• DADA PRAMS - najpiękniejsze z wózków od Dada Paradiso Group

DADA PRAMS - najpiękniejsze z wózków od Dada Paradiso Group

Wózki dziecięce 2w1 DADA PRAMS to przede wszystkim modele najwyższej jakości, wyróżniające się nowoczesną konstrukcją i nietuzinkową stylistyką oraz zróżnicowaną paletą kolorów (niektóre są dodatkowo z metalicznym połyskiem). Jeśli szukacie wózka wielofunkcyjnego, bezpiecznego oraz rekomendowanego przez innych zadowolonych rodziców, śmiało wybierzcie któryś model z serii DADA PRAMS - od wielu lat nagradzanej prestiżowym Laurem Konsumenta i cenionej również na rynkach zagranicznych.

Wózki wielofunkcyjne DADA PRAMS - duma marki Dada Paradiso Group

DADA PRAMS to linia nowoczesnych wózków dziecięcych 2w1, których producentem jest wywodząca się z Podkarpacia marka Dada Paradiso Group. Należy mieć świadomość, że starannie zaprojektowane wózki wielofunkcyjne DADA PRAMS w całości powstają w rodzinnej manufakturze, której tradycja sięga początków lat dziewięćdziesiątych. Misją firmy Dada Paradiso Group jest dostarczanie wózków dziecięcych 2w1 maksymalnie bezpiecznych, wygodnych w codziennym u użytkowaniu i cieszących oczy swym atrakcyjnym designem.

DADA PRAMS - cechy szczególne wózków dziecięcych 2w1

Wózki wielofunkcyjne DADA PRAMS wyposażono w lekki, a jednocześnie dający bezpieczną stabilizację aluminiowy stelaż z żelowymi kołami. Dzięki takiemu rozwiązaniu modele z serii DADA PRAMS takie, jak np. wózki dziecięce 2w1 Stars Gold, czy Max 500 prowadzi się wygodnie i bezpiecznie dla małego pasażera o każdej porze roku i to nawet przy zmieniających się nagle warunkach atmosferycznych. DADA PRAMS to wózki wielofunkcyjne przemyślane w każdym z calu i zaprojektowane z myślą o wygodzie nawet podczas jazdy po nierównym terenie. Powyższe właściwości polski producent osiągnął, stosując w wózkach dziecięcych 2w1 DADA PRAMS np. koła przednie z funkcją obrotu o 360 stopni i opcją szybkiej blokady. Wózki wielofunkcyjne DADA PRAMS to pojazdy przystosowane do optymalnego przewożenia zarówno noworodków, jak i starszych dzieci. Modele takie jak wózki dziecięce 2w1 Luxor czy też Apus Chic DADA PRAMS to funkcjonalne zestawy złożone z przestronnej gondoli z budką oraz wygodnego siedziska spacerowego z pokrowcem na nóżki.

Wózki DADA PRAMS - modele stworzone z miłości do dziecka

Jeśli macie w planach zakup wózka dziecięcego 2w1, zachęcamy do dokładnego rozeznania się w ofercie modeli dostępnych w naszym sklepie. Wśród nich z pewnością waszą uwagę zwrócą wykonane bardzo starannie oraz nadzwyczaj oryginalne pod względem wyglądu wózki wielofunkcyjne DADA PRAMS. Może to właśnie wasze spacery z ukochaną pociechą umili stylowy wózek dziecięcy 2w1 Stars Gold z gwiazdką i przepięknymi skórzanymi detalami? Warto wiedzieć, że w kategorii nowoczesnych wózków wielofunkcyjnych DADA PRAMS znajdziecie również szczególnie modne w ostatnim czasie warianty 2w1 z futurystycznym, metalicznym połyskiem (Gold, Rose, Silver Apus Chic). Wózki dziecięce 2w1 DADA PRAMS to polskie artykuły godne polecenia wszystkim rodzicom, którzy cenią sobie uniwersalne rozwiązania i nowoczesną konstrukcję, a przy tym lubią korzystać z modeli wykonanych w najwyższej zgodzie z zasadami estetyki. Atutem wspominanych tutaj modeli wózków wielofunkcyjnych DADA PRAMS jest również bogate wyposażenie – każdy z nich zaopatrzono w praktyczne pokrowce, folię przeciwdeszczową, torbę na akcesoria dziecięce, wygodny kosz zakupowy. Do wózków dziecięcych DADA PRAMS bez trudu dobierzecie pasujący fotelik samochodowy z odpowiedniej dla malucha kategorii (do 13 kg wraz z adapterami).

Zachęcamy was do bliższego zainteresowania się funkcjonalnymi, nowocześnie zaprojektowanymi i przyjemnymi w prowadzeniu wózkami dziecięcymi 2w1 DADA PRAMS z oferty naszego sklepu internetowego. Niezależnie od tego, czy jesteście rodzicami chłopca, czy dziewczynki w kategorii wózków wielofunkcyjnych DADA PRAMS bez trudu odnajdziecie model odpowiedni dla waszej pociechy. Naszym skromnym zdaniem dla dziewczynki szczególnie godne polecenia są wózki wielofunkcyjne DADA PRAMS Max 500 w odcieniach Almond Milk, Golden Rose lub Natural Beige, zaś dla chłopca doskonały będzie np. Luxor 2w1 DADA PRAMS w uniwersalnym odcieniu Graphite lub Black.