• Wózki dziecięce 3w1 Tako to przedewszystkim styl i nowoczesny design przy zachowaniu bezpieczeństwa oraz komfortu dla dziecka.

  • Filtry

Wózki dziecięce 3w1 Tako

Oferujemy bardzo szeroki wybór atrakcyjnych, nowoczesnych wózków dziecięcych przodującego producenta, firmy Tako. Nazwa Tako to gwarancja wysokiej jakości, z której będą zadowoleni wszyscy współcześni rodzice. Marka od lat wyznacza trendy w produkcji artykułów dla dzieci, które są sprzedawane w 25 krajach na całym świecie.

Bogaty wybór wózków Tako

W ofercie sklepu Dziecięcy Świat znajduje się cała gama wózków dziecięcych firmy Tako różnych serii, co gwarantuje, że każda mama i każdy tata znajdą wózek odpowiedni dla swojego malucha. W sprzedaży mamy m.in. wózki dziecięce serii Laret Imperial 3w1 dostępny w 6 kolorach, Corona Litle, Corona Eco 3w1 Tako w 6 kolorach i wielu innych. Prezentujemy wózki w różnych kolorach od bieli przez różne odcienie szarości, barwy pastelowe aż po eleganckie kompozycje w kolorze czarnym. Charakteryzują się one niebanalnym, wyróżniającym się spośród innych wzornictwem, z którego znane są wózki Tako od wielu, wielu lat. Nowoczesny, modny design sprawia, że wózek jest nie tylko funkcjonalny, ale również cieszy oko rodzica i dziecka.

Praktyczne wózki Tako 3w1

W naszym sklepie internetowym w sprzedaży wysyłkowej, można nabyć wózki Tako 3w1 z funkcją używania w wersji gondolowej, spacerowej, a także z nosidełkiem, co pozwala na długi czas użytkowania wózka. Każdy model zawiera możliwość wielostopniowej regulacji budki gondolowej oraz oparcia w obu wersjach aż do pozycji leżącej, co gwarantuje najwyższy stopień wygody dla malucha podczas każdego spaceru. Wpięcie w każdym modelu jest możliwe przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a dodatkowo istnieje możliwość ręcznej regulacji wysokości rączki. Wózki posiadają centralny hamulec oraz systemy amortyzacji kół. W zestawach również foteliki samochodowe, torby, a w niektórych dodatkowo przewijaki. Lekkie stelaże gwarantują łatwość składania i przenoszenia, a na jesienne dni świetnie sprawdzi się oferowana w zestawie folia przeciwdeszczowa.

Wózki Tako 3w1 są wykonane wyłącznie z materiałów gwarantujących pełnię bezpieczeństwa dla zdrowia dzieci przykładem jest wózek dziecięcy Laret Imperial 3w1 Tako. Zaświadcza o tym certyfikat OEKO-TEX Standard 100, który został przyznany tkaninom wykorzystanym do produkcji wózka. Produkty otrzymujące ten certyfikat poddawane są bardzo restrykcyjnym kontrolom przyjazności dla skóry ludzkiej materiałów, z których są wykonane, a najbardziej gruntownie badane są produkty dla dzieci. Dzięki temu każdy rodzic może być spokojny o to, że wózki dziecięce Tako 3w1 Corona spełniają wszystkie najbardziej wyśrubowane kryteria bezpieczeństwa dla ich pociechy. Certyfikat OEKO-TEX Standard 100 to najlepsza gwarancja dopuszczenia wózka do stosowania również dla najmniejszych alergików.

Wysokiej jakości wózki Tako oferujemy w sklepie Dziecięcy Świat w bardzo atrakcyjnych cenach. W zależności od modelu wahają się one w granicach 2 200 - 3 200 zł. Można je nabyć w naszej sprzedaży wysyłkowej i skorzystać z darmowej dostawy kurierem. Oferujemy bardzo łatwy sposób transakcji i akceptujemy płatności przez Przelewy 24, kartami VISA oraz MasterCard, przez BLIK. Wysyłka produktów następuje w terminie do 14 dni.