• Kategorie
  • Filtry
  • Wózki dziecięce 3w1 ParadiseBaby

W ofercie sklepu dostępne są najwyższej jakości wózki dziecięce wielofunkcyjne 3w1. Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie funkcje gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego. W przypadku artykułów tego typu ważne jest połączenie praktycznej technologii oraz wytrzymałych materiałów. Jednym z producentów, którego produktom towarzyszą najbardziej przychylne opinie, jest Paradise Baby, którego nie mogło zabraknąć również w naszym asortymencie.

Wózki Paradise dziecięce 3w1 cena

Produkty Paradise Baby od ponad dwudziestu lat odznaczają się doskonałym współczynnikiem ceny do jakości. Każdy pojazd dziecięcy wielofunkcyjny sygnowany logiem polskiego producenta to starannie dopracowana konstrukcja. Dbałość o najdrobniejszy detal, funkcjonalność i solidna konstrukcja to cechy, które od lat zbierają jednoznacznie pozytywne opinie.

Wózki Paradise 3w1 opinie

Wyposażenie marki Paradise Baby od początku do końca powstaje w polskich zakładach i tworzone jest przez rodzimych specjalistów. Jest to niewątpliwą istotna zaleta, ponieważ Polska to jeden z największych światowych potentatów w branży wózków dziecięcych wielofunkcyjnych.

Nasz sklep przygotował dla Państwa znakomitą selekcję modeli z trzech linii produktowych: Euforia, Magnetico oraz NEW MELODY.

Wszystkie wózki odznaczają się designerską, lekką, konstrukcją bazującą na aluminium. Stelaż dostępny w kilku wersjach kolorystycznych jest kompaktowy i bardzo łatwo się składa. Każdy wózek posiada trzy pary amortyzatorów, łączące się z kołami z pianki. Takie rozwiązanie gwarantuje niezwykły komfort maluchowi. Dodatkowo znajdziemy tu obrotowy system 360 z funkcją antys-hock absorbującą wstrząsy i wibracje, co sprawdza się szczególnie w warunkach miejskich. Elementy budki i siedziska wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, odznaczających się elegancją, znakomitą wytrzymałością i prostą konserwacją ułatwiającą utrzymanie higieny.

Wózki Paradise 3w1 sklep

Rozbudowana gama produktowa z pewnością trafi w Państwa gusta. Oferujemy szeroki wybór wózków dla dzieci zarówno o stonowanej, jak i wielobarwnej kolorystyce, jednolitych lub bogato zdobionych różnorodnymi, bardzo modnymi deseniami.