• Kategorie
  • Szukaj
  • 4baby

Wózki spacerowe 4baby najlepsze produkty polskiego producenta

Nowoczesne, wykonane z trwałych materiałów wózki spacerowe Stinger XXI, bezpieczne oraz wyjątkowo wygodne dla maluchów – tak w skrócie określić można wyroby znanej i cenionej przez rodziców na całym świecie marki 4 baby. Specjaliści, tworzący asortyment tej firmy, opracowują każdy produkt na podstawie najwyższe standardy bezpieczeństwa, które następnie potwierdzają akredytowane krajowe i międzynarodowe jednostki badawcze, wydając stosowny certyfikat oraz homologację. Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wózki spacerowe, modele 3w1 oraz foteliki samochodowe.

Wózki spacerowe 4 baby cena

Marka 4baby zaistniała na rynku w 2005 roku i od tego czasu nie przestaje się rozwijać oraz ulepszać swojej kolekcji. Ponadprzeciętna funkcjonalność wszystkich wózków tego producenta to jeden z efektów podejmowanych działań. Pozytywnym zaskoczeniem jest także cena. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół wózki spacerowe Rapid XIX 4baby są świetnym przykładem doskonałego stosunku jakości do ceny. To także, a może przede wszystkim, inwestycja w komfort, zarówno malucha, jak i nasz własny. Po złożeniu spacerówka zajmie niewielką ilość miejsca w aucie. Z łatwością także wniesiemy ją do domu, nawet jeśli mieszkamy na wyższym piętrze w bloku. A jeśli w planie mamy większe zakupy, skorzystamy z pojemnego kosza, w który wyposażone są niektóre modele wózków spacerowych Moody XX 4baby.

Wózki spacerowe 4 baby opinie

Doskonale sprawdzającym się urządzeniem jest wózek spacerowy 4baby Quick. Producent stworzył szereg spacerówek dedykowanych najmłodszym we wszystkich grupach wagowych. Zadowoleni z wyboru rodzice wystawili już szereg pozytywnych opinii wyrobom tej marki. Komentarze Klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego cieszymy się, że w naszym asortymencie znajdują się artykuły 4baby. Wiele wózków spacerowych wyposażonych jest w różnego rodzaju udogodnienia.

Wózki spacerowe 4 baby sklep

Nasz sklep internetowy oferuje różne wersje i opcje kolorystyczne. Do wyboru mamy między innymi:

  • nowoczesny i gustowny City,
  • lekki i stylowo pikowany Atomic,
  • wielofunkcyjny Cosmo z fotelikiem montowanym przodem i tyłem do kierunku jazdy,
  • Rapid – o oryginalnym designie.

Wszystkie produkty charakteryzuje funkcjonalność i bezpieczeństwo. Zobacz spacerówki 4 baby, zachwyć się i wybierz. Zapraszamy!