• Kategorie
  • Szukaj
  • Najlepsze kołderki klasy premium dla dzieci i niemowląt.

Kołderki Premium

Zapewnienie dziecku odpowiedniego komfortu podczas snu jest bardzo ważną kwestią: sen to regeneracja i prawidłowy rozwój malucha. W czasie nawet krótkiej drzemki rozwija się jego mózg. Aby maksymalnie podnieść jakość snu dziecka, warto wybrać dla niego najlepszą jakościowo kołdrę i poduszkę

Antyalergiczne i ekologiczne kołderki dla najmłodszych

W ofercie znajdują się kołdry wykonane z włókien bambusowych. To produkt w 100% hipoalergiczny. Dzięki temu hamuje oraz przeciwdziała rozwojowi roztoczy, oraz grzybów, będących głównym źródłem alergii, dlatego zdecydowanie jest zalecana dla alergików.

Włókna bambusowe zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i są niezwykle przewiewne. Wykazują działanie termoizolacyjne oraz świetnie pochłaniają pot, podnosząc tym samym komfort snu dziecka.

W trosce o sen naszych pociech, ale także o środowisko, stworzone zostały kołderki z surowców ekologicznych. Tkanina jak i wypełnienie wykonane są z najwyższej gatunkowo bawełny, która posiada szereg dobroczynnych właściwości.

Kołdry bawełniane to jedne z najbardziej higienicznych wyrobów. Doskonale pochłaniają wilgoć. Oprócz tego bawełna cechuje się działaniem termoizolacyjnym, dzięki czemu świetnie reguluje ciepłotę ciała, chroniąc przed przegrzaniem oraz utratą ciepła. Warto pamiętać, że małe dzieci nie potrafią same regulować sobie temperatury ciała, więc jest to kwestia niezwykle ważna.

Bawełna z innowacyjną substancją Aegnis skutecznie przeciwdziała rozwojowi roztoczy. To sprawia, że tkanina jest całkowicie antybakteryjna. Dzięki temu znacznie redukuje czynniki, które mogą wywoływać astmę. Produkt przeszedł wymagane badania dermatologiczne i jest on w 100% bezpieczny.

Proponowane zestawy składają się z reguły z poduszki i kołderki. Również są to produkty hipoalergiczne.

W asortymencie znajdują się także antyalergiczne kołdry dla dzieci wykonane z włókna celulozowego. Jest to włókno w 100% biodegradowalne. Kołdra świetnie odprowadza wilgoć oraz parę wodną w trakcie snu i jest niezwykle przepuszczalna, oraz oddychająca. Zapobiega rozwojowi grzybów oraz pleśni.

Oferowane kołderki dla dzieci są bardzo łatwe w pielęgnacji i nie wymagają żadnych specjalnych zabiegów higienicznych. Wystarczy normalne wypranie w pralce. 

Ozdobne poduszki 

Proponujemy także dekoracyjne poduszki z przyjaznymi dla dzieci wzorami, które zdecydowanie ozdobią każdy dziecięcy pokój. Wykonane z wysokiej jakości dzianiny, jaką jest bawełna, są bezpieczne dla naszych pociech. Słodkie aplikacje zwierzątek urozmaicą i dodadzą ciekawego wyglądu każdemu pokojowi.

Oferowane przez nas kołderki dla dzieci są trwałe i nie zawierają żadnych szkodliwych dla człowieka substancji. Wybierając nasze kołdry, stawiasz na najwyższy komfort snu swojego malucha, a tym samym jego przyszłość. Dbając o jego zdrowie w ciągu dnia, warto zadbać także o najlepszą jakość snu zarówno w dzień jak i w nocy.