Polska firma TAKO to przodujący producent nowoczesnych wózków i artykułów dziecięcych, od ponad 30 lat wyznaczający trendy w tej ważnej dla każdego rodzica branży. Jakie były początki marki TAKO? Co wyróżnia wózki dla dzieci TAKO na obecnym rynku artykułów dziecięcych? Które modele wózków sygnowane marką TAKO są szczególnie godne zakupu? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem, może okaże się on cenną inspiracją dla rodziców przygotowujących właśnie wyprawkę dla swojej pociechy?

TAKO - przedsiębiorstwo rodzinne znane z kreatywnych rozwiązań

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TAKO to wywodząca się z Częstochowy rodzinna firma, od ponad 30 lat znana na świecie jako jeden z najlepszych wytwórców wózków klasycznych, spacerowych, wielofunkcyjnych i bliźniaczych. Warto wiedzieć, że w skład firmy TAKO wchodzą trzy cenione przez klientów marki dziecięce: TAKO, JUNAMA oraz ,,INVICTUS”. Opisywana tutaj marka TAKO słynie przede wszystkim jako czołowy polski producent wózków dziecięcych, choć w TAKO oferuje również artykuły dla dzieci takie jak: sanki zimowe czy wózki do przewożenia lalek.

Misja i naczelne cechy wózków dziecięcych polskiej marki TAKO

Od początków swego istnienia marka TAKO stawia na bezpieczeństwo dziecka i komfort jego rodziców, misją tej polskiej firmy jest oferowanie produktów dziecięcych wyróżniających się ciekawą konstrukcją, najwyższą jakością wykonania oraz estetycznym, a zarazem najnowocześniejszym designem. Jeśli szukacie wygodnego i praktycznego wózka dziecięcego, który będzie towarzyszył waszemu maluszkowi już od pierwszych dni życia, warto byście zainteresowali się produktami TAKO, z których każdy spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa i powstał z przyjaznych dziecku ekologicznych tkanin z certyfikatem Oko-Tex Standard 100.

Wybrane produkty z kategorii wózki dziecięce TAKO

Polska firma TAKO oferuje wiele modeli nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie wózków dziecięcych np. LARET IMPERIAL, LARET PREMIUM, LARET GT, LARET SOFT. Produkty TAKO cieszą się dużym zainteresowaniem współczesnych rodziców, którzy cenią sobie najwyższą jakość, unikatowe rozwiązania technologiczne oraz modny, nietuzinkowy design.

Które z wózków dziecięcych TAKO są szczególnie popularne i które można uznać za wizytówkę tej rodzinnej firmy z Częstochowy?

eśli poszukujecie wózka dziecięcego o modnym, ale dość stonowanym i eleganckim wyglądzie, z pewnością zainteresuje was delikatna linia produktów LARET SOFT w opcji 2w1, 3w1 lub 4w1. Modele LARET SOFT TAKO to nowoczesne wózki wielofunkcyjne wyróżniające się łatwym do składania stelażem i żelowymi kołami oraz dwupłaszczyznowym systemem amortyzacji.

Warto mieć świadomość, że w asortymencie firmy TAKO dostępne są również funkcjonalne, a jednocześnie bardzo luksusowe wielofunkcyjne wózki dziecięce np. LARET IMPERIAL 2w1. Ten model wózka głęboko-spacerowego cechuje wyjątkowo lekka, lecz stabilna konstrukcja, wykonanie z najwyższej jakości wodoodpornych tkanin ze stylowymi eko-skórzanymi elementami.

Czy firma TAKO posiada również wózki wielofunkcyjne przeznaczone dla bliźniaczego rodzeństwa? Tak, zdecydowanie i są to pojazdy nie tylko doskonałej jakości, ale też wyróżniające się bardzo ciekawym wyglądem jak np. wózek bliźniaczy LARET IMPERIAL 2w1 DUO TAKO dostępny w 8 kolorach. Wspomniany model wózka bliźniaczego TAKO zaopatrzono w system skrętnych kół przednich, regulację oparcia w wersji gondolowej i spacerowej oraz szereg dodatkowych funkcji, znacznie ułatwiających opiekę nad dwojgiem dzieci.

Jeśli szukacie nietuzinkowo wykonanych, a jednocześnie wysokojakościowych i bardzo nowoczesnych konstrukcyjnie wózków dziecięcych, zachęcamy was do dokładnego zapoznania się z parametrami wózków dziecięcych TAKO, jakie oferujemy w sklepie ,,Dziecięcy Świat”. Naszym zdaniem wybór i zakup każdego z produktów tej renomowanej polskiej firmy z tradycjami będzie dobrą inwestycją w zdrowie waszej pociechy i przyjemnie spędzony czas podczas podróży czy spacerów z wózkiem dziecięcym.