Wózki spacerowe Britax Romer powoli podbijają rynek, doceniane za swoją lekkość, skrętność, łatwość składania i sprytny system adapterów do gondoli lub nosidełka. Świetnie sprawdzają się one jako wózek miejski, a dzięki stabilnemu rozstawieniu kół i podwójnym amortyzatorom dobrze radzą sobie także w bardziej wymagającym terenie. Na co zwracać uwagę, wybierając tego rodzaju wózek dla swojego dziecka?

Britax Romer B-AGILE M Wózek Spacerowy - dlaczego warto wybrać?

Ze spacerówki może całkowicie bezpiecznie korzystać dziecko, które opanowało już sztukę samodzielnego siedzenia bez podparcia. Zwykle następuje to około 6 miesiąca życia. Podczas gdy z gondoli maluchy wyrastają w zaledwie kilka miesięcy, spacerówka towarzyszy im nawet do czwartego roku życia. Przy młodszym dziecku jest ona absolutnie niezbędna na każdym spacerze czy wyjeździe, przy starszym natomiast okazuje się przydatna szczególnie podczas dłuższych wycieczek. To oczywiste, że trzyletni maluch nie będzie w stanie sam przejść długiej i wymagającej trasy, a jednak w wózku z pewnością pokona ją z przyjemnością, z zaciekawieniem rozglądając się dookoła. Wózki spacerowe Romer są odpowiednie dla dzieci ważących do 22 kilogramów – zwykle taką wagę maluchy osiągają dopiero w przedszkolu.

Dlaczego warto wybrać spacerówkę Britax Romer?

Wybierając wózek spacerowy britax, warto zwrócić uwagę na jego pasy bezpieczeństwa – powinny one móc stabilnie utrzymać dziecko, a jednocześnie nie rozpinać się zbyt łatwo, żeby maluch sam nie mógł się z nich wyswobodzić. Kolejna ważna kwestia to możliwość rozłożenia podparcia spacerówki na płasko, co przydaje się, kiedy dziecko zaśnie na świeżym powietrzu. Szukając wózka dla kilkumiesięcznego malucha, dobrze jest wybrać model, w którym siedzisko może być ustawione przodem do rodzica, który ma wówczas całkowitą kontrolę nad tym, co robi jego pociecha.

Spacerówka Britax – dlaczego warto ją wybrać?

Praktyczna spacerówka Britax Romer, z której korzysta się na co dzień, powinna być lekka, skrętna, łatwa w manewrowaniu i prosta w składaniu. Jej niewielkie rozmiary są ważne między innymi wtedy, kiedy rodzice przejeżdżają wózkiem pomiędzy wąskimi sklepowymi alejkami. Spacerówki Britax Romer doceniane są za wyjątkowo niewielkie rozmiary – ich szerokość to jedynie 55,5 cm.

Szukasz wygodnego wózka spacerowego Britax, który posłuży Twojemu dziecku od momentu narodzin, do około 4 roku życia?

Wózki Britax Romer, które znaleźć można pod adresem https://dzieciecyswiat.com.pl/Wozki-spacerowe-Britax-Romer-c607, dostępne są w wielu kolorach, w tym typowo dziewczęcych, chłopięcych, jak i uniwersalnych, odpowiednich dla dzieci obojga płci. Spacerówki te mogą być użytkowane jako niezależny wózek, mogą także stanowić część zestawu 2 w 1 albo 3 w 1 z gondolą i możliwość wpięcia fotelika . Gondola miękka, twarda, albo nosidełko pasują do stelaża wózka Britax Romer dzięki adapterom Click&Go. Jak sama ich nazwa wskazuje, wystarczy nacisnąć przycisk, żeby zmienić siedzisko w wózku i być gotowym do drogi.

Wózki Britax Romer w różnych wariantach

Spacerówki Britax Romer można dostać także w wersji Double, czyli tak zwanej bliźniaczej. W takim modelu britax romer znajdują się dwa siedziska spacerowe przeznaczone dla dwójki dzieci. Niekoniecznie muszą być to bliźniaki – jeśli na przykład drugie dziecko urodziło się zaledwie rok po pierwszym, przez pewien czas oboje będą potrzebowali tego rodzaju wózka podczas codziennych

Warto zobaczyć: