Jako rodzice małych dzieci z pewnością zauważyliście, że na rynku artykułów dziecięcych nie brakuje nowych firm oferujących wózki dziecięce, które kuszą klientów innowacyjną konstrukcją, bogatym wyposażeniem, czy też atrakcyjną kolorystyką. Jak w gąszczu tych wszystkich produktów znaleźć produkt atrakcyjny cenowo i taki odpowiedni właśnie dla waszej rodziny? Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem od znanych i cenionych firm takich jak np. powstała w 2008 r. marka Euro Cart, której doświadczenie sięga końca lat 90.. Jeśli szukacie wózka dziecięcego odznaczającego się solidnym stelażem i nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz oryginalną kolorystyką, warto przyjrzeć się bliżej modelom 2w1 i 3w1 Euro Cart.

,,Więcej czasu razem” - wózki dziecięce Euro Cart powstają w trosce o szczęście rodziny

Najcenniejsze, co możecie podarować swojemu dziecku, to wspólnie spędzony z nim czas już od pierwszych dni życia. Firma Euro Cart doceniając wartości rodzinne, wciąż udoskonala swoje produkty, ponieważ jej misją jest ułatwianie wam opieki nad dzieckiem, przyjemne przemieszczenie się z maluchem niezależnie od miejsca i pory roku. Eksperci od lat przyznają wózkom dziecięcym od Euro Cart prestiżowe nagrody i wyróżnienia za ich ponadprzeciętną funkcjonalność, intuicyjne prowadzenie, jak również modernistyczne linie projektowe. Wybierając dla dziecka wózek dziecięcy Euro, macie gwarancję wyboru produktu bezpiecznego na drodze i przyjaznego dziecku: wózki tej marki są produkowane wyłącznie zgodnie z obowiązującymi w całej Unii Europejskiej normami bezpieczeństwa – EN 1888:2012 oraz na bazie tkanin z certyfikatem najwyższej jakości OEKO-TEX STANDARD 100.

Wózki dziecięce Euro Cart - co sprawia, że są tak wytrzymałe?

Każdy ze wózków dziecięcych Euro Cart wyposażony jest w starannie wykonany i stabilny stelaż oraz zaprojektowany jest w taki sposób, że bez trudu zamontujecie w nim odpowiedni fotelik samochodowy. Sekretem wytrzymałości prezentowanych tutaj wózków dziecięcych Euro Cart jest np. nowoczesny system amortyzacji gondoli i siedziska z regulacją twardości (model Delta 2w1 Euro Cart), czy też ciekawie zaprojektowane łożyskowane koła z poliuretanu – odporne na ścieranie i różnice temperatur (model Euro Cart z linii Express 2w1). Wózki wielofunkcyjne Euro Cart to doskonały przykład na to, że każdy detal takiego pojazdu do przewożenia dzieci ma znaczenie i gwarantuje im bezpieczną podróż. Jeśli macie w planach zakup wózka dziecięcego, który sprawdzi się w każdych warunkach i będzie bezawaryjnie służył waszemu dziecku przez dłuższy czas, rekomendujemy wam zakup np. modelu wózka Euro Cart Passo Pro, który wyróżnia między innymi: system amortyzacji kół przednich, system amortyzacji tylnych kół z regulacją twardości oraz dodatkowy pas krokowy mocowany do barierki bezpieczeństwa.

Poznajcie wózki dziecięce Euro Cart - dzięki nim każdy spacer z dzieckiem będzie komfortowy

Czego powinno się spodziewać po naprawdę dobrym wózku wielofunkcyjnym? Zdaniem zarówno ekspertów z branży artykułów dziecięcych, jak i samych rodziców, optymalny pojazd do przewożenia małych dzieci to taki, który zapewnia bezpieczeństwo, jest praktyczny, kompaktowy, komfortowy dla małych pasażerów i przyjemny w codziennym prowadzeniu dla jego opiekunów. Jeśli szukacie wózka, który idealnie wpasowuje się w tego rodzaju potrzeby, polecamy waszej uwadze wózki dziecięce Euro Cart np. przepiękny model 2w1 Express Euro Cart, stanowiący kwintesencję funkcjonalności i nowoczesnej stylistyki. Dlaczego wózki dziecięce Euro Cart są tak komfortowe i chętnie wybierane przez wielu rodziców? Zapewne dlatego, że marka Euro Cart kompleksowo podchodzi do oferowanych przez siebie produktów, dokładając wszelkich starań, by ich wózki wielofunkcyjne były przestronne i wygodne zarówno dla noworodka, jak i starszego dziecka. Wózki dziecięce Euro Cart to innowacyjne pojazdy do przewożenia dzieci zaopatrzone w wielostopniowe systemy regulacji (np. zawieszenia gondoli i siedziska), siedziska z opcją montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Opisując zalety wózków dziecięcych Euro Cart, nie sposób zapomnieć o ich bogatym wyposażeniu i ciekawych rozwiązaniach w nim zastosowanym. Dla przykładu wózek dziecięcy Euro Cart z linii Express 2w1 posiada ciepły pokrowiec na nóżki z praktycznymi suwakami, które ułatwiają dostęp rodzicom do dziecka (można wysadzać malucha z wózka bez demontowania całkowicie pokrowca).

Bez wątpienia wybór i zakup wózka dziecięcego to poważna sprawa, dlatego warto dokładnie zapoznać się z ofertą modeli dostępnych na rynku. Jeśli cenicie sobie artykuły dziecięce od renomowanych firm cenionych w Polsce i poza granicami naszego kraju, zachęcamy was do przejrzenia oferty np. wózków dziecięcych Euro Cart, które są dostępne w sklepie internetowym Dziecięcy Świat.

Warto zobaczyć: