1 Corona spełniają wszystkie najbardziej wyśrubowane kryteria bezpieczeństwa dla ich pociechy. Certyfikat OEKO-TEX Standard 100 to najlepsza gwarancja dopuszczenia wózka do stosowania również dla najmniejszych alergików.

Wysokiej jakości wózki Tako oferujemy w sklepie Dziecięcy Świat w bardzo atrakcyjnych cenach. W zależności od modelu wahają się one w granicach 2 200 - 3 200 zł. Można je nabyć w naszej sprzedaży wysyłkowej i skorzystać z darmowej dostawy kurierem. Oferujemy bardzo łatwy sposób transakcji i akceptujemy płatności przez Przelewy 24, kartami VISA oraz MasterCard, przez BLIK. Wysyłka produktów następuje w terminie do 14 dni.