• Kategorie
  • Szukaj
  • Britax Romer Premium

Szukasz spacerówki idealnej dla dziecka? Sprawdź, jak się nie zgubić w gąszczu ofert tych pojazdów.

Każda młoda mama i młody tata ceni sobie wspólne spacery z dzieckiem. Ale co zrobić, by zawsze w pełni cieszyć się podróżami z maluchem i mieć pewność, że wózek spacerowy zapewnia mu wygodę oraz jest bezpieczny? Podpowiadamy, jakie cechy wyróżniają modele spacerówek, które zaskoczą was swą funkcjonalnością, a przy tym będą cieszyć oczy nowoczesnym wyglądem.

Wózki spacerowe - jaki model sprawdzi się w każdej sytuacji? Wybierz wózek spacerowy od Britax Romer i delektuj się spacerami z dzieckiem.

Jeśli przed wami trudna decyzja związana z zakupem wózka spacerowego, zastanówcie się dobrze nad potrzebami swojego maluszka i weźcie pod uwagę własny tryb życia. Przecież dostępne dziś na rynku wózki spacerowe to pojazdy nie tylko wygodne i bezpieczne dla dziecka, ale stworzone też z myślą o aktywnych, pełnych pasji i ceniących sobie komfort jego rodzicach. W naszej ofercie dostępne są bardzo oryginalne i nowoczesne wózki spacerowe od firmy
Britax Romer, które są odpowiednie zarówno dla noworodków, jak i dzieci o wadze do 22 kg. Jeśli macie w planach zakup spacerówki na każdą porę roku i dostosowanej zarówno do codziennych spacerów, jak i wyjazdów za miasto, to postawcie na wózek spacerowy B-AGILE M Britax Romer. Szybko przekonacie się, że wybór tego modelu to rozwiązanie optymalne i dla samego dziecka, i dla jego rodziców.

Wózek spacerowy B-AGILE M Britax Romer to wymarzony towarzysz rodzin z dzieckiem.

Niezwykle smukłe wózki spacerowe od marki Britax Romer mają 55,5 cm i są bardzo łatwe w manewrowaniu. Model B-AGILE M Britax Romer jest idealny we wprowadzeniu, a przy tym bardzo bezpieczny, dzięki oponom odpornym na przebicie oraz skrętnym kołom, które doskonale sprawdzają się zarówno w wąskich sklepowych alejkach, jak i również na nierównym, wręcz pagórkowatym terenie. Oczywiście warto pamiętać o tym, że wózki spacerowe powinny być przede wszystkim dostosowane do potrzeb maluszka oraz gwarantujące mu bezpieczną jazdę niezależnie od sytuacji i warunków pogodowych. Jeśli zaufacie firmie Britax Romer i zakupicie dostępny w naszym sklepie wózek spacerowy B-AGILE M, to będziecie zadowoleni z tego, jak łatwy jest mechanizm składania tego pojazdu jedną ręką i miło zaskoczą was dodatkowe funkcjonalności omawianego tutaj modelu. Ten wózek spacerowy ma bowiem niezależne od siebiepodwójne zawieszenie przednie i tylne, co sprawia, że doskonale dopasowuje się on do wagi dziecka i zapewnia mu stan równowagi w czasie każdej podróży.

Wózki spacerowe B-AGILE M Britax Romer łączą funkcjonalność i nowoczesny design.

Większość wózków spacerowych, jakie znajdują się na polskim rynku, zawiera dodatkowe akcesoria, dzięki którym wyjścia na dwór z małym dzieckiem stają się komfortowym i pełnym miłych doświadczeń zajęciem o każdej porze roku. Jeśli jednak marzy wam się spacerówka uniwersalna, a zarazem nowocześnie wykonana, zainwestujcie w wózek spacerowy B-AGILE M Britax Romer, który jest kompatybilny z miękką gondolą i do którego bez trudu dopasujecie dowolne nosidełko Britax Romer za pomocą adapterów Click&Go. Ten produkt okaże się niezawodny również podczas letnich wakacji z prawdziwie upalnymi dniami - zaopatrzono go bowiem w duży daszek z okienkiem, ochroną przeciwsłoneczną UPF+50 oraz okienkiem wentylacyjnym. Naszym zdaniem wózki spacerowe B-AGILE M Britax Romer będą odpowiednie dla maluszków obojga płci, albowiem są dostępne w pięciu modnych wersjach kolorystycznych. Ten model z miękką rączką i łatwo regulowanymi pasami bezpieczeństwa zakupicie w naszym sklepie w odcieniach idealnych dla dziewczynki: Linen Beige, Cherry Wine, lub też bardziej stonowanym Elephant Grey.
Z kolei dla chłopca warto wybrać wózek spacerowy B-Agile R w kolorze Navy Ink lub też Black Shadow.

Na stronie naszego sklepu dostaniesz również wygodne i bezpieczne spacerówki dla bliźniąt Britax Romer. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.