Polska firma Junama to znany na całym świecie producent wysokiej jakości artykułów dziecięcych, wśród których przeważają eleganckie i nowocześnie zaprojektowane wózki wielofunkcyjne. Skąd wziął się pomysł na nazwę marki i jakie były początki polskiej Junamy? Czym zachwycała marka dawniej, co cenią w niej współcześni rodzice małych dzieci? Przekonajcie się sami, a potem zdecydujcie: może produkty Junamy spełnią również wasze oczekiwania?

Mistrz Stanisław Trylski i jego następcy - słów kilka o historii Junamy

Historia rodzinnej marki Junama sięga lat 90. i nierozerwalnie wiąże się z ulicą Sępową 12 w Częstochowie. To właśnie tam w małym warsztacie garażowym Stanisław Trylski, mistrz w branży metalowej założył pierwszy zakład produkcyjny Junamy, w którego ofercie znajdowały się wózki bagażowe, wózki spacerowe typu ,,parasolka”, wózki dla lalek, a nawet huśtawki dziecięce. W pierwszych latach istnienia firma Junama zatrudniała zaledwie 10 osób, obecnie w firmie zatrudniającej ponad 200 osób, pracuje już trzecia generacja.

Misja marki Junamy i naczelne cechy jej produktów

Warto wiedzieć, że nazwa marki Junama pochodzi od pierwszych liter imion wnuków pana Stanisława Trylskiego: Julii, Natalii i Mateusza i choć pierwotnie miała nawiązywać do polskich, rodzinnych tradycji, obecnie stała się synonimem rzemieślniczej pracy z pasją, która jest doceniana nie tylko w naszym kraju, ale i za granicą. Od początków istnienia misją Junamy było łączenie tradycji rodzinnych i troski o bezpieczeństwo dziecka z ciągłym rozwojem, dążeniem do doskonałości, podążanie za najnowszymi trendami na rynku artykułów dziecięcych. Produkty marki Junama są tworzone na miejscu, z najwyższej jakości polskich komponentów, zaś ich cechą szczególną jest nowoczesna konstrukcja, ponadprzeciętna funkcjonalność oraz odważna kolorystyka i atrakcyjny design.

Przykłady bestsellerowych wózków dziecięcych Junama

W aktualnej ofercie polskiej marki Junama znajdują się przede wszystkim nowoczesne wózki dziecięce i akcesoria dodatkowe do nich. Aby jak najlepiej sprostać, zróżnicowanym wymaganiom swoich klientów firma Junama przygotowała ciekawie zaprojektowane i starannie wykonane linie wózków dziecięcych takie jak: DIAMOND, SPACE, TERMO LINE, AIR, TERMO/GLITTER, MODELE DUO. Warto mieć świadomość, że większość produktów marki Junama to bestsellery nie tylko w Polsce, ale i innych krajach.

Które linie wózków dziecięcych Junama są najchętniej wybierane przez współczesnych rodziców i godne polecenia również naszym zdaniem?

Do flagowych wózków dziecięcych Junama bez wątpienia należy zaliczyć model DIAMOND S LINE 2w1 lub 3w1, czyli nowoczesny wózek głęboko-spacerowy przeznaczony dla maluchów w wieku 0-36 miesięcy. Wózek dziecięcy Junama Diamond S Line wyróżnia się oryginalną gondolą 3D, kształt tego pojazdu jest inspirowany strukturą i blaskiem kamieni szlachetnych. Modele wózków dziecięcych Diamond S Line są wsparte na lekkim aluminiowym stelażu, wyposażone w nowoczesne żelowe koła, sześć amortyzatorów oraz oryginalne systemy zapewniające bezpieczną jazdę np. system absorpcji wstrząsów Anti-Shock, oraz łatwy system wpinania MAX-CLICK.

Jeśli wstępnie zainteresowały was wózki dziecięce Junama, warto byście dowiedzieli się więcej również o innym, godnym uwagi produkcie tej marki, a mianowicie o modelach FLUO LINE, FLUO LINE II, czy też ich wersji bliźniaczej, czyli FLUO Line DUO 2w1, 3w1, 4w1. Innowacyjne wózki dziecięce Junama takie jak np. FLUO Line charakteryzują się systemem skrętnych kół przednich, wielostopniową regulacją oparcia w wersji spacerowej do pozycji w pełni leżącej oraz płynną regulacją w wersji gondolowej. Ponadto wspomniany model wózków dziecięcych Junama cechuje innowacyjny system wentylacji wersji gondolowej i spacerowej oraz atrakcyjny, oryginalny wygląd (kosz gondoli ma kształt diamentu, zaś poszczególne elementy tkaniny wózka lśnią metalicznym blaskiem przywodzącym na myśl kamienie szlachetne).

Wspominając o najbardziej cenionych przez klientów modelach wózków dziecięcych Junama, warto przypomnieć o szczególnie eleganckich pojazdach z linii Mirror np. MIROR SATIN 3w1. Wózki dziecięce MIRROR SATIN JUNAMA to produkty wykonane z wysokogatunkowych połyskująco-muślinowych tkanin, ich cechą szczególną jest metaliczny połysk np. różowego złota oraz futurystyczny, ale bardzo elegancki wygląd oraz ultralekki stelaż z praktycznym systemem błyskawicznego składania.

Jeśli cenicie sobie polskie produkty wyróżniające się najlepszą jakością, nowoczesną konstrukcją oraz odważną kolorystyką i stylistyką, serdecznie zachęcamy was do zapoznania się z parametrami wózków dziecięcych Junama, jakie są dostępne w ofercie sklepu ,,Dziecięcy Świat”. Wózki Junamy to wygodne i bezpieczne pojazdy z unikatowym systemem amortyzacji, dwupunktowym systemem wpinania gondoli i siedziska oraz łatwym składaniem do kompaktowych rozmiarów. Dzięki wózkowi dziecięcemu Junama każdy wasz spacer z dzieckiem będzie atrakcyjną, obfitują w wiele pozytywnych doświadczeń przygodą.